Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

Aš irgi buvau kelionėj- dėl to labai gailiuosi, kad nespėjau su namų darbais. Tokios fainos temos buvo...O architektūra- tai išvis wub.gif
Prieš kelionę nusipirkom 4 GB atminties kortą- tipo daugiau tilps. Nu ir matau, kad tai buvo kvailas sprendimas. Pleškinom į kairę į dešinę- o gerų kadrų- apskritas nulis... kai labiau taupai vietą- renkies ką paveiksluot ir kaip, tada ir kadrų daugiau geresnių... verysad.gif
Dar dėl spalvos ( šįkart viliuosi, kad spėsiu)temos. Ar juoda / balta irgi užskaitomos bus už spalvas. Ar dvi spalvos tik grynos ar ir su pustoniais? tada lyg ir daug spalvų gaunasi g.gif
Atsakyti
Mano buvo 3 priespaskutines 4u.gif
Na bet dabar nebesvarbu, nes tikrai niekas nepamate tai ka norejau parodyt ax.gif
Atsakyti
MB katik gryzo is zvejybos. Uzmate plaukiancia gyvate. Bande nupaveiksluoti, bet gyvaciuke plauke per greitai... Ar yra sansu isgelbet nevisai sufokusuota nuotrauka?
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2007 07 19, 18:01)
MB katik gryzo is zvejybos. Uzmate plaukiancia gyvate. Bande nupaveiksluoti, bet gyvaciuke plauke per greitai... Ar yra sansu isgelbet nevisai sufokusuota nuotrauka?


Jei yra ka gelbet, galima bandyt su uncharp. Cia tuo atveju tinka, jei nuotrauka yra pakankamai didele ir nera daug triuksmo.
Atsakyti
QUOTE(Labradoriukė @ 2007 07 19, 17:02)
Mano buvo 3 priespaskutines  4u.gif
Na bet dabar nebesvarbu, nes tikrai niekas nepamate tai ka norejau parodyt  ax.gif


niu papasakok, ką norėjai parodyt ax.gif labai smalsu paliko.
Atsakyti
Kadangi meninės fotografijos klube dar nedalyvauju, tai parašysiu čia.
Californiagirl , tavo foto su botais man wub.gif Nereali. Visą vakarą iš galvos neišeina. Man labai, labai patiko thumbup.gif Ir nors lietinga man iš karto kažkaip asocijuojasi su mergina šlapiais plaukais , bet taviškė parodo lietų iš kitos pusės- geresnės.

Ir dar pagalvojau, kad tema dvi spalvos nebūtinai turi būti tik dvi spalvos, tiesiog 2 turėtų būti itin ryškiai dominuojančios. Ar ne taip? Užuolaida, tark žodį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltis @ 2007 07 19, 20:06)
Kadangi meninės fotografijos klube dar nedalyvauju, tai parašysiu čia.
Californiagirl , tavo foto su botais man  wub.gif Nereali. Visą vakarą iš galvos neišeina. Man labai, labai patiko  thumbup.gif Ir nors lietinga man iš karto kažkaip asocijuojasi su mergina šlapiais plaukais , bet taviškė parodo lietų iš kitos pusės- geresnės.

Ir dar pagalvojau, kad tema dvi spalvos nebūtinai turi būti tik dvi spalvos, tiesiog 2 turėtų būti itin ryškiai dominuojančios. Ar ne taip? Užuolaida, tark žodį  g.gif

nuejau ir as tuos botus paziuret blush2.gif nu fantastika thumbup.gif labai labai patiko, saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2007 07 19, 18:20)
niu papasakok, ką norėjai parodyt  ax.gif labai smalsu paliko.


Gal rytoj parasysiu. Einu as jau miegelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltis @ 2007 07 19, 20:06)
Kadangi meninės fotografijos klube dar nedalyvauju, tai parašysiu čia.
Californiagirl , tavo foto su botais man  wub.gif Nereali. Visą vakarą iš galvos neišeina. Man labai, labai patiko  thumbup.gif Ir nors lietinga man iš karto kažkaip asocijuojasi su mergina šlapiais plaukais , bet taviškė parodo lietų iš kitos pusės- geresnės.

Labai smagu tai girdeti blush2.gif
Ten ne botai, o mano mazylio botukai, 24 dydis biggrin.gif
Kas del slapiu merginu asocijaciju su lietum, tai man tai igyvendinti neiseis, nes as tik viena mergina namie tarp 4 vyru biggrin.gif Saves fotkint dar neismokau, todel vaiko batukai po ranka pasimaise pasirode kaip gera ideja ax.gif

Labradoriuke, tikrai labai noreciau tavo aprasymo apie nuotraukas....likau nesupratus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo californiagirl: 19 liepos 2007 - 23:11
Imetu cia savo lietingas nuotraukas kritikai blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveiki,
didelis dėkui visiems už komentarus, kritika bei atiduotus balus... 4u.gif .maniškės buvo 3 ir 21
beje, sveikinimai uzuolaidai! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2007 07 19, 23:55)
Ten ne botai, o mano mazylio botukai, 24 dydis biggrin.gif


Tai taip ir supratau mirksiukas.gif Iš karto tokia asociacija ir atsirado - vaikystė, lietus, braidžiojimas po balas , taškymasis thumbup.gif Netgi ten kur vaikas taškosi po balas nesukėlė tokių stiprių prisiminimų kaip tie botukai wub.gif

Ai o mergina šlapiais plaukais, kiek mačiau ten jau yra mirksiukas.gif

Ta su skėčiu irgi gera, tik man kažkaip norisi daugiau viršaus ir mažiau apačios unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiltis: 20 liepos 2007 - 06:35