Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(Helene @ 2007 07 29, 19:04)
sveikos!

prodysiu ir as savo meilucius 4u.gif  man labai patiko kai tik pamaciau, ir labai patogus buvo  thumbup.gif

mano vestuviniai bateliai


Peržiūrėjau visas nuotraukas, nes tiesiog pakerėjo jų spinduliuojama šiluma. Nors vestuvės skiriasi nuo mano įsivaizduojamų, tačiau nuo Jūsų abiejų sklinda toks jaukumas, ramybė ir nuoširdumas, kas net gera ant širdies pasidarė wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

aš tai niekur nerandu batelių (oi parašiau iš pradžiu bandelių lotuliukas.gif doh.gif ) ant mažiuko kulniuko verysad.gif o man dar reiki abaltos spalvos, radau vienus, bet ten dramblio kaulo doh.gif o jei sidabrinės spalvos ar tinka? nes dramblio kaulo tai man per pilki baltai suknei doh.gif nežianu ką daryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2007 07 29, 21:57)
beje, ne tik bateliai labai gražūs  smile.gif  labai patiko tavo makiažas  wub.gif Kokiam mieste dareisi?



aciu 4u.gif ax.gif siluteje makijaza man teta dare (kosmetike), o plaukus klaipedoje patikejau, ir labai patenkinta likau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 07 29, 23:18)
Grazus, kaip kurpaites...
O jau nuotraukytes kokios grazios wub.gif , kas fotografavo??? poster_offtopic.gif


Aciu blush2.gif cia forume susipazinau su fotografu Andrium is vilniaus, jis su zmona fotografavo - likau suzaveta thumbup.gif dar karta aciu jiems, jei netycia pamatys sia zinute clap.gif
Papildyta:
QUOTE(Ilva @ 2007 07 31, 08:12)
Peržiūrėjau visas nuotraukas, nes tiesiog pakerėjo jų spinduliuojama šiluma. Nors vestuvės skiriasi nuo mano įsivaizduojamų, tačiau nuo Jūsų abiejų sklinda toks jaukumas, ramybė ir nuoširdumas, kas net gera ant širdies pasidarė  wub.gif



aciu labai uz nuosirduma...visdelto meiles ir nuosirdumo diena buvo, o tokiu jausmu neina suvaidinti wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupa/uoga @ 2007 07 31, 14:34)
Sveikos merginos  4u.gif

aš tai niekur nerandu batelių (oi parašiau iš pradžiu bandelių  lotuliukas.gif  doh.gif ) ant mažiuko kulniuko  verysad.gif  o man dar reiki abaltos spalvos, radau vienus, bet ten dramblio kaulo  doh.gif  o jei sidabrinės spalvos ar tinka? nes dramblio kaulo tai man per pilki baltai suknei  doh.gif nežianu ką daryt  verysad.gif


gal išduotum paslaptį, kur radai tuos neaukštus dramblio kaulo batelius...mano suknute nebus balta, tai gal man jie praverstų. ax.gif ir pati eškau žemu batukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(driuska @ 2007 07 17, 23:31)
Labas vakaras, jei buciau radus tokius batelius pries savo vestuves buciau susigundzius  smile.gif  Tai sugalvojau ir kitoms parodyti



o kur tokius isigyti galima??????? labai man tiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krynka @ 2007 08 01, 10:54)
gal išduotum paslaptį, kur radai tuos neaukštus dramblio kaulo batelius...mano suknute nebus balta, tai gal man jie praverstų.  ax.gif ir pati eškau žemu batukų  4u.gif


Vilniuje akropolyje tik neatsimenu kurioje parduotuvėje gal Gyna rossy g.gif yra išmerų visokiu ir kaina su nuolaida 140 atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupa/uoga @ 2007 08 01, 13:58)
Vilniuje akropolyje tik neatsimenu kurioje parduotuvėje gal Gyna rossy  g.gif  yra išmerų visokiu ir kaina su nuolaida 140 atrodo  rolleyes.gif


dekui labai notworthy.gif bandysiu nulėkt wink.gif batukai mane jau į neviltį varo doh.gif
Atsakyti
Štai manieji batukai (išsididina paspaudus ant foto)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naktine`: 08 rugpjūčio 2007 - 13:07
uf na nusipirkau pagaliau ir aš batukus karsta.gif galiu parodyt wink.gif labai nesmerkit, ieškojau neaukštų ir nesmailų tai toki varintą pajamiau assa.gif na va liko tik vienas galvos skausmas - muzikantai doh.gif

http://i193.photobuc...ai/P1130078.jpg

http://i193.photobuc...ai/P1130077.jpg

Kažkodėl taip susišvietė tai tik vieną batuka nufotkinau lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi noriu parodyti savo batycius wub.gif
Pirkau nes man reikejo paprastu, elegantisku ir baltu ir zemu kulnu tai va sitie yra labai patogus ir tikiuosi galesiu visa diena lakstyti per vestuves thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ribosiuke: 09 rugpjūčio 2007 - 13:06
bigsmile.gif

o is kur man gaut situos batelius !!!! taip noriu ... cia kazkokios kate spade ....help !!!!!!
Atsakyti
QUOTE(jevcia @ 2007 08 10, 16:05)
o is kur man gaut situos batelius !!!! taip noriu ... cia kazkokios kate spade ....help !!!!!!

Lietuvoje įtariu tokių nelabai rasi unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(welkom1 @ 2007 08 10, 15:59)
kokie fainuciai wub.gif

Ačiū ax.gif Ir nerealiai patogūs thumbup.gif
Atsakyti