Įkraunama...
Įkraunama...

reikia apsispresti kaip saugotis

siuo metu esu gavusi kontraceptini siepa, vasario menesi ji turesiu kartoti jei nepersigalvosiu. zinau, kad sis skiepas veikia kaulu audinius, uztai turiu vartoti daug kalcio.bet gal geriau isideti spirale ? ar nepavojinga po pirmo vaiko, jei planuoji ateityje antra, ta spirale ? padekit apsispresti unsure.gif
Atsakyti
Va man irgi tas klausimas aktualus, niekaip neapsiprendziu. Artimiausiu metu antro vaikelio kaip ir neplanuojam.

O tu Taure apie geriamus kontraceptikus negalvoji ?
Atsakyti
Turbut pagrindinis geriamu kontraceptiku minusas tas, kad juos reikia gerti kasdien ir tuo paciu metu.. blink.gif Taciau asmeniskai as spirales uz jokius pinigus nesideciau. Nors, Americeje jau turbut turi ta "Mirena", "Morena", ar kaip ten ji vadinas unsure.gif.. Sako geresne nei ta varine unsure.gif.. Ai, bet vistiek nesideciau unsure.gif.. Jau pati nebezinau ko noriu.. smile.gif
Atsakyti
tai ir Lietuvoj turi ta Mirena, man ginekologe siule detis.
Atsakyti
As viena karta spirle turejau. Pparasta. Bet buvo labai patogu, penkerius metus galvos neskaudejo. Ir tik ja issitraukiau, iskart pastojau. vaisingumas neispasakytas. O dabar tik apie Mirena ir galvoju. Diena nakti. bet brangi, gyvate. Nors kai paskaiciuoji, i menesi kontracepcijai ieitu tik astuoni itai (galioja ji irgi penkerus metus), o jei dar iskaiciuosime ir tai, kad paketu beveik pirkti nebereikes, nes menesines dingsta, tai isvis atsiperka.
Taure, gali detis ta spirale. Nebutina ja visus penkerius metus nesioti, kada planuosi pastot, gali issiimt
Atsakyti
esme tame, kad butent tos mirenos mano ligonine man nedengia, reiktu pirktis paciai. o visa kita uz dyka. galvojau ir apie geriamus, bet as gi vaika zyndau, tai man tinka tik tos piliules kur be hormonu kazkokiu.tik kazkaip man nesinori tu piliuliu, nes jas reiktu atsiimineti ligonines vaistineje, o tai grynas kosmaras, ypac su mazu vaiku ant ranku blink.gif ten nuo 8 ryto prie duru budi 100 seniu, toks jaumas gyvena toje viastineje blink.gif uztai noriu kazko ilgalaikio. reix jauciu priktis ta mirena tada rolleyes.gif
Atsakyti
"Mirena" man rekomendavo is karto po gimdymo. Dargi irode, kad ji visai nebrangi, t.y. paskaiciavus, kiek sutaupysiu nepirkdama paketu ar pan. Bet mano ginekologe patare pradziai detis pigesne spirale, kad patikrinti, ar organizmas ja toleruos. Siaip ar taip yra skirtumas, kiek ismesti - 600Lt ar 20 Lt netoleravimo atveju.
Atsakyti
Aš turiu MIRENĄ. Nutariau, kad pigiau negu geriami kontraceptikai ir nereikia prisimindinėti išgerti rolleyes.gif Šiaip aš labai patenkinta, man nieko nesijuto, neatmetė ir t.t. Na, mėnesinės visiškai nedingo, bet trunka 1-2 d. ir užtenka įklotų, paketų nereikia smile.gif
Atsakyti
Cia, kaip kam. Mano dviem pazystamom, butent ta brangioji Mirena netiko. Bet, tai greiciausia - isimtys.
Beja, man keista, kodel Svedijoje gydytojai nerekomenduoja spiraliu. Tik tuo atveju, jaigu netinka piliules. Tagi, visada pirma israsomas receptas geriamiem kontraceptikam, jaigu jie netinka, tai bando kitus, ir tik kaip krastutinis atvejis, arba jaigu moteris labai pati pageidauja, dedama spirale...
Atsakyti
tada beliek testi 3 menesiu skiepa arba piliules blink.gif
Atsakyti
MIRENA liux biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Irena @ 2003 12 18, 21:45)
Cia, kaip kam. Mano dviem pazystamom, butent ta brangioji Mirena netiko. Bet, tai greiciausia - isimtys.
Beja, man keista, kodel Svedijoje gydytojai nerekomenduoja spiraliu. Tik tuo atveju, jaigu netinka piliules. Tagi, visada pirma israsomas receptas geriamiem kontraceptikam, jaigu jie netinka, tai bando kitus, ir tik kaip krastutinis atvejis, arba jaigu moteris labai pati pageidauja, dedama spirale...

Manau, spirales veikimas ir salutiniai jos poveikiai gydytoju skepticizma puikiai paaiskina wink.gif
Pradedu mastyt, kad geriausia kontracepcija- naturalus seimos planavimas unsure.gif.. Visgi maziausiai pavojinga sveikatai huh.gif..
Atsakyti