Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

QUOTE(Kaira @ 2006 09 20, 19:00)
Chiromantė Asta gyvena Vilniuje, jos internetinis puslapis www.dupasauliai.com



aciu, pasiziuresim...

Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 07 26, 22:24)
o gal zinot kuri galetu nuimti nuziurejima  ax.gif ar teko su tuo kam susidurti  g.gif

Teko. Vaiva (ta telezvaigzde biggrin.gif ) nuimineja. Nuemimas + apsauginis talismanas = 140 Lt (cia pries 5 metus). Gal be to talismano ir pigiau kainuotu, bet man kazkokios papildomos apsaugos tuo metu norejosi ax.gif Isties padejo, nes iki to laiko tai vos namo parsivilkdavau nuo fizinio ir psichinio isekimo. Nuo to laiko, tfu tfu tfu, problemu su energijos nutekejimu del nuziurejimo neturiu smile.gif
Taigi galiu pasakyti, kad kaip ragana Vaiva galbut ir nebloga, bet va kaip ateities bureja - tai tiesiog gera psichologe mirksiukas.gif Neikit merginos geriau pas burejas ateities ziureti. Nebent del kokiu negatyviu programu ar nuziurejimu nuemimo. Bet ir tai, bureja cia gali manipuliuoti zmogaus baimemis ir pasiulyt gydytis, nors to ir nereikia biggrin.gif
Atsakyti


Dar vienas man jau atrodantis neitiketinas dalykas, anot jos, turetu issipildyti man iki sio men pabaigos. Tai jei issipildys bijau kad tapsiu nuo jos "priklausoma" ) jau dabar matau, kad ciut kokia beda ir skambinu, klausti ka parodys kortos, kaip baigsis, ir ka daryti.. bet jei neisispildys tai spjausiu i visas burejas ir gyvenime nebetikesiu



Tai stai tas mano neitiketinas dalykas ir NEISSIPILDE ! wink.gif nors anot Svetlanos turejo ivykti per dvi sav-menesi ( menuo tam suejo rugsejo 22d) ..pyp pyp smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelytia @ 2005 09 06, 19:13)
Klaipedoje, Reikjaviko 3-3, geriau dienos metu. Tokia faina mociute, ima 10 lt. Man ir mano draugems, kurios lankesi, patiko thumbup.gif


Iš vis nesamones šneka ir nieks nesipildo smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2006 09 26, 15:41)
Iš vis nesamones šneka ir nieks nesipildo smile.gif)

na man ir nesipilde lotuliukas.gif , bet gal ir gerai...
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2006 09 13, 10:06)
Ar buvot kas nors pas Leopoldą Malinauską? Kokie atsiliepimai? Kokios kainos?

mano drauge buvo,tai prisnekejo daug visokiu nesamonu,kad jai vos stogas nepavaziavo doh.gif Bet aciu Dievui,niekas neisispylde bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(awyte` @ 2006 09 24, 18:39)
Teko. Vaiva (ta telezvaigzde biggrin.gif ) nuimineja. Nuemimas + apsauginis talismanas = 140 Lt (cia pries 5 metus). Gal be to talismano ir pigiau kainuotu, bet man kazkokios papildomos apsaugos tuo metu norejosi ax.gif Isties padejo, nes iki to laiko tai vos namo parsivilkdavau nuo fizinio ir psichinio isekimo. Nuo to laiko, tfu tfu tfu, problemu su energijos nutekejimu del nuziurejimo neturiu smile.gif
Taigi galiu pasakyti, kad kaip ragana Vaiva galbut ir nebloga, bet va kaip ateities bureja - tai tiesiog gera psichologe mirksiukas.gif Neikit merginos geriau pas burejas ateities ziureti. Nebent del kokiu negatyviu programu ar nuziurejimu nuemimo. Bet ir tai, bureja cia gali manipuliuoti zmogaus baimemis ir pasiulyt gydytis, nors to ir nereikia biggrin.gif

tai gal Vilija Lobaciuviene g.gif gal butu galima jos koordinates suzinot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(yrka @ 2006 09 29, 19:51)
tai gal Vilija Lobaciuviene  g.gif gal butu galima jos koordinates suzinot  ax.gif

ax.gif Ne,cia apie Vaiva Budraityte raso,o Lobaciuvienes koordinates jau rase,bet,kadangi rase,kad blogai bure ir dar zadejo prakeikti blink.gif ,tai as jos koordinaciu nepasilikau,bet tu pasiskaityk sia temele ir rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2006 08 23, 16:01)
kžkada esu būrusis pas čigonę, tai ji ne kortomis būrė, o skaitė iš kažkokios juodos knygos, vartė ir skaitė. gal kas nors iš jūsų irgi yra buvusios pas panašiai buriančias būrėjas? man tai visai patiko, kiek pamenu, daug tiesos pasakė. bet jau nepamenu, nes tai buvo prieš 10 metų. neseniai bandžiau rasti tą pačią čigonę, ji gyveno naujojoje vilnioje, bet pasirodo išsikėlusi lyg ir į Baltupius. nebežinau kur ją rasti. gal kas pažįstat panašiai buriančias būrėjas?
be to gal galit kas patarti pas kokią būrėją galima būtų nueiti, kad bent apytikriai tiesą pasakytų? na, kad būtų bent kažkiek rimtesnė būrėja, nes porą kartų pataikiau pas tokias, kurios buria kortomis panašiai kaip mano teta, kuri daugiau žaidžia nei buria.



