Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

Mano mergina gimė tamsiais plaukučiais, o dabar atauginėja šviesučiai..Kiek žinau, keisis ta spalva ir ne kartą.
Atsakyti
Na musu plaukuciu spalva tai nesikeite, gime tokiais rudais ir dabar tokie pat ataugineja...
Atsakyti
mano lelius gime juodais plaukais, o dabar jau nusviesejo ir tapo svelniai rudi smile.gif
Atsakyti
Kai gimė mano mažulis, jo plaukučių spalva buvo juoda, o per 3 metus tik šiek tiek pašviesėjo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarisa @ 2010 01 28, 22:11)
Kai gimė mano mažulis, jo plaukučių spalva buvo juoda, o per 3 metus tik šiek tiek pašviesėjo wub.gif


mano visi vaikiukai gime su juodais plaukiukais bigsmile.gif ,o su laiku jie gerokai pasviesejo ir pasidare blondinai biggrin.gif ,va suneliui dar nedaug laiko tai stebesiu ji,bet manau kad is sis is tamsiaplaukio taps blondinas bigsmile.gif
Atsakyti
mano dukrytės pirmi plaukai iškrito, aišku ne iškart visi, o po to ataugo ir darosi tamsesni
Atsakyti
musu mazylis gime su daug ir juodais plaukuciais,o dabar pasviesejo,i ruduma ax.gif
Atsakyti
Gimė juodais, o dabar blondinas smile.gif
Atsakyti
pas musu mazaja tai plaukuciai nuo gimimo grazus smile.gif nugarytej nuo gulejimo buvo nusitryne, bet jau atauga. na o grifka tai jau trumpinom, nes i akytes listi buvo pradejus, o dabar jau segtukus i plaukucius segam 4u.gif
Atsakyti
Musu plaukeliaiatrodo kaip nukirpti virsugalvyje, o pakausyje nupliko nuo gulejimo smile.gif o prie kaklo tokie tankus... laikiam koluzaugs pakausio plaukeliai, tada jau busimm grazus is visu pusiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kuri mamyte zino balzamuka su kiausiniu ir dektine kudikio galvytei isplauti? Mano didziajai 7 metai, o plaukai uz mano ranka storesni, grazus ir lankstus, kai jai buvo apie 8 men per televizija isgirdau vieno gydytojo patarima, kad iki metu vaikuciui pora kartu reikia isplauti galvyte su tokiu, paciu padarytu, balzamuku is kiausinio ir degtines, kurio sudeties dabar nebepamenu, tai saviskei taip ir padariau, na, gal leme ir ne tai, bet nei mano nei tetuko plaukai neipatingi, tiesiog vidutiniski. Dabar noreciau mazajai padaryti ta balzamuka, bet nebepamenu, gal kas zinote, gal girdejote?
Atsakyti
QUOTE(butterflyCk @ 2010 02 03, 14:18)
Gal kuri mamyte zino balzamuka su kiausiniu ir dektine kudikio galvytei isplauti? Mano didziajai 7 metai, o plaukai uz mano ranka storesni, grazus ir lankstus, kai jai buvo apie 8 men per televizija isgirdau vieno gydytojo patarima, kad iki metu vaikuciui pora kartu reikia isplauti galvyte su tokiu, paciu padarytu, balzamuku is kiausinio ir degtines, kurio sudeties dabar nebepamenu, tai saviskei taip ir padariau, na, gal leme ir ne tai, bet nei mano nei tetuko plaukai neipatingi, tiesiog vidutiniski. Dabar noreciau mazajai padaryti ta balzamuka, bet nebepamenu, gal kas zinote, gal girdejote?


nieko nezinau
Atsakyti