Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai


sveikos mergaites wink.gif
na ka tik istengiau uzhsirasyti pas bureja vaiva... tai pirmas kartas bus. keistai jauciuosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo psy`: 14 rugsėjo 2006 - 18:38
Merginos, gal galite man paaiškinti, kodėl Jūs iš viso norite lankytis pas kažkokias neaiškias babūtes? unsure.gif
Atsakyti
Pas burejas ar siaip bobutes einama tada, kai kas nors yra ne taip (iprastai). Kai tiesiog norisi suzinoti kazka gero, pasikelti nuotaika, gauti optimizmo arba tiesiog surasti problemos sprendima. Tai savotiska psicholigine konsultacija smile.gif Rimtai.


O pas Vaiva irgi esu buvusi, ebt absoliuciai niekas neissipilde. Mano keletas draugiu pas ja lankesi ir visu vienodas atsakymas- neiko gero. Ir is sioje temoje aprasytu merginu patirties tai matosi..deja.
Atsakyti
QUOTE(psy` @ 2006 09 14, 18:35)
sveikos mergaites wink.gif
na ka tik istengiau uzhsirasyti pas bureja vaiva... tai pirmas kartas bus. keistai jauciuosi


pas kokia Vaiva? pas ta kur per televizoriu rodo? unsure.gif as tai jos nerekomenduociau schmoll.gif pinigu ima daug, o tolko jokio smile.gif su ja pasikalbeti gali ir idomu, patarimu duoda normaliu gyvenimisku, nu ja butu gerai kaip su psichologe: ateini isdestai savo problema ir ji pataria, bet burimo atzvilgiu kazkaip as abejoju jos sugebejimais ax.gif
Atsakyti
pritariu dėl Vaivos - dengi na veter
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2006 09 19, 11:31)
pas kokia Vaiva? pas ta kur per televizoriu rodo?  unsure.gif  as tai jos nerekomenduociau  schmoll.gif  pinigu ima daug, o tolko jokio  smile.gif su ja pasikalbeti gali ir idomu, patarimu duoda normaliu gyvenimisku, nu ja butu gerai kaip su psichologe: ateini isdestai savo problema ir ji pataria, bet burimo atzvilgiu kazkaip as abejoju jos sugebejimais  ax.gif


Kaip pirštu į akį. Buvau ir aš pas ją kažkada. Geriau būč už tuos pinigus kokį dzinguliuką nusipirkus. Tokia absoliučiai komercinė ir to nė neslepianti moterytė...
Atsakyti
Mano pusseserė buvo pas Vaivą, sakė visai grybavo, visa informaciją tempė, o kadangi buvo jau pries kokius 5 metus, tai niekas iki šiol neišsipildė smile.gif

Aš buvau pas chiromantę Astą, man labai patiko, apie mane pasakojo net kartodama mano sau įsiteigtas frazes, likau apakusi. Aš pati visai tylėjau, jokios info jai neteikiau. Nezinau kiek tiesios pasakė apie atietį, tai reikės dar patikrinti smile.gif Bet tikrai nesigailiu, kad nuėjau ir tų pinigėlių man negaila.
Atsakyti
QUOTE(dzinka3 @ 2006 09 18, 19:35)
Pas burejas ar siaip bobutes einama tada, kai kas nors yra ne taip (iprastai). Kai tiesiog norisi suzinoti kazka gero, pasikelti nuotaika, gauti optimizmo arba tiesiog surasti problemos sprendima. Tai savotiska psicholigine konsultacija smile.gif Rimtai.
O pas Vaiva irgi esu buvusi, ebt absoliuciai niekas neissipilde. Mano keletas draugiu pas ja lankesi ir visu vienodas atsakymas- neiko gero. Ir is sioje temoje aprasytu merginu patirties tai matosi..deja.



neuzsipulkit manes, bet dauguma bureju, manau, optimizmo neduoda, o nurodineja ka tau daryti, nes pas tave vis tiek kzkur kokia problema suranda smile.gif tai optimizmo gali ir nedaug buti lotuliukas.gif as pati nesu buvusi, nes jei jau desperatiskai kazkokio atsakymo laukiu, pati kortas padelioju, bet kita diena uzmirstu rezultata, jei jis manes netenkina. Manau, kad kortu atsakymai tiesiog nurodo galima kelia (kuris galbut atsitiktinai iskrenta, o ne kortos pacios susidelioja kaip reikia), o zmogus, primetes ta galima varianta, sprendzia, ar cia visai nieko pasiulymas ar netinka jam smile.gif nes jei aklai tikesim, tai....mano dviems draugems pribure, kad zmons, su kuriais jos tuo metu draugavo- joms netinka. Ir jos juos paliko be priezasties, nes buvo itikintos, kad laimes netures.

O juk laime pats zmogus samoningai kuria.

Neleiskim musu gyvenimu gyventi kitiems, patys spreskime problemas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
o kiek kainuoja chiromantu "paslaugos" ? smile.gif tam tikra ziniu lygi galima pasiekti ir is knyguciu, man to uztenka kol kas smile.gif Bej zinojot, kad su laiku delnu linijos gali siek tiek keistis?
Atsakyti
chiromante Asta uz 2 val ima 100 lt. taip, linijos keiciasi, del to Asta daro delnu atspaudus ant popieriaus, kad jei noresi kada nors pas ja vel ateiti, tures atspaudus ir matys kiek ir kaip pakito linijos. pakitimai matomi ne anksciau kaip po metu.
Atsakyti
Aklai tiketi nereikia niekuo:) Is tikro, normalios burejos esminiu dalyku ir nekomentuoja, kad pvz "mesk sita vyra". Iprastai jos apibudina tau svarbius asmenis, kokie ju charakteriai, ar linke keistis, kruioje vietoje galite tureti nesutarimu ir t.t. Iprastai pabrezia, kad tai TAU paciai reikia rinktis ir spresti. Labai gerai, nes neuzprogramuoja.

O kur chiromante gyvena, Vilniuj?
Atsakyti
as pati dabar, domiuosi chiromantija, daug ka jau kaip ir suprantu, bet kadangi daug tu zenklu randu pas save, noreciau nueiti pas profa kur man viska aiskiai sudeliotu...

ta Asta kuriam mieste?

man siaip reiktu kaune...

Vaiva man irgi buvo pirmoji bureja, su drauge net is Kauno varem, aisku mokejom daugiau nei pas kitas... o pasake tikrai nezinau.... nieks neisipilde...

o draugei, sake kad gyvens lietuvoj ir istekes uz politiko, deja ji dabar gyvena Cikagoj istekejus uz graiko, jis turi savo restorana ji - savo darbo agentura...

aisku jai dar geriau gavos..... nei ta siule...
Atsakyti
Chiromantė Asta gyvena Vilniuje, jos internetinis puslapis www.dupasauliai.com
Atsakyti