Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

as irgi klausima odontologei turiu.

situacija tokia, sulauziau danti (pirmasis premoliaras), tiksliau atskilo gal puse jo, ta gabala istrauke, bet kadangi atsisakiau darytis rentgena ir vilkti karunele atidejom sita reikala iki gimdymo, bet po gal menesio nuluzo ir likusi danties dalis, dabar situacija tokia, istrauks man ta paskutini gabala ir saknis, tolimesnes prognozes - tiltas arba implantas.
Klausimas butu toks, pries traukiant tai kas liko vistiek reikes darytis rentgena, tiesa ten skaitmeninis ir tipo saugus nestuke.gif ar tikrai tai saugu?

o antrasis jau su tema susijes, kas vistik geriau implantas ar tiltas, kaina cia panasi, bet salia esantys dantys neblogi plius gyvi, taigi nesinoretu ju gadint ir slifuot, implantas skamba geriau, bet cia yra parasyta kad labai skausmingai gyja, ar tikrai? ka su tuo daryt? vaistus gert? nes jeigu istrauks danties likuti po savaites ar dvieju, tada dar sake laukt reikia 3-6 men kol uzgis, tada tik galima det implanta, bet mano 2.gif tada turetu but kokie 4 menesiai, ar galima bus gert ka nors nuo skausmo?

zodziu dilema kas vistik geriau?
Atsakyti
Sveikos,

as taip pat siuo metu sprendziu sia dilema.. implantai ar protezai?
Mano stomotologepataria, jei tik pinigine leidzia vis delto detis staigtinius implantus. Kadangi ju klinikoje implantavimas neatliekamas, tai nera tiesio pardavimas. Jos argumentai tokie:

kai dantukas istraukamas, toje vietoje lieka tuscia erdve ir ne jei uzdedamas tiltas, likusiu dantu saknys su laiku gali pradeti linkti i ta tuscia erdve. Tuomet begant metams gali iskrypti sakandis, pradeti dilti priekiniai dantys ir t.t.

Na kai vienas istrauktas gal tokiu bedu ir nebutu, taciau mano atveju istraukti 5, 6 dantys virsuje, todel tiltas butu nuo 4 iki 7 danties...

Uz menesio planuoju apsilankyti Implantu laboratorijoje, Kauno klinikose konsultuotis. Tikiuosi suzinoti naudingos info ir apsispresti galutinai. O gal kas ten jau yra buves?


Beje, apie implantus naudingos info yra cia: http://www.gidenta.l...implantai.xhtml
Atsakyti
QUOTE(ainute @ 2005 03 08, 07:20)
Norechiau pasiteiraut gal kuri dejotes implanta? Jei taip tai kur? Nes norechiau pati isidet. Gal ka parekomenduotumet?


ainute,

kaip tik parasiau atsakyma sia tema temoje implantai ir protezai: http://www.supermama...4

Dar belieka pridurti kad stomotologe mane beveik itikino kad straigtiniai implantai yra geriausias variantas. O kadangi Kauno klinikose yra speciali implantų laboratorija, manau ten gausiu visa reikiama informacija.
kazkur uz menesio papasakosiu ka suzinojau. O gal jau ir su implantais rasysiu:)
Atsakyti
Laba diena, siaip as irgi noriu detis implanta, greitu metu taip ir padaryiu! thumbup.gif pries pusmeti dariausi tilta. jei tuomet buciau turejus daugiau pinigu buciau dejus impanta doh.gif . kazkaip man vien tas faktas kad sugadinami du soniniai dantukai(mano atveju visiskai sveiki) siauba varo cry.gif .jei dar pora tektu nuslifuot tai sakes...sad.gif tarp kitko dar vienas tilto trukumas nors praejo tik pusmetis tarpiniam dantuke pradejo ar tai rinktis apnasos ar kas nzn, tiesiog kvapas siaubingas.... cry.gif ir nieko negaliu padaryt cry.gif niekaip neishvalysi juk ten miliimetrinis tarpelis. nu vien zhi ash uzh implantus!!! o dar geriau uzh nuosavus dantukus!!!
Atsakyti
Laba diena, gerb daktare. norechiau paklaust, gal zhinot kokios nors informacijos apie porceliano laminates? ar jos patvarios? kokia reikalinga priezhiura?kokia jusu nuomone apie jas?
Atsakyti
Ivai
Ro nuotrauka prieš traukimą nebūtina.
O savo dilemą turi išspręsti pati apsvarsčius visus už ir prieš. Aišku gijimas gana skausmingas, bet jei to dėka išsaugomi neapmauti du sveiki dantukai...
Yra nuskausminančių, kuriuos galima vartoti maitinančioms mamos.

