Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(Smiltis @ 2007 07 20, 06:32)
Ta su skėčiu irgi gera, tik man kažkaip norisi daugiau viršaus ir mažiau apačios  unsure.gif

Nukirpau kur tvora baigesi, mat isdeges dangus matesi blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Apsvietimas nebuvo dekingas, fotografavau pries saule...

Atsakyti
QUOTE(Smiltis @ 2007 07 19, 21:06)

Ir dar pagalvojau, kad tema dvi spalvos nebūtinai turi būti tik dvi spalvos, tiesiog 2 turėtų būti itin ryškiai dominuojančios. Ar ne taip? Užuolaida, tark žodį  g.gif



Gal kas galit laiko paskolinti? biggrin.gif Lekiu kaip uzsukta raketa ir visvien bieko nepadarau. Ir pas menininkus noretusi uzsukti...
Isleidau vyra i Sietla, vaika rekianti pridaviau i darzeli. Sedziu darbe ir galvoju, ar nenuprotesiu.

Del tu spalvu. Manau, jod kiekviena/-as turi tureti interpretacijos laisve. Pati labai norejau, kad fotografai "pazaistu" spalvomis. Juodai balta irgi galima, bet idomiau butu spalvota. Taip pat masciau apie tai, kad nuotraukoje issikirtu dvi spalvos, kurios trauktu aki. Atspalviai, seseliai... galimi, bet jie neturetu uzgozti pagrindines "idejos".

California girl, nu botai thumbup.gif Tik apacioje man lyg per daug vietos g.gif O tavo maziaus tokia mazyte koja. Maniskis (dar 3 nera) jau 26 nesioja smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2007 07 20, 00:46)
Imetu cia savo lietingas nuotraukas kritikai blush2.gif


nu labai čiki abi nuotraukos thumbup.gif .
man lietingos spalvotas variantas geriau žiūrisi.
Atsakyti
Nuotrauka su guminukais grazi... 4u.gif 4u.gif
Manau, kad apacioj tiek daug palikta, kad matytusi batu atspindys baloj... Gal ir klystu...
Ar ne graziau sitoj nuotraukoj butu, jei batai butu per viduri (kairiojo batuko pusej irgi butu daugiau erdves) ? Zinau, kad tai ne pagal taisykles ir t.t., bet man atrodo, kad ziuretusi geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2007 07 19, 22:55)
Labradoriuke, tikrai labai noreciau tavo aprasymo apie nuotraukas....likau nesupratus ax.gif


Prie nuotrauku kometaruose parasiau apie mano mintis. Jei ka labai domintu, galit paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(Labradoriukė @ 2007 07 20, 10:06)
Prie nuotrauku kometaruose parasiau apie mano mintis. Jei ka labai domintu, galit paskaityti.

labradoriuke, manau Victoras apsidžiaugtų tavo mintimis 4u.gif nepergyvenk, kad mes nematom to, ką norėjai parodyt. aš asmeniškai tikrai nesigilinu nuotraukon tiek, kad galvot apie medžius, kurių šešėlį norėjai parodyt ir dar bandyt juos su žmonėmis lygint. mirksiukas.gif
o dėl įžeidžiančių kai kurių komentarų po viena nuotrauka tai blink.gif kad kažkas tyčiotis bando ar kažką. juo labiau anonimiškų tai PYP... blink.gif
visada manau, kad žmogus jei deda foto - nori kažką parodyt ir pasakyt... jei aš to nematau ką nori pasakyt, arba kalbam skirtingom kalbom, kurios aš nemoku... arba autorius netaisyklingai formuoja sakinius, kad jų esmės nesuprantu cool.gif kuris čia iš tų variantų pasitaikė, nežinau...
ir viena iš mano mėgstamų frazių, kai man kas nepavyksta - svarbu geri norai wub.gif buvo tikrai geras noras, o tai jau yra labai daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzuolaida* @ 2007 07 20, 09:22)
California girl, nu botai thumbup.gif Tik apacioje man lyg per daug vietos g.gif  O tavo maziaus tokia mazyte koja. Maniskis (dar 3 nera) jau 26 nesioja smile.gif .

