Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Labas vakaras, jei buciau radus tokius batelius pries savo vestuves buciau susigundzius smile.gif Tai sugalvojau ir kitoms parodyti
Atsakyti
na, as su basutem per savo vestuves buvau, tai be pedkelniu...viskas buvo ciki iki kito ryto, nes tik tada pamaciau, kaip is tikro nutryne verysad.gif , ale nieko (vos nesusiruosiau sakyt, kad iki vestuviu uzgis) lotuliukas.gif
zodziu taip - neprakaitavo, nes basutes gi, o ir lijo visa diena lotuliukas.gif , buvo gan patogu, neziurint i tai, kad aukstu kulnu, bet gal kartais bateliai butu buves gerersnis sprendimas mirksiukas.gif
nors is tikro tai niekad negali zinot.
siai dienai esu patenkinta tuo, ka turejau.
Atsakyti
QUOTE(driuska @ 2007 07 17, 23:31)
Labas vakaras, jei buciau radus tokius batelius pries savo vestuves buciau susigundzius  smile.gif  Tai sugalvojau ir kitoms parodyti

man tai ne schmoll.gif primena tos verslininkes kur savaitgali vln tuokes stiliu... doh.gif
Atsakyti
Mergaites o gal kokia parduotuve uztikot gera, kur daugiau nei 2 poros baltu bateliu? g.gif blush2.gif
Atsakyti
gala, nuostabus bateliai mirksiukas.gif ziuriu sluoji Dunes, kai tik netingi lotuliukas.gif thumbup.gif tik pagalvok ar nebus tau kaip man, kai is NEXT nusipirkau tuos sviesiai sampaninius, paskui nuvariau i Lt ieskoti sukneles,buvau isitikinusi kad ji bus sampanine, ir uzsidejau as ta sampaninem,o atrodziau tragiskai...tai va suknele visiskai balta, o bateliai sviesiai sampaniniai...nera kad baisaii atrodytu, bet jau buvo per velu grazinti,todel nusipirkau dar sidabrines basutes is Dorothy Perkins blush2.gif bet siaip tai man jie labai patiko...cia Londone Dunes radai?patogus?
Atsakyti
na vapagalaiu ir as nusipirkau batelius prasom ivertinti ax.gif as irgi niekur neradau vienintele mano viltis buvo DOLITA ir ka radau thumbup.gif ir esu labai patenkinta wub.gif
bateliai
Papildyta:
QUOTE(gintreja @ 2007 07 17, 20:18)
Super bateliai  thumbup.gif  As niekaip nerandu savu bateliu. Noriu aukstu aukstakulniu ir slailejanciu ir niekur nerandu, visur man per zemi... sad.gif

o man visur grazus buvo per auksti va kaip skoniai skiriasi ir nei viena nerandam 4u.gif nors as jau radau blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarune+: 18 liepos 2007 - 14:02
QUOTE(remisita @ 2007 07 18, 14:39)
gala, nuostabus bateliai mirksiukas.gif  ziuriu sluoji Dunes, kai tik netingi lotuliukas.gif  thumbup.gif  tik pagalvok ar nebus tau kaip man, kai is NEXT nusipirkau tuos sviesiai sampaninius, paskui nuvariau i Lt ieskoti sukneles,buvau isitikinusi kad ji bus sampanine, ir uzsidejau as ta sampaninem,o atrodziau tragiskai...tai va suknele visiskai balta, o bateliai sviesiai sampaniniai...nera kad baisaii atrodytu, bet jau buvo per velu grazinti,todel nusipirkau dar sidabrines basutes is Dorothy Perkins blush2.gif bet siaip tai man jie labai patiko...cia Londone Dunes radai?patogus?

tai va nezinau kaip jie atrodys prie sukneles. g.gif nes dar neaisku kokia suknele issirinksiu. na bet kadangi as jau juos turiu, tai cia butu kaip atsarginis variantas. o jei issirinksiu balta suknyte, tai reiks batelius naujus pirkt smile.gif o del patogumo tai ziauriai patogus. as juos pernai pirkau kai i draugu vestuves ejom, tai iki ryto sokau ir labai super buvo thumbup.gif
Atsakyti
[quote=sarune+,2007 07 18, 16:05]
na vapagalaiu ir as nusipirkau batelius prasom ivertinti ax.gif as irgi niekur neradau vienintele mano viltis buvo DOLITA ir ka radau thumbup.gif ir esu labai patenkinta wub.gif
bateliai
Papildyta:

Labai grazus bateliai thumbup.gif Ypac spalva man patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 07 18, 19:04)
tai va nezinau kaip jie atrodys prie sukneles.  g.gif  nes dar neaisku kokia suknele issirinksiu. na bet kadangi as jau juos turiu, tai cia butu kaip atsarginis variantas. o jei issirinksiu balta suknyte, tai reiks batelius naujus pirkt  smile.gif  o del patogumo tai ziauriai patogus. as juos pernai pirkau kai i draugu vestuves ejom, tai iki ryto sokau ir labai super buvo  thumbup.gif



mirksiukas.gif tai thumbup.gif o gal dar rasi kanors
Atsakyti
Mieli bateliai... user posted image
user posted image
Atsakyti

sveikos norejau paklausti ar dolita dirba sekmadieniais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rani: 22 liepos 2007 - 11:02
mergaites prasau prasau padekit man! mano vestuves vos uz menesio o niekur negaliu surasti graziu bateliu ar basuciu. visas parduotuves Klaipedoj apejau ir nieko gero neradau. gal as nezinau kokiu parduotuviu? verysad.gif gal zinot Vilniuj arba Rygoj kokiu geru parduotuviu? galiu sau leisti ir uz brangiau nusipirkti, svarbu kad grazus butu 4u.gif
o ka manote apie batelius is nuomos punktu, ar ten yra graziu? g.gif
Atsakyti