Atsakyti
QUOTE(ainute @ 2005 03 22, 04:26)
Laba diena, gerb daktare. norechiau paklaust, gal zhinot kokios nors informacijos apie porceliano laminates? ar jos patvarios? kokia reikalinga priezhiura?kokia jusu nuomone apie jas?


Laminatai mirksiukas.gif Priežiūra ta pati kaip ir dantukų, o patvarumas labai priklauso nuo juos padariusio dantų techniko profesionalumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2005 03 22, 17:57)
Laminatai  mirksiukas.gif  Priežiūra ta pati kaip ir dantukų, o patvarumas labai priklauso nuo juos padariusio dantų techniko profesionalumo  mirksiukas.gif


taciau gerb. odentologe, taip ir neparase savo nuomones g.gif wink.gif
Atsakyti
Gerbiama daktare, norejau paklausti, kiek mano atveju reiktu sugadinti dantuku tilteliui: neturiu 5 danties, uz jo yra dar 2 (protinio nera)???Ar jis (tiltas) dedamas/kabinamas uz nesancio danties link protiniu? Ar matomas jis vizualiai? Kol kas ant 5 dancio turiu karunele, bet jau baigia viskas sudilti, kas po ja, tai matyt, irgi turesiu spresti, ka rinktis, nes vis ta karunele man nulekia...Ar ilgai daro ta tilta? Kiek gali uztrukti? Kiek reiktu vaiksciot su nuslifuotais dantim?Kiek kainuotu 1 implantas, kiek tiltelis (mazdaug)???Aciu uz atsakymus!!!
Atsakyti
Nu va, galiu ir as atsakyti, nes prisiruosiau(tixliau nesiruosiau, bet nuejau) i KMUK protezavimo klinika. Prie registraturos kankinau registratore, kiek daugmaz kainuos danties protezavimas, o ji - reikia paziureti, taip is lempos negaliu pasakyti... Paskui dar paaimanavo, kad velai atejau, as aisku durniaus veida ismeciau - tik paklaust arba registruotis atejau, o jus iskart puolat. Dar dziaugiuosi, kad isvis radau... Tai moteriske pasisnibzdejo su kolege, sako eikit nusirengt, apziures... studentai! Na, nieko pries studentus neturiu biggrin.gif Aisku uztruko, bet ir pajuokavom, ir tikrai atidziai nagrinejo mano dantis. As sakau jau veluoju i darzeli, tai tada paskubejo siek tiek. Zodziu, minejo 9 protezuojamus dantis (cia su tiltais), paklausiau kainos. Metalo keramika - virs 3000 lt, jei nereikes kazkokiu iklotu, pas studentus - puse kainos, t.y. apie 1500 lt. Eilej laukti - apie puse metu.
KMUK pasirinkau, nes arciausiai namu, be to, sunaus grupiokes mama dirba klinikose, taigi irgi rekomendavo, sake ir gerai, ir pigiau.
Taigi dabar norejau paklaust - ir mamyciu, ir odontologes - ar patikima pas studentus protezuotis? 4u.gif Kaip matot dantu nemazai reiktu tvarkyti, be to su trim vaikais gyvenant reikia visko ieskoti kuo pigiau ir geriau.
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 03 22, 19:43)
Gerbiama daktare, norejau paklausti, kiek mano atveju reiktu sugadinti dantuku tilteliui: neturiu 5 danties, uz jo yra dar 2 (protinio nera)???Ar jis (tiltas) dedamas/kabinamas uz nesancio danties link protiniu? Ar matomas jis vizualiai? Kol kas ant 5 dancio turiu karunele, bet  jau baigia viskas sudilti, kas po ja, tai matyt, irgi turesiu spresti, ka rinktis, nes vis ta karunele man nulekia...Ar ilgai daro ta tilta? Kiek gali uztrukti? Kiek reiktu vaiksciot su nuslifuotais dantim?Kiek kainuotu 1 implantas, kiek tiltelis (mazdaug)???Aciu uz atsakymus!!!


cia gali rasti kai kuriuos ats i kl(kainos, gydymo eiga ) 4u.gif
www.gidenta.lt
reiks paprashyt, kad moketu uzh reklaminima:) thumbup.gif
Atsakyti
turiu viena karunele metalo keramika su iklotu, mano gydytoja sako kad fistules yra, padare nuotrauka. sako kad reikia deti tilta. tai as galvoju, nejaugi nera kitos iseities? nenoriu aukoti dar dvieju dantu, is ju sake ir nervus nori isimti cry.gif o gal cia nieko baisaus,a?
Atsakyti