Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(adero @ 2008 05 27, 12:23)
Dar kartą ačiū ,Vanille.net neįsivaizduojat kaip padėjote savo atsakymais  bigsmile.gif .galėsiu nesinervindama laukti skirtos operacijai datos ,manau , būdama pati mama mane suprantat, kad ne kiek dėl savęs jaudinaus, kiek dėl savo mažiaus.na, o dabar tik gal kartu juoktis su juo bus sunkiau ax.gif t ax.gif sėkmės pačiai


Ačiū už palinkėjimus ir tavęs dar kartelį prašau nesijaudinti- VIC gydytojų komanda puiki, profesionali, pasirūpins ir ptieš, ir po, o leliukui- kantrybės, kol mamytė grįš biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif turiu tokią didelę problemą ir norėčiau , kad pagelbėtumėte...Ieškau informacijos, ką daryti jei dantys visi sugedę ir juos reikia traukti, bet gi reik kažkaip įsistatyti dantis...tik nežinau kaip čia viskas vyksta/...gal kas nors susidūrėte su tokia problema? blush2.gif esu pasimetus... blush2.gif ;( (beje čia ne man, tačiau informacijos reikia kuo skubiau)...
Atsakyti
QUOTE(batas @ 2008 06 04, 14:11)
Sveikos wink.gif turiu tokią didelę problemą ir norėčiau , kad pagelbėtumėte...Ieškau informacijos, ką daryti jei dantys visi sugedę ir juos reikia traukti, bet gi reik kažkaip įsistatyti dantis...tik nežinau kaip čia viskas vyksta/...gal kas nors susidūrėte su tokia problema? blush2.gif  esu pasimetus... blush2.gif  ;( (beje čia ne man, tačiau informacijos reikia kuo skubiau)...


Mano viena kolegė turėjo analogišką problemą. Jai statė 8 sraigtinius implantus ir ant jų pritvirtino dvi plokšteles (vieną viršuje, kitą apačioje) su dantimis. Bet procedūra užtruko apie du metus. 4u.gif
Atsakyti
ohoho kaip ilgai :/ o gal netycia zinai kiek mazdaug visa tai kainavo?ar labai ten kosmines kainos?ar imano kaip nors issimoket...? 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(batas @ 2008 06 04, 19:17)
ohoho kaip ilgai :/ o gal netycia zinai kiek mazdaug visa tai kainavo?ar labai ten kosmines kainos?ar imano kaip nors issimoket...?  4u.gif  g.gif


Galima lizingu mokėti. O šiaip tai pas ją sunkiai gijo, keletą reikėjo sukti iš naujo, todėl ir užsitęsė. Šiaip daug kas ir nuo implantologo priklauso. g.gif
Kiek jai kainavo tikrai nežinau. Žinau, kad vienas implantas kainavo 1700 Lt. O kiek dantų plokštelės nežinau, kažkaip apie tai nekalbėjom. g.gif
Atsakyti
manes irgi laukia kaulo persodinimas bei implantavimas. Vanille, gal pasakysit kiek kainavo kaulo persodinimo operacija? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nawal @ 2008 06 04, 19:55)
manes irgi laukia kaulo persodinimas bei implantavimas. Vanille, gal pasakysit kiek kainavo kaulo persodinimo operacija? Aciu 4u.gif


Man kai trūko nuosavo kaulo, dėjo dirbtinį. Bet tai buvo toks reikalas, kad daugiau nenoriu, bet laikas parodys. Rudenį laukia "malonumas".
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 06 04, 22:46)
Man kai trūko nuosavo kaulo, dėjo dirbtinį. Bet tai buvo toks reikalas, kad daugiau nenoriu, bet laikas parodys. Rudenį laukia "malonumas".


Tai o kas nutiko, kai dejo Tau dirbtini kaula, kad daugiau nenori? blink.gif
Man buvo implantacija balandi ir dejo irgi dirbtini kaula, net nieko baisaus nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 06 05, 09:58)
Tai o kas nutiko, kai dejo Tau dirbtini kaula, kad daugiau nenori?  blink.gif
Man buvo implantacija balandi ir dejo irgi dirbtini kaula, net nieko baisaus nebuvo  g.gif
.

Man buvo bjauru, kai jį ten su instrumentais grūdo gilyn. Kaip ten kalė. Gal buvo bjauru dėl to, kad aš nebuvau tam "pasiruošusi". Man lyg tai pradžioje užteko kaulo, o operacijos metu paaiškėjo, kad neužtenka (pataikė į sinusą). Ir tik po operacijos man gydytojas paaiškino, koks viso to principas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nawal @ 2008 06 04, 19:55)
manes irgi laukia kaulo persodinimas bei implantavimas. Vanille, gal pasakysit kiek kainavo kaulo persodinimo operacija? Aciu 4u.gif


augmentacijos operacija kainavo 4000 lt....
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 05 21, 17:26)
Implantą įsriegia į žandikaulį. Todėl nešlifuojami gretimi dantys. 4u.gif


Idomu, o tas isriegimas nekenkia, nu pvz, jei sirdis nesveika ir prie kitu ligu?
Ir dar ar gerai laiko tie implantai, ar nebus taip, kad sumoki didziulius pinigus, o po menesio implantai iskrenta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 06 08, 21:12)
Idomu, o tas isriegimas nekenkia, nu pvz, jei sirdis nesveika ir prie kitu ligu?
Ir dar ar gerai laiko tie implantai, ar nebus taip, kad sumoki didziulius pinigus, o po menesio implantai iskrenta?  g.gif


Pas mane jau du metai stovi ir nieko, kaip nuosavas dantis. thumbup.gif
Atsakyti