Kaira ir kitos forumietes susidomejusios ta cigone su juodaja knyga, bukite ATSARGIOS!!! viena bureja man pasake, kad kai tik pamatysi pas ka nors (kai eisi burtis) juodaja knyga, bek kiek kojos nesa is ten. tai labai pavojinga. daugiau nieko pasakyti negaliu, tiesiog kai perskaiciau kad buriates is juodosios knygos kazkaip suvirpejo man jums parasyti, o spresti jums pacioms. gal pries einant pas ja pasidomekite is kitu info saltiniu apie ta juodaja knyga. greiciausiai kad eiti daugiau pas ja nenoresite. sekmes.
Atsakyti
QUOTE(p@anterike @ 2006 09 30, 11:10)
Kaira ir kitos forumietes susidomejusios ta cigone su juodaja knyga, bukite ATSARGIOS!!!  viena bureja man pasake, kad kai tik pamatysi pas ka nors (kai eisi burtis) juodaja knyga, bek kiek kojos nesa is ten. tai labai pavojinga. daugiau nieko pasakyti negaliu, tiesiog kai perskaiciau kad buriates is juodosios knygos kazkaip suvirpejo man jums parasyti, o spresti jums pacioms. gal pries einant pas ja pasidomekite is kitu info saltiniu apie ta juodaja knyga. greiciausiai kad eiti daugiau pas ja nenoresite. sekmes.



Greičiausiai ta būrėja bijojo konkurencijos, nes kiek žinau, apskritai reikėtų bėgti nuo visų būrėjų, nes šiaip ar taip pomirtiniame gyvenime kvepia pragaru sad.gif O jei jau pasirįžtame eiti, tai jau jokio skirtmo kaip nusidėti. Is tų juodų knygų skaitė šimtams ar tūkstančiams žmonių, nes tais laikais kai pirmą kartą buvau (tai buvo maždaug prieš 13 metų), pas čigonę būdavo nežmoniškos eilės ir tekdavo užsirašyti prieš savaitę. Manau visi tie žmonės, kaip ir aš, iki šiol gyvi ir sveiki jei kokios kitokios aplinkybės nesusiklostė. Ta mano pavadinta juodoji knyga greičiau jau yra horoskopas, nes daug kalbama apie planetas. O tik paskaitymas iš knygos nemanau, kad čia jau kokia juodoji magija. Gal tavoji būrėja turėjo galvoje visai kitokius burtus.
Jei po mirties bijote nelabojo, tai siūlyčiau neiti nei pas vieną, nesvarbu kaip buriančią būrėją, nes jokio skirtumo nei pas ką, nei kaip bursitės - nuodėmė vienoda.
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2006 09 29, 10:19)
mano drauge buvo,tai prisnekejo daug visokiu nesamonu,kad jai vos stogas nepavaziavo doh.gif Bet aciu Dievui,niekas neisispylde bigsmile.gif


Dėkui už atsakymą 4u.gif Vis galvojau pas jį nueiti, bet neapsisprendžiau ax.gif Dabar aiškiau bigsmile.gif

Gal dar kokių atsiliepimų yra?
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2006 09 30, 22:15)
Greičiausiai ta būrėja bijojo konkurencijos, nes kiek žinau, apskritai reikėtų bėgti nuo visų būrėjų, nes šiaip ar taip pomirtiniame gyvenime kvepia pragaru sad.gif O jei jau pasirįžtame eiti, tai jau jokio skirtmo kaip nusidėti. Is tų juodų knygų skaitė šimtams ar tūkstančiams žmonių, nes tais laikais kai pirmą kartą buvau (tai buvo maždaug prieš 13 metų), pas čigonę būdavo nežmoniškos eilės ir tekdavo užsirašyti prieš savaitę. Manau visi tie žmonės, kaip ir aš, iki šiol gyvi ir sveiki jei kokios kitokios aplinkybės nesusiklostė. Ta mano pavadinta juodoji knyga greičiau jau yra horoskopas, nes daug kalbama apie planetas. O tik paskaitymas iš knygos nemanau, kad čia jau kokia juodoji magija. Gal tavoji būrėja turėjo galvoje visai kitokius burtus.
Jei po mirties bijote nelabojo, tai siūlyčiau neiti nei pas vieną, nesvarbu kaip buriančią būrėją, nes jokio skirtumo nei pas ką, nei kaip bursitės  - nuodėmė vienoda.



biggrin.gif kalba eina ne apie ejima i pragara po mirties ar nusidejima biggrin.gif mano reikalas pasakyti tavo apsispresti. del nezmonisku eiliu pas cigone pries 13 metu tai eile tokiu paciu kaip tu. tik neisizeisk ne piktybiskai rasau, tiesiog zmoniu norinciu daug suzinoti ir nesvarbu kaip. jeigu tau gerai tai valio, niekas nesako kad butinai bus blogai. o tu paimk jei ne kvaila esi ir pasidomek, paprasciausiai pasidomek, o ne speliok ar ten horoskopu knyga ar ne. jei nemanai kad cia yra juodoji magija tai dar nereiskia kad tai ir nera ji. manyti yra viena, o buti is tikruju yra kita. jei galvoji kad juodoji magija tave po mirties nunes i pragara, tai siulyciau susimastyti ir pagalvoti ar visu pirma juodoji magija tau nepadarys pragaro dar esat cia smile.gif taigi kaip ir sakiau tavo reikalas ka ir kaip daryti smile.gif

P.S. noreciau paklausti visu besiburianciu, ar daug yra tokiu, kurioms burejos, cia parasytos ir ne tik, bure juodaja knyga? tiesiog man idomu, jei kas nepatinges parasyti is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti