Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Man taip pat nustojus maitinti, menesines atsirado po menesio. Bet nebuvo lb gausaus kraujavimo..
Atsakyti
nusitraukineju,ir maitinu is buteliuko,tai po 3 men,atsirado menesines...
Atsakyti
Labas,

mmm atejo po maitinimo praeju 2,5men ax.gif jau zadejau eit ieskot kur dingo biggrin.gif
skaudet neskauda, bet plaukiu kaip reikalas doh.gif prieplauka prie uzpakalio galima statyt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editana: 03 birželio 2010 - 14:26
Laba,
man parsidejo mmm po 1,5 menesio. Tad pasitarusi su gydytoja pradejau vartoti KT maitinancioms, nors maitinu pilnai ne pati, tenka primaitinti. Ir dabar pavarotjus 10 d KT vel prasidejo mmm...nieko nesuprantu, ar man KT netinka ar cia taip buna g.gif
Atsakyti
Urtę pagimdžiau kovą.
Mėnesinės prasidėjo balandį.
Savo pienuku (visąlaik teko nutraukinėti) maitinau pusę metų. 4u.gif
Atsakyti
O man vakar pasirode kazkas panasaus i menesines, bet tokios labai jau negausios kolkas. MAtyt apsilimas smile.gif Tiesa, keletaq dienu viskas erzino, nervino ir niekaip nejo suprasti kodel biggrin.gif
Atsakyti
prasidejo po pusantro menesio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AsEM @ 2010 06 03, 21:37)
Laba,
man parsidejo mmm po 1,5 menesio. Tad pasitarusi su gydytoja pradejau vartoti KT maitinancioms, nors maitinu pilnai ne pati, tenka primaitinti. Ir dabar pavarotjus 10 d KT vel prasidejo mmm...nieko nesuprantu, ar man KT netinka ar cia taip buna  g.gif



Zinok ir man identiskai. Pradejau naudoti KT - ir po 10 dienu prasidejo. Smagiausia, kad gydytojos klausiau, kai KT israse - "ka daryti, jei menesines prasidetu ne pabaigus pakuote (kaip ir turetu), o vidury". Mane "nuramino", kad taip nebus...Ir stai...
Atsakyti
sweikos mamytes gal kam taip buvo kad po gimdymo jau sirgote menesinemis bet staiga jos dingo.....ir jokiu pozymu nestumo...del ko dar gali dingti menesines? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos,
sakykit, ar buvo kam kad po gimdymo prasidėjus mmm, jos lb lb gausios, ta prasme stiprus kraujavimas?..Aš ilgiau nei 1val neišbūnu, antra diena jau taip..Pas mane niekada taip nebuvo, po 1ojo gimdymo viskas nrml buvo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2010 06 13, 00:34)
Sveikos,
sakykit, ar buvo kam kad po gimdymo prasidėjus mmm, jos lb lb gausios, ta prasme stiprus kraujavimas?..Aš ilgiau nei 1val neišbūnu, antra diena jau taip..Pas mane niekada taip nebuvo, po 1ojo gimdymo viskas nrml buvo.. unsure.gif


Nors ir prieš gimdymą be proto gausios buvo,tai dabar išvis nežinau,kur dėtis doh.gif
Prrieš 3sav susirgau pirmąkart,sirgau savaitę, tada savaitė ramybės ir dabar vėl penkta diena sergu doh.gif
Maitinau 2 su puse mėn smile.gif
Atsakyti
sveikos

man irgi MM prasidejo po 1 menesio ir savaites. pradzioj tamsiai tepe o dabar pila trecia diena kaip is kibiro nespeju keisti "stipriuju paketu" siaubas kokstais. maitinu MP tai vargstu vis vasika tenka det lovon vidury maitinimo nes kaip pliumpteli tai o jo joj... doh.gif
Atsakyti