Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminis ektraktorius

Visiems pavasarines nuotaikos! Su SV. Velykom!
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
kaip laikosi jusu vaikuciai?
ar nesergat?
ziuriu musu temele perkele g.gif
Atsakyti
Sveikutes ax.gif

Nu ka prisiduodam ir mes tongue.gif

Tik vienas klausimas mane neramina tad noriu jusu patarimo 4u.gif

Nu jau ropojam taip kad vos speju gaudyt bet va kol buvo tik pirmieji ropojimo pozymiai jis viena rankyte persukdavo sakiau gyd ji nusiunte pas neorologe bet ji nieko nepasake g.gif ir po sav gal po dvieju mes gan neblogai pradejom ropot bet daba pastebejau kad kai ropoja jis viena rankytes delniuka istiesta eina o kita i kumsti suspausta cia normalu ar .... unsure.gif
Atsakyti
Labas, mamtytes smile.gif
Gerai, kad yra si tema, bet velokai ja radau, bet geriau veliau negu niekad.
Nors man jau daug metu blush2.gif , bet esu vaiku klausimais ziople, tai jusu patirtis tikrai padeda. Perskaiciau visus puslapius ir pazadu cia irgi lankytis ir rasyt biggrin.gif , nors daugiausia skaitau ir rasau pasiekimuose.
Mano sunus irgi gime vakumo pagalba. Nestumas buvo lengvas, nes as labai stipri fiziskai, priaugau 15 kg., bet nestumo vidury sirgau gripu, o gydytis niekuo neleido. Gimdymo nebijojau, vaiksciojau i paskaitas ir buvau pasiruosus. Nu prasidejo saremiai, nu islaukiau namie kiek priklauso, vandenys nenubega, o saremiai vis stipresni, tai pasivaiksciodami su vyru nuejome i gimdymo namus. Buvo labai rami ir silta rugsejo naktis rolleyes.gif Nu gimdem gimdem, jau rytas, o kaip buvo 4cm taip ir liko verysad.gif Prasiau cezario, nedare. Suleido man vaistu, nurimo visi saremiai ir pasake ilsekis iki vakaro ax.gif
Vakare vel prasidejo, bet vyra paprase iseit, tai taip ir nedalyvavo gimdyme, nors nelabai jis ir verzesi gimdyt lotuliukas.gif Vakare paprasiau, kad apziuretu daktare, nes skaudejo jau nejuokais, sako 7 cm einam gimdyt, as sakau - epidura, ne - jau velu blink.gif Ir kaip pradejo vaikas eit, o dieve blink.gif Rekiau ant visos ligonines kaip gyvulys, akusere prase nu nerek, ko tu taip reki thumbup.gif doh.gif As jai ir pasakiau dek vakuma, nes as nepajegiu. Vienzo tikrai buvo sunku ir gydytoja pilva spaude ir kelios akuseres buvo, ir lasline state. Taip ir nezinau kas atsitiko, kodel niekaip negalejau isstumt. Na paskui tai tikrai juokinga. Sako dabar siusim tu pakentek thumbup.gif As beveik jokio skausmo jau nejauciau, kaip muse kando lotuliukas.gif ,nors siuvo 1,5 val. Nu va gime sunus 3680gr, 52cm, AP 8->8 ir temperatura 37,8 ir infekcija nuo zaliu vandenu. Pradejo savo gyvenima nuo antibiotiku vargselis.
Nuo menesio pradejo lankyt gimnastika ir kolkas manau viskas gerai, ropoja, sedi, mokosi stovet, mokosi valgyt ir tt.
Kito vaiko gal noreciau, bet tik ne taip gimdyt doh.gif ,nes depresija buvo baisi.
Atsakyti
QUOTE(lendra @ 2008 04 09, 12:56)
Labas, mamtytes smile.gif

Nuo menesio pradejo lankyt gimnastika ir kolkas manau viskas gerai, ropoja, sedi, mokosi stovet, mokosi valgyt ir tt.
Kito vaiko gal noreciau, bet tik ne taip gimdyt doh.gif ,nes depresija buvo baisi.