Sapokliaka gerai pastebejo- specialiai tiek vietos apacioje, kad baloje botuku atspindys matytusi mirksiukas.gif ax.gif
Mano maziukui irgi 3 nera, lapkrity bus 3, nesiojam 24 ismiera, nediduke kojyte pas ji biggrin.gif

Nu dekui uz grazius zodzius botams 4u.gif

Tiesa, sapokliaka, dekui uz nuomone 4u.gif As irgi galvojau apie centravima, bet susilaikiau...na ten i desine zemyn gerokai balos matosi, tai spec. taip ir palikau ax.gif

Bite maja, ta su skeciu, man ir paciai saplvota geriau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo californiagirl: 20 liepos 2007 - 17:26
Man patinka abi smile.gif wub.gif ir tas vanduo iš apačios turi savo nuotaiką, būtų juk kitokia ta nuotrauka, jei lytų realiai.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Labai atsiprašau, kad įsikišau į jūsų temą, bet turiu klausimą ir nežinojau, kur jį užduot, todėl bandau čia blush2.gif Gal kuri žinote, ką reiškia 10 nuotraukų formatas? Ar čia tas pats 10x15, ar ne? www.copy1.lt daro akciją - 10 formato 50 nuotraukų už 20 Lt, o 100 nuotraukų 30 Lt, bet nežinau, koks tas 10 formatas blush2.gif

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leonel @ 2007 07 20, 19:14)
Laba diena  4u.gif

Labai atsiprašau, kad įsikišau į jūsų temą, bet turiu klausimą ir nežinojau, kur jį užduot, todėl bandau čia  blush2.gif Gal kuri žinote, ką reiškia 10 nuotraukų formatas?  Ar čia tas pats 10x15, ar ne? www.copy1.lt daro akciją - 10 formato 50 nuotraukų už 20 Lt, o 100 nuotraukų 30 Lt, bet nežinau, koks tas 10 formatas   blush2.gif

Labai ačiū  4u.gif

gal nesuklaidinsiu taves, jei pasakysiu, kad 10 formatas yra su kintancia kita krastine. viena trumpoji krastine bus 10 cm, kita - priklausomai nuo to, kokiu formatu fiksuoja vaizda tavo fotoapararas.
jei tavo fotoaparatas fiksuoja nuotraukas su krastiniu santykiu 2:3 - tai gausi nuotraukas 10x15, jei kitu (dazniau pasitaiko) tai gausi nuotraukas 10x13. tai nera blogai, nes daugelis firmu savivaliaudamos daro 10x15 ir arba apkarpo kojas, galvas, arba prideda is sonu baltas juosteles kurios irgi ne kaip ziurisi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 20 liepos 2007 - 21:28
QUOTE(Sansara @ 2007 07 20, 12:04)
labradoriuke, manau Victoras apsidžiaugtų tavo mintimis  4u.gif nepergyvenk, kad mes nematom to, ką norėjai parodyt.


Dekui uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2007 07 20, 22:27)
gal nesuklaidinsiu taves, jei pasakysiu, kad 10 formatas yra su kintancia kita krastine. viena trumpoji krastine bus 10 cm, kita - priklausomai nuo to, kokiu formatu fiksuoja vaizda tavo fotoapararas.
jei tavo fotoaparatas fiksuoja nuotraukas su krastiniu santykiu 2:3 - tai gausi nuotraukas 10x15, jei kitu (dazniau pasitaiko) tai gausi nuotraukas 10x13. tai nera blogai, nes daugelis firmu savivaliaudamos daro 10x15 ir arba apkarpo kojas, galvas, arba prideda is sonu baltas juosteles kurios irgi ne kaip ziurisi


Labai ačiū už informaciją 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti