Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

QUOTE(voldanas @ 2006 02 06, 20:29)
Petras Šibilskis, ieškoti www.burbuliukas.lt[COLOR=green] smile.gif


dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaraV @ 2006 02 09, 19:46)
Parasiau az smile.gif

man tai ji isbure kad turesiu berniuka ir greit istekesiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirazas @ 2006 01 30, 17:41)
NU kak nebila tak nebila.
O dabar tai ryt warau gerosio wilties, o penktadieni pas Leopoldą, bendradarbė labai norėjo sakau waryk, jei patiks eisiu ir aš, tai ta paskambino susiparino ir mane užrašė bigsmile.gif , čia turbūt ženklas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Na žodžiu parašysiu savo nuomuonę, po visų šitų susitikimų, jei atsigausiu bigsmile.gif , nes nelabai aš pasiruošus tokiam informacijos srautui biggrin.gif

Kazkas zadejo parasyti savo nuomone ax.gif Na gi klok, labai idomu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciūta @ 2006 02 10, 15:44)
Kazkas zadejo parasyti savo nuomone ax.gif Na gi klok, labai idomu blush2.gif


Žadėjau, bet paskui pagalvojau, kad galiu pakenkti bizniui...
Nu bet jei visi rašo....
Bet tai tik mano nuomuose, kitiems gal patiko..

Įėjusios į laiptinę atsidūrėm kažkokioje landynėje, dvokia, rėkauja, labai išsigandom.. įėjusios 12 kv. kambariukas bomzynas, aišku koks skirtumas gi burtis atėjau.. bet tuo pačiu metu jos vyras žiūrėjo kašį, būrė paprastom kortom.. sutiksi vyra žaliom rudom mėlynom akim blink.gif nu tai sakau poniatna značet so vseme cweta glazamy thumbup.gif , nieko ji man nepasakė obsoliučiauži , taip mes sudraugėm burdavom vaikystėj viena kitai... Ta prasme nesamonių nesamonė Regina antakalnio ir šita vienodo stiliaus tik kad gyvenimo sąlygos pas Regina normalesnės, na ne tame esmė, bet kai eini burtis ir tau pasakoja, da tut trupi tak ocen casta waliajutsa, narkamani polno tut jix celuju noc, shumat, u minia policejskij znakomij tak sevodna sprashiwal sto tut nocjo bila 3 kuzawa vizwaly blink.gif , nu tai ka as zinau cia jau kalba eina apie mano saugumą....
Leopoldas labai įdomi , intelektuali asmenybė, būrimo kortom nelabai jau prismenu, na nepatiko kaip jis ta juoda kortą pakomentavo, bet šiaip super praleistas laikas, nors ir reikėjo sumokėti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Labi įdomu paklausyti tokio žmogaus kalbų, man patiko
Atsakyti
QUOTE(DEIVINA @ 2006 01 29, 16:02)
O gal žinote kordinates DANOS gyvenančios Nemenčinėje. 4u.gif
Ir jei kuri buvusi kokie atsiliepimai  wub.gif


Va man irgi rupi blush2.gif
labai jau norečiau šį bei tą sužinoti ...
O ta DANA kaip? gal kas buvot?
Atsakyti
Voveriena, rasei, kaip issipilde visi burtininkes pasakymai, pasakyk, pas ka buvai, mirstu is smalsumo kaip reik nueit smile.gif Bo pribrendau galutinai.
Atsakyti
Siaip intelektualu burima, ar verslo prognozes galit gauti taip taip ir pas Raganos vyra.Kiek zinau pas ji yra ekonominis issilavinimas, su pakraipa psichologine. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaN @ 2006 02 13, 14:44)
Siaip intelektualu burima, ar verslo prognozes galit gauti taip taip ir pas Raganos vyra.Kiek zinau pas ji yra ekonominis issilavinimas, su pakraipa psichologine. thumbup.gif


O kokie jo kontaktai? Ir kiek vizitas kainuoja ? ax.gif
Atsakyti
Nu wat as irgi sian buwau pas bureja ta gerosios vilties..pirma kart ejau pas bureja ir labai bijojau tik ijejus i jos laiptine man prabego gal 3 ar 4 juodos kates pro kojos tai issigandau irgi ne juokais.. unsure.gif nu galwoju dabar kai isburs man.. biggrin.gif bet sejp isbure labai gera ateiti kokios net nesitikejau,apie dabarti pasake wisa tiesa..praeities nebure..na man wisai sejp patiko,bet tikejausi kad wiska pasakos siek tiek smulkiau,o ji gan abstrakciai..wat bus gyvenime 3 vyrai,tokiom ir tokiom akim is ju issirinksi wa ta,turesi pinigu ir gyvensi laimingai..nu mazdaug taip, tai tas man nelabai patiko..nu bet kai kuriuos dalykus labai tiksliai pasake..kazkur girdejau,kad pas bureja negerai lankytis daugaiu nei karta per metus?tiesa? schmoll.gif ir gal kas zinot kokios tikrai geros burejos adresa?
Atsakyti
o kiek vizitas pas Leopoldą kainuoja? Ir kiek iš anksto reikia užsirašyti? Norėč nueit...

Ir aš Gerosios Vilties buvau. Įspūdžiai - kaip ir Mirazo -- irgi visų spalvų akis minėjo ir pirmas jausmas toks hm doh.gif

Atsakyti
[quote=Mari,2006 02 14, 17:52]
o kiek vizitas pas Leopoldą kainuoja? Ir kiek iš anksto reikia užsirašyti? Norėč nueit...
50 lt. savaite
Atsakyti
QUOTE(Melodyy @ 2006 02 13, 17:03)
O kokie jo kontaktai? Ir kiek vizitas kainuoja ? ax.gif

Kaina nera tiksliai apibrezta, kiek zinau, man atrodo nuo 20 iki 50, bet kiek supratau ziurint ka pageidauji gauti is to pokalbio, pas ji daugiau psichologinis pokalbis, kortos tik papildomas elementas. Kiek girdejau snekas, tai ju su zmona sodyboje Mazeikiuose, labai stipri energetika, galinti pralenkti daugeliu vietu Lietuvoje, tokias,kaip Merkines piramide ir kitas, nes ten buvusi sventykla, daugeliu atsakymu i klausimus gauni ten pabuves ir norai ten greiciau pasieke tiksla, ir atsigauni pats, siela, jie patys tai pastebejo.
Telefonas, kazkaip nesusiranda ir internetas luzta, kai tik turesiu permesiu, kazkokia mistika, bet man atrodo, kazkur esu rasiu
Atsakyti