Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Man tai moteriskes prisake kad tik netekeciau su su basutem ar bateliais su atvirom nosim nes tipo jai teki r batai su atvira nosim tai per visa gyvenima kol busi istekejus uz to vyro laimes neturesi tai as tekejau su nezmoniskai graziais bateliais is prancuzyjos siunciaus is katalogo buvo su uzdarytom nosim bet jau tokie patogus ir tokie nezmoniskai grazus galesiu kada nuotraukas idetuz juos sumokejau 1350 litu jau pavertus is tu kitu pinigu thumbup.gif dabar tai tik i balius uzsidedu nes ten tai grozis kai man juos atsiunte galojau kad bus labai nepatogus bet pabandziau namie vaiksciot tai nu normaliai buvo o per vestuves is viso super atrode kad be batu labai geri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyyte @ 2007 07 27, 17:30)
Man tai moteriskes prisake kad tik netekeciau su su basutem ar bateliais su atvirom nosim nes tipo jai teki r batai su atvira nosim tai per visa gyvenima kol busi istekejus uz to vyro laimes neturesi tai as tekejau su nezmoniskai graziais bateliais is prancuzyjos siunciaus is katalogo buvo su uzdarytom nosim bet jau tokie patogus ir tokie nezmoniskai grazus galesiu kada nuotraukas idetuz juos sumokejau 1350 litu jau pavertus is tu kitu pinigu thumbup.gif  dabar tai tik i balius uzsidedu nes ten tai grozis kai man juos atsiunte galojau kad bus labai nepatogus bet pabandziau namie vaiksciot tai nu normaliai buvo o per vestuves is viso super atrode kad be batu labai geri thumbup.gif


laukiam, laukiam nuotraukų.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(driuska @ 2007 07 17, 22:31)
Labas vakaras, jei buciau radus tokius batelius pries savo vestuves buciau susigundzius  smile.gif  Tai sugalvojau ir kitoms parodyti

mano drauge nuomojosi suknele ir prie jos tame paciame salone tokius uz 500lt nusipirko.
Atsakyti
QUOTE(Vyyte @ 2007 07 27, 17:30)
Man tai moteriskes prisake kad tik netekeciau su su basutem ar bateliais su atvirom nosim nes tipo jai teki r batai su atvira nosim tai per visa gyvenima kol busi istekejus uz to vyro laimes neturesi tai as tekejau su nezmoniskai graziais bateliais is prancuzyjos siunciaus is katalogo buvo su uzdarytom nosim bet jau tokie patogus ir tokie nezmoniskai grazus galesiu kada nuotraukas idetuz juos sumokejau 1350 litu jau pavertus is tu kitu pinigu thumbup.gif  dabar tai tik i balius uzsidedu nes ten tai grozis kai man juos atsiunte galojau kad bus labai nepatogus bet pabandziau namie vaiksciot tai nu normaliai buvo o per vestuves is viso super atrode kad be batu labai geri thumbup.gif




uz tokia kaina batus doh.gif blink.gif kosmaras, manu suknele nauja pigiau kainuos doh.gif Nu as jau tada geriau su atvirais pirstukais ir pigesniais ir tuos pinigelius kur kitur isleidziu. Tik nepyk cia tik mano nuomone ax.gif 4u.gif tiesiog dar nebuvau sutikus zmogaus kuris batams isleitu tokia suma cool.gif
Atsakyti
Mano buvo tokios basutes, nu cia tik viena nuotraukoj rolleyes.gif , kulnas aukstas http://public.fotki....-/img2701b.html
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2007 07 28, 01:55)
Mano buvo tokios basutes, nu cia tik viena nuotraukoj rolleyes.gif , kulnas aukstas http://public.fotki....-/img2701b.html



erikkute,jos is next taip?as jas matavausi o man jos nepatogios buvo..per laisvos kazkaip doh.gif o siaip labai man jos patiko thumbup.gif wub.gif
bet va atviros ir tavo buvo ir mano bus, busim matyt nelaimingos doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 07 28, 03:05)
erikkute,jos is next taip?as jas matavausi o man jos nepatogios buvo..per laisvos kazkaip doh.gif o siaip labai man jos patiko thumbup.gif  wub.gif
bet va atviros ir tavo buvo ir mano bus, busim matyt nelaimingos doh.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

Jo is Next, man irgi truputi laisvos buvo, slydo i prieki, galvojau kad nepatogu bus. Bet nieko, pravaiksciojau iki pat vakaro, niekur nenutryne visai, o as buvau isidejus tokias zelines pagalveles, kad prilaikytu nuo slydimo buvo labai ciki smile.gif . Bet jau po vestuviu kulnas koks purvinas buvo, nes jis aptrauktas gi tokia pat medziaga, tai net nenusiplove doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egle_83 @ 2007 07 27, 20:59)
mano drauge nuomojosi suknele ir prie jos tame paciame salone tokius uz 500lt nusipirko.

kokiam cia salone tokiu yra? rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos!

prodysiu ir as savo meilucius 4u.gif man labai patiko kai tik pamaciau, ir labai patogus buvo thumbup.gif

mano vestuviniai bateliai
Atsakyti
QUOTE(Helene @ 2007 07 29, 20:04)
sveikos!

prodysiu ir as savo meilucius 4u.gif  man labai patiko kai tik pamaciau, ir labai patogus buvo  thumbup.gif

mano vestuviniai bateliai



beje, ne tik bateliai labai gražūs smile.gif labai patiko tavo makiažas wub.gif Kokiam mieste dareisi?
Atsakyti
na labai grazus tavo bateliai! smile.gif
mano uzsakyto bateliai atejo smile.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Helene @ 2007 07 29, 19:04)
sveikos!

prodysiu ir as savo meilucius 4u.gif  man labai patiko kai tik pamaciau, ir labai patogus buvo  thumbup.gif

mano vestuviniai bateliai

Grazus, kaip kurpaites...
O jau nuotraukytes kokios grazios wub.gif , kas fotografavo??? poster_offtopic.gif
Atsakyti