Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

unsure.gif Norėčiau sužinoti,ar įmanoma pakeisti keramikinių dantukų splalvą(jie jau burnoje smile.gif Pvz.nubalinti.Jei taip, tai kur turėčiau kreiptis?Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Burnoje ko gero sunkiai. Reikėtų vainikėlius nuimti, kas toli gražu nėra lengva ir nėra garantijos, kad tuos pačius vainikėlius vėl pavyks uždėti.
Atsakyti
Norejau paklausti gerb. odontologe, mano vyrui reikia deti implanta trecias dantis virsuje. Nuejes pas savo stomatologa (Vokietijoje) jam parekomendavo detis metalo keramika su titanu viduje, nes tai yra tvirciau. Taciau pasiskambinos i Lietuva pazistamam stomatologui kuris protezuoja dantis ir jis labai nustebo kad Vokietijoje dar yra naudojama tokia medziaga kaip titanas, nes ji yra labai kenksminga organizmui ir Lietuvoje ji jau seniai nebenaudojama. Tai kaip yra istiesu noretumem suzinoti dar viana nuomone, nes labai jau keista jei ji tokia nepageidaujama tai kodel ja dar naudoja Vokietijoje.
Is anksto dekojame.
Atsakyti
QUOTE(RamuteS @ 2005 03 07, 11:05)
Norejau paklausti gerb. odontologe, mano vyrui reikia deti implanta trecias dantis virsuje. Nuejes pas savo stomatologa (Vokietijoje) jam parekomendavo detis metalo keramika su titanu viduje, nes tai yra tvirciau. Taciau pasiskambinos i Lietuva pazistamam stomatologui kuris protezuoja dantis ir jis labai nustebo kad Vokietijoje dar yra naudojama tokia medziaga kaip titanas, nes ji yra labai kenksminga organizmui ir Lietuvoje ji jau seniai nebenaudojama. Tai kaip yra istiesu noretumem suzinoti dar viana nuomone, nes labai jau keista jei ji tokia nepageidaujama tai kodel ja dar naudoja Vokietijoje.
Is anksto dekojame.


Taip, aš irgi nustebau, kad titanas Vokietijoje tebenaudojamas. Lietuvoje jis seniai uždraustas kaip kancerogenas berods.
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2005 03 07, 18:42)
Taip, aš irgi nustebau, kad titanas Vokietijoje tebenaudojamas. Lietuvoje jis seniai uždraustas kaip kancerogenas berods.



Gal galetumete pasakyti koks metalas siuo atveju yra naudojamas Lietuvoje kad nueje pas stomatologa zinotume ko reikalauti.
Atsakyti
QUOTE(palmolive @ 2005 03 04, 12:10)
dabar kaip tik taisausi dantukus, bet reikia ir protezuoti  unsure.gif
galvojau kad tik viena dantuka reiks idet, bet pairodo kad 3  sad.gif nes kiti salia per daug plombuoti . unsure.gif
o kainos tai vieno keraminio dantuko kaina 400 lt + dar kazkos iklotas (tiksliai net nzn kas) apie 100 lt, o kadangi man brangu  schmoll.gif tai pasiule daryti lieta kur is kitos puses metaliukas tai sito kaina 240 + 90 lt iklotas, jis bus dancio spalvos. o dar galima susitvarkyti dantukus issimoketinai,  biggrin.gif greiciausiai kad taip ir darysiu


is kitos puses metaliukas? man dare tokia keramika tai sumokejau virsh 1000lt. ir chia skaites papigiaja. gal ash e taip supratau...sad.gif blink.gif pas mane ish ishores balta keramika o vidinej pusej prie shaknies matosi metalas

gal odontologe ka nors pakomentuotu? nes kai man protezavo dantukus dantiste pasake, jog ei desiuos bemetale keramik, tai atseit dantys taps labai jautrus ir t.t. kuo toliau tuo labiau manau, jog buvau shiek tiek apkvailnta del davo nezhinojimo...sad.gif cry.gif nors dantis protezavo pereitu metu rugsejo men(pries puse metu), bet jau pradejo tarpiniam dantyje rinktis bakterijos, nes kvapas burnoje siaubingas ir niekaip negaliu ten ishvalyt, nes tarpo matomo nera... o zhinau tikrai kad ish ten, nes kai valaus dantis(o tai paikekit manim darau kuo dazhniau ypach dabar), tai net pati shepeteli turiu skalaut keliolika kartu.... na nzn ar chia aishkiai ishdeschiau savo problema ir nzn ar i ta skyriu papuoliau(ta prasme ar i tema).... blush2.gif

tai va gerb. odontologe, kokia jusu nuomone?
Atsakyti
Norechiau pasiteiraut gal kuri dejotes implanta? Jei taip tai kur? Nes norechiau pati isidet. Gal ka parekomenduotumet?
Atsakyti
nu jooo blink.gif , jei uz viena danti tai tikrai daug g.gif , o gal tau dare ne viena dantuka?
butu tikrai idomu suzinoti kaip istikruju ten yra, nes skirtumas didelis
ir dar butu idomu suzinoti kiek kainuoja mazdaug akmenu nuvalymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuteS @ 2005 03 07, 20:11)
Gal galetumete pasakyti koks metalas siuo atveju yra naudojamas Lietuvoje kad  nueje pas stomatologa zinotume ko reikalauti.


Įvairaus kietumo plieno mišiniai, kurie dengiami plastmase arba keramika, kartais auksas. Gali būti ir bemetalė keramka.
Atsakyti
Ainute, dėl kvapo reikėtų konkrečiai pažiūrėti, sunku pasakyti nemačius.
O kainų- mamytės, tikrai nesupykite, nekomentuosiu. Jūs pačios galite dalintis patirtimi, kiek sumokėjote už vieną ar kitą paslaugą, o iš mano pusės tai būtų nelabai etiška.
Atsakyti
nejaugi nera ant shio svieto nei vienos kuri domejosi implantais?!?!? cry.gif blink.gif
Atsakyti
nezinau, ar tai tas pats ko tu klausi, bet as turiu kruminio danties karunele su implantu. su juo vargu irgi netruksta doh.gif
Atsakyti