Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

QUOTE(Vilnoja @ 2006 10 03, 12:42)
as dabar atsiduriau aklavietiej..mane paliko vaikinas su kuriuo isgyvenau 3 metus..planai..ateitis viskas zlogo..norisi nueiti pas bureja..ar kaip..kad truputi uzvestu ant kelio...maciusi esu Vaiva, ji buvo pas kavineje pas mano buvusiojo tevus...fainas zmogus...o kiek jei ne paslaptis pas ja kainuoja apsilankyti?
Papildyta:
o kas nors buvote pas burejas..kai vyrai paliko...ir ar verta kai krize eiti? as mebuvus nezinau..man sunku dabar...ir kokia gera bureja..kad nesumaitotu man galvos..kur ir taip dabar chaosas..

Vaiva dabar kiek girdejau labai brangi - ar tik ne 100 Lt ima? g.gif
Mano manymu, krizių metu nebūtina eit pas būrėjas. Reikia tiesiog pailsėti, nusiraminti..ir viskas pamažu ima blaiviau atrodyti. Geriau bandyti pačiai susigaudyti, kas dedasi viduje, pačiai pajausti, ką toliau daryti, o ne klausyti būrėjos nurodymų... Na nes kai aš kartą ėjau pas Vaivą burtis (ne dėl krizių su vyrais), tai ji tiesiog kaip gera psichologė pakalbėjo, nuramino ir viskas. Tiesiog tai buvo blaivus kito žmogaus įsikišimas. Tą gali padaryti ir bet kuris kitas žmogus tavo aplinkoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo awyte`: 03 spalio 2006 - 11:54
QUOTE(Vilnoja @ 2006 10 03, 12:42)
as dabar atsiduriau aklavietiej..mane paliko vaikinas su kuriuo isgyvenau 3 metus..planai..ateitis viskas zlogo..norisi nueiti pas bureja..ar kaip..kad truputi uzvestu ant kelio...maciusi esu Vaiva, ji buvo pas kavineje pas mano buvusiojo tevus...fainas zmogus...o kiek jei ne paslaptis pas ja kainuoja apsilankyti?
Papildyta:
o kas nors buvote pas burejas..kai vyrai paliko...ir ar verta kai krize eiti? as mebuvus nezinau..man sunku dabar...ir kokia gera bureja..kad nesumaitotu man galvos..kur ir taip dabar chaosas..

Jei tikrai trokšti ramybės ir pajusti pagrindą po kojomis, neverta blaškytis, dedant viltis į burtininkus ar kt., siūlančius lengviausią išeitį. Dievas jau yra davęs Tau tiek jėgų, kad pakeltum užklupusius sunkumus, ir gali padėti jas atrasti savyje, jei pasitikėsi būtent Juo. To nuoširdžiai ir linkiu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 03 spalio 2006 - 11:56
gal jusu ir tiesa..gal ir reiketu taip pasielgti... smile.gif pabut ramiai...su artimaisiais...
Atsakyti
QUOTE(awyte` @ 2006 10 02, 18:39)
Joa, ta pati. Pagerėjo po nuėmimo, ne iškart, palaipsniui, bet pamažu visiškai atsigavau..nes iki to tai oj oj kas dėjos sielos viduj doh.gif
Kaip žmogus tai ji labai faina smile.gif

O kaip jūs taip sužinot ir esat įsitikinę jog jus nužiūrėjo ar užkeikė g.gif
Atsakyti
QUOTE(tusiukas8 @ 2006 10 03, 13:55)
O kaip jūs taip sužinot ir esat įsitikinę jog jus nužiūrėjo ar užkeikė g.gif

