Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

user posted image

atsipalaidavimas

user posted image

smalsumas

ar tokie netinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 07 27, 09:43)

pirma nuotrauka.. mergaites poza sako :- na jau na jau, tugi arįklys, ko cia mane Kabini mirksiukas.gif

sejp pagrinde veidai slepiasi seseliuose, tai nesimato "MIMIKOS"- kuri isreiskia emocijas.. pirmoj nuotraukoj matau kūno padetim- taip neblogai isreiksta nuostaba.

man grazu-daug saules, dangaus, na o del kreivo horizont cia jau kiekvieno asmeninis reikalas..

Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2007 07 27, 10:03)
pirma nuotrauka.. mergaites poza sako :- na jau na jau, tugi arįklys, ko cia mane Kabini  mirksiukas.gif

sejp pagrinde veidai slepiasi seseliuose, tai nesimato "MIMIKOS"- kuri isreiskia emocijas.. pirmoj nuotraukoj matau kūno padetim- taip neblogai isreiksta nuostaba.


Man žinokit matosi unsure.gif Šešėliuose tai taip, tikrai taip ir yra ir suprantu, kad foto nekokybiškos, bet pati mimika matosi vis tiek gana aiškiai (kaip tik dėl to ir dėjau čia - 3 fotkės ten išsididina) unsure.gif

Plius ten ne arklys, o arklė tongue.gif (bet šito nesimato biggrin.gif )

Kreivas horizontas nežinau, tada taip atrodė taip ir pabandžiau, bet nebuvo dar ta stadija, kai "mokausi fotografuoti" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sąvaržėlė: 27 liepos 2007 - 09:18
Sveikinimai californiagirl su PIRMA vieta SM fotokonkurse thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2007 07 27, 11:33)
Sveikinimai californiagirl su PIRMA vieta SM fotokonkurse  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Kur kur?
Atsakyti
Sveikinu ir as californialgirl 4u.gif 4u.gif 4u.gif palsavau ir as uz ja, nors nezinojau kieno smile.gif

istryniau saviske irnesakyk.gif nieko gero is jos...

ei dekit ka nors...tuscias albumas ner ka ziuret doh.gif
Atsakyti
http://www.supermama...c...ew&conid=74

latoya, pasakiau sau, kad neskubėsiu šią sav. lauksiu iki paskutinės min, ar nieko geresnio nepagausiu doh.gif o pas tave tai extrymas, mentus fotografuot. ir drąsa gi pas merginą bigsmile.gif
dieve, kaip man sunku be tele objektyvo tokiose temose verysad.gif tokių emocijų matau. ale prieiti reiktų apie 10 m atstumu, visi mane pamatytų ir dingstų emocijos visos....
Atsakyti
help.gif help.gif kur galima butu paziuret, kiek padaryta su fotiku kadru help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 07 27, 14:41)
help.gif  help.gif kur galima butu paziuret, kiek padaryta su fotiku kadru help.gif  help.gif

paieškok internete Showexif parsisiųsti programos. jos instaliuot nereik. tik per ją atsidarai paskutinę ar šiaip neseniai darytą foto ir viena iš eilučių prie galo bus: total number of shutter releases. ten ir bus skaičius mirksiukas.gif
čia sillwio primokė kažkada blush2.gif

http://www.videozona...if/showexif.asp
čia apčioj yra download arba скачать mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 27 liepos 2007 - 15:08
Tik įdeda ir išima, tik įdeda ir išima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2007 07 27, 16:06)
paieškok internete Showexif parsisiųsti programos. jos instaliuot nereik. tik per ją atsidarai paskutinę ar šiaip neseniai darytą foto ir viena iš eilučių prie galo bus: total number of shutter releases. ten ir bus skaičius  mirksiukas.gif
čia sillwio primokė kažkada  blush2.gif

http://www.videozona...if/showexif.asp
čia apčioj yra download arba скачать  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2007 07 27, 16:52)
Tik įdeda ir išima, tik įdeda ir išima  verysad.gif

ikiša ištraukia, ikiša ištraukia.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti