Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(bite maja @ 2007 07 26, 19:27)
negi nieks nieko nežinot šiuo klausimu  g.gif sudomino. einu pasikapstysiu interneto platybėse  biggrin.gif



punkto Nr. 1 atsakymą radau: pluginas vadinasi mystical lighting
user posted image

į punktą Nr. 2 prirašyta visko daug, bet nieko labai aiškaus ir vertingo... Bandžiau pagal kelis pavyzdžius padaryti, bet neišeina taip gražiai. Nesuprantu, kaip žmonės taip švariai padaro.. (man arba per daug išblukę arba per pilka)

user posted image

user posted image
Atsakyti
Cia i emociju tema smile.gif Ar tinka pvz. tokia sudurtine nuotrauka?
user posted image
Atsakyti
Stebukle, konkrecioj nuotraukoj labai jau matosi tas sudurimas. Taip ir turi buti? g.gif
Beje, kaip tu sugebi fotografuoti, kai du maziai namie? Kaip jie tau leidzia? smile.gif smile.gif

Del emociju temos, tai as asmeniskai emocijas suprantu tiesiogiai, kad tai yra baimė, džiaugsmas, liūdesys ir pyktis (keturios bazines emocijos), kurias galima isreiksti asaromis, juoku, veido mimika ir pan.
Dangus ar duonos kepalas man nera emocija. Zinoma, galima filosofuoti, bet ar to reikia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2007 07 26, 20:32)
Stebukle, konkrecioj nuotraukoj labai jau matosi tas sudurimas. Taip ir turi buti?  g.gif
Beje, kaip tu sugebi fotografuoti, kai du maziai namie? Kaip jie tau leidzia? smile.gif smile.gif

Del emociju temos, tai as asmeniskai emocijas  suprantu tiesiogiai, kad tai yra  baimė, džiaugsmas, liūdesys ir pyktis (keturios bazines emocijos), kurias galima isreiksti asaromis, juoku, veido mimika ir pan.
Dangus  ar duonos kepalas man nera emocija. Zinoma, galima filosofuoti, bet ar to reikia? smile.gif

tas sudurimas turi but. nes ji atspausdinta ir per ta vieta liankiama, labai graziai ant vyro ofiso stalo atrodo lotuliukas.gif thumbup.gif
Kai yra noro... tai ir sugebu. Dar turiu vyra, kuris vaikus ziuri smile.gif O sedint ir nieko nedarant, nei ka ismoksi, nei tobulesi, ... tik sedesi ir vaikus auginsi... ir nieko nepasieksi, vaikai tikrai uz tai aciu nepasakys smile.gif O kaip man jie tai leidzia.. atvaryk i svecius, pamatysi mirksiukas.gif
Man labai plati tema :EMOCIJOS, manau kad turetu ND but tikrai geru ir neeiliiu foto. Tikiuosi pavadinimai irgi bus issamus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 07 26, 19:48)
Cia i emociju tema smile.gif Ar tinka pvz. tokia sudurtine nuotrauka?
user posted image


aš už rolleyes.gif Kaip kiti nežinau smile.gif
Atsakyti
Na as lauksiu nuotrauku su tikrom, zmogiskom emocijom ax.gif Danguje, ar duonos kepale biggrin.gif nepulsiu ju ieskoti schmoll.gif Noriu paziurejus i nuotrauka iskart suprasti kas tai...liudesys, pyktis, dziaugsmas ir t.t. rolleyes.gif
Taip pat suvaidintos emocijos man nelabai blush2.gif Kaip kad stebukles nuotraukose su mergina(tik nesupyk 4u.gif ) Vaikai, turbut, naturaliausiai visgi elgiasi pries kamera ir lengviausia uzfiksuoti tikra emocija butent vaikuose. Kad ir issreikstas pyktis, kai mama eilini karta su fotiku sekioja biggrin.gif
Tai man mieliausia tema is visu butu rolleyes.gif Patinka zmones fotografuoti, patinka nuotraukas tokias ziureti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2007 07 26, 21:21)
Na as lauksiu nuotrauku su tikrom, zmogiskom emocijom ax.gif  Danguje, ar duonos kepale biggrin.gif  nepulsiu ju ieskoti schmoll.gif  Noriu paziurejus i nuotrauka iskart suprasti kas tai...liudesys, pyktis, dziaugsmas ir t.t. rolleyes.gif
Taip pat suvaidintos emocijos man nelabai blush2.gif  Kaip kad stebukles nuotraukose su mergina(tik nesupyk 4u.gif ) Vaikai, turbut, naturaliausiai visgi elgiasi pries kamera ir lengviausia uzfiksuoti tikra emocija butent vaikuose. Kad ir issreikstas pyktis, kai mama eilini karta su fotiku sekioja biggrin.gif
Tai man mieliausia tema is visu butu rolleyes.gif  Patinka zmones fotografuoti, patinka nuotraukas tokias ziureti ax.gif

100% sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2007 07 26, 21:21)
Na as lauksiu nuotrauku su tikrom, zmogiskom emocijom ax.gif  Danguje, ar duonos kepale biggrin.gif  nepulsiu ju ieskoti schmoll.gif  Noriu paziurejus i nuotrauka iskart suprasti kas tai...liudesys, pyktis, dziaugsmas ir t.t. rolleyes.gif
Taip pat suvaidintos emocijos man nelabai blush2.gif  Kaip kad stebukles nuotraukose su mergina(tik nesupyk 4u.gif ) Vaikai, turbut, naturaliausiai visgi elgiasi pries kamera ir lengviausia uzfiksuoti tikra emocija butent vaikuose. Kad ir issreikstas pyktis, kai mama eilini karta su fotiku sekioja biggrin.gif
Tai man mieliausia tema is visu butu rolleyes.gif  Patinka zmones fotografuoti, patinka nuotraukas tokias ziureti ax.gif


Aš irgi sutinku drinks_cheers.gif Tą ir turėjau omeny skelbdama temą. Beje pamenu žiūrinėjau internetinį albumą kažkokio fotografo, tai net poskyris toks buvo albume -Emocijos. Ir ten tik žmonės buvo ir jų išraiška. Kaip jau anksčiau rašiau, galbūt tai dar galima pamatyti gyvūnuose unsure.gif Gaila kad nerandu dabar to albumo unsure.gif

Manau interpretuojančių savaip vis tiek atsiras, bet pvz Dviejose spalvose aš pirmiausiai atsirinkau basuodama tas foto kur dvi spalvos buvo . Iš jų jau rinkausi kam ir kiek mirksiukas.gif Ir dabar taip balsuosiu. Nebent kas nors laaaabai jau nustebintų ir parodytų kaip išreiškiama emocija kitaip unsure.gif Kol kas labai tuo abejoju unsure.gif
Papildyta:
Radau smile.gif Nežinau ar čia geras fotografas, bet man patiko

Emocijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiltis: 26 liepos 2007 - 20:46

Paziurejau Smilties nuoroda. Emociju temoj patiko kelios nuotraukos, bet ne visos...

Stebukle, pagarba 4u.gif Tikrai zaviuosi tavo sugebejimais ax.gif ax.gif

O cia kieme bunant su vaiku nutraukiau smile.gif gal irgi emocijos... vabaliskos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
dieve mano va kur jus clap.gif
man labai patinka fotografuoti o ypac savo katyte ax.gif
Atsakyti
Sapokliaka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif oi kokios geros vabaliuku emocijos thumbup.gif nu linksma foto biggrin.gif

o man rodos emocija yra jausmo israiska...kai jauti meile, tu ja isreiski prisiglaudimu ar buciniu...tai jau emocija...nu bet nenoriu gilintis, ojus cia kad pavaret doh.gif

siandien vaziuodama nieko kito nedariau (na isskyrus vairavima biggrin.gif ) tik zvalgiausi i zmones, vos avarijos nepadariau doh.gif maciau geru vaizdu nu bet neisejo fotkint...dar pamaciau kitoj gatves pusej policija stabdo, nu galvoju geru bus fotkiu, atsistojus uz krumo pyskinu, tie pamate ir nuvaziavo, matyt susirupino kad kompromituojanciu kadru nepadaryciau biggrin.gif doh.gif taip ir likau be nieko...
Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2007 07 26, 22:32)
nu galvoju geru bus fotkiu, atsistojus uz krumo pyskinu, tie pamate ir nuvaziavo, matyt susirupino kad kompromituojanciu kadru nepadaryciau biggrin.gif  doh.gif taip ir likau be nieko...

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif isivaizduoju blondine uz krumo.. polizininkus medziojancia mirksiukas.gif
Atsakyti