Apie nužiūrėjimus esu kažkur skaičius, pagal ką galima buvo tam tikrus simptomus atpažinti. Būrėjos taip pat tokius dalykus "diagnozuoja", kiek teisingai, nežinau. Aišku nesu tuom tikra, kaip ir bet kuriuo nematerialiu dalyku smile.gif bet kai būna labai blogai, tai ir ieškai, ko griebtis. Pabandžiau - gal tai padėjo, o gal ne tai smile.gif Kiekvienas savo išeičių ieško mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo awyte`: 03 spalio 2006 - 13:06
o man rodos su tais nužiūrėjimais biški briedas. Pvz. aš visad gerai jaučiausi - būna dienų, kai nesiseka (tfu,tfu neprikalbėjus), bet visumoje normaliai. nusitempiau pas tą Sergejų, jis man ir sako, jums kortos nekrenta. Eik ten pas kokį tai diedą, nuims "porčą". Nueinu. Jis ten kažką makaluoja, kvėpuoja, sako, nugaros neskauda. Nu būna, paskauda, darbas sėdimas, nejudu, sakyčiau skausmą galima pateisinti. Ne, sako, matau pelytę (....) tipo nužiūrėjo kokia tai boba, kad labai graži, tai jinai jus ir graužia. Nuėmė. fig znajet, sakyčiau babkių nutriosinimas elementarus gavosi. Gyrėsi, kad buvo gydytojas, po to pajuto kokias tai galias, dabar knygas rašo, siūlė ir man nusipirkti, ale sakiau, kad paskutinius pinigus atidaviau...
Atsakyti
QUOTE(smarki @ 2006 10 03, 14:15)
o man rodos su tais nužiūrėjimais biški briedas. Pvz. aš visad gerai jaučiausi - būna dienų, kai nesiseka (tfu,tfu neprikalbėjus), bet visumoje normaliai. nusitempiau pas tą Sergejų, jis man ir sako, jums kortos nekrenta. Eik ten pas kokį tai diedą, nuims "porčą". Nueinu. Jis ten kažką makaluoja, kvėpuoja, sako, nugaros neskauda. Nu būna, paskauda, darbas sėdimas, nejudu, sakyčiau skausmą galima pateisinti. Ne, sako, matau pelytę (....) tipo nužiūrėjo kokia tai boba, kad labai graži, tai jinai jus ir graužia. Nuėmė. fig znajet, sakyčiau babkių nutriosinimas elementarus gavosi. Gyrėsi, kad buvo gydytojas, po to pajuto kokias tai galias, dabar knygas rašo, siūlė ir man nusipirkti, ale sakiau, kad paskutinius pinigus atidaviau...

joa, aš irgi taip manau, kad tie visokie abroskadabros prikalbėti nesąmonių gali ir iš to papildomo pinigo pasidaryti biggrin.gif ir ypač kai dabar žmonės taip bijo visokių nužiūrėjimų, prakeikimų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnoja @ 2006 10 03, 12:42)
o kas nors buvote pas burejas..kai vyrai paliko...ir ar verta kai krize eiti? as mebuvus nezinau..man sunku dabar...ir kokia gera bureja..kad nesumaitotu man galvos..kur ir taip dabar chaosas..

aš buvau .... Visai neseniai ir mane paliko, po dviejų metu draugystės.
Jei galėčiau pasukti laiką atgal, neičiau schmoll.gif
Aplamai gailiuosi, kad ėjau.
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 10 03, 18:56)
aš buvau .... Visai neseniai ir mane paliko, po dviejų metu draugystės.
Jei galėčiau pasukti laiką atgal, neičiau  schmoll.gif
Aplamai gailiuosi, kad ėjau.

O kodel gailiesi? as kazkaip sugalvojau kad man reikia nueiti, nezinau, kazkaip pastaruoju metu labai neramiai jauciuosi, pradejo ligos kibt, tai dar lyg tycia pasiskundziau draugei, ta sako juokais, gal kas nuziurejo.... nu nezinau.... Girdejau kazkur kaune prie sauletekio gera bureja gyvena.... gal kas turite koordinates?
Atsakyti
QUOTE(murcielago @ 2006 10 05, 18:55)
O kodel gailiesi? as kazkaip sugalvojau kad man reikia nueiti, nezinau, kazkaip pastaruoju metu labai neramiai jauciuosi, pradejo ligos kibt, tai dar lyg tycia pasiskundziau draugei, ta sako juokais, gal kas nuziurejo.... nu nezinau.... Girdejau kazkur kaune prie sauletekio gera bureja gyvena.... gal kas turite koordinates?
Tu cia gal apie RITA?tokia senute,kuri gyvena kreves g.tai ji visiskas nesamones priburia jau praejo puse metu ir absoliuciai niekas neisipilde doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
gal kas zinot chiromante klaipedoje g.gif labai noreciau... rolleyes.gif
Atsakyti
o gal butu imanoma Palmiros Kelertienies kontaktus gaut? atsiprasau jei kartoju klausima, paprasciausiai neturiu laiko perskaityt tiek daug psl.
o gal ir kainas zinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratata: 09 spalio 2006 - 16:16