Sveika prisijungus 4u.gif

jo jo speju pas ka pirmas vaikiukas gime taip visos kas lauksis kitu darys viska kad tik vaikas taip negimtu ax.gif
Atsakyti
Labas. Net nezinau ar tai normalu, manau, kad taip. Maniskis irgi kartais uzsispiria ir neatlaisvina vienos kojos kai darom pratimus, sakiau neurologei, nu atseit viskas gerai g.gif Stebesiu toliau. Versdavosi tik i viena puse, gal kokias dvi savaites, tai buvau sunerimus, bet pasirodo mokesi sestis bigsmile.gif Dabar sedi pats, labai stojasi, o vakar jau tvirtai stovejo isikibes i lova ir rekia doh.gif .Toks juokingas thumbup.gif thumbup.gif , sakau is piktumo tai ir pasauli apverstu. As jam kaip treniruoklis, kimba ir stojai biggrin.gif Laaabai aktyvus, bet jo tete irgi stovejo 7 men, o vaikscioti pradejo 10men. tai ir jis tevo pedom seka biggrin.gif , o kai gime tai ligoninej sake kad neramus, na man tai normalus, nes neturiu su kuo lyginti mirksiukas.gif
Rasykit kaip jums sekasi.
Atsakyti
QUOTE(lendra @ 2008 04 11, 07:44)
kai gime tai ligoninej sake kad neramus, na man tai normalus, nes neturiu su kuo lyginti mirksiukas.gif
Rasykit kaip jums sekasi.


sveika prisijungus 4u.gif
gerai, kad TB nemate viso to gimdymo su vakumu, nes maniskis, sake, tas gimdymas nera toks baisus, bet kai ta vakuma sukiso, tai labai baisu buvo. o kad neramus buvo tai normalu, juk uz galvytes trauktas, maniske ir pirma para tik verke ir zirze, matyt galvele skaudejo. pagal apgar gerai gavot thumbup.gif
svarbiausia, kad dabar viskas gerai, o del kojytes, ti pabandyk, gal pati labiau ja pamasazuoti g.gif , maniskiai tai viena pedute vis noretu spazmuoti, bet pamasazuoju ir lyg viskas gerai.
smagu, kad dar toks mazas, o toks aktyvus thumbup.gif , manoji tai tokia tingine doh.gif , stotis pati nebando, bet su vaikstyne laksto, ypac kai suo namie, tai tas vargselis, tik po stalu ir tupi visa laika ax.gif , bet va zaisti labai megsta atsisedus, gali krapstytis ilgai, labai jau domisi zaislais.

SNIPE klausei ar gerai , kad laiko kumstuka, matai, kai maniske neropoja, tai ir nezinau g.gif , gal vis parodyt jai, kad galima atgniauzti, jau seniau skaiciau, kad klausei, bet kad nzn ka atsakyti ax.gif . o kaip dabar , susitvarke, gal jau graziai delniuka istiesia?

dar norejau pasigirt musu pasiekimu, moka duoti labas lotuliukas.gif

stiprybes ir sveikateles 4u.gif , pavasaris sapgaulingas, tik nesusirkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2008 04 11, 11:37)
sveika prisijungus  4u.gif
gerai, kad TB nemate viso to gimdymo su vakumu, nes maniskis, sake, tas gimdymas nera toks baisus, bet kai ta vakuma sukiso, tai labai baisu buvo. o kad neramus buvo tai normalu, juk uz galvytes trauktas, maniske ir pirma para tik verke ir zirze, matyt galvele skaudejo. pagal apgar gerai gavot  thumbup.gif
svarbiausia, kad dabar viskas gerai, o del kojytes, ti pabandyk, gal pati labiau ja pamasazuoti  g.gif , maniskiai tai viena pedute vis noretu spazmuoti, bet pamasazuoju ir lyg viskas gerai.
smagu, kad dar toks mazas, o toks aktyvus  thumbup.gif , manoji tai tokia tingine  doh.gif , stotis pati nebando, bet su vaikstyne laksto, ypac kai suo namie, tai tas vargselis, tik po stalu ir tupi visa laika  ax.gif , bet va zaisti labai megsta atsisedus, gali krapstytis ilgai, labai jau domisi zaislais.

SNIPE klausei ar gerai , kad laiko kumstuka, matai, kai maniske neropoja, tai ir nezinau  g.gif , gal vis parodyt jai, kad galima atgniauzti, jau seniau skaiciau, kad klausei, bet kad nzn ka atsakyti  ax.gif . o kaip dabar , susitvarke, gal jau graziai delniuka istiesia?

dar norejau pasigirt musu pasiekimu, moka duoti labas  lotuliukas.gif

stiprybes ir sveikateles  4u.gif , pavasaris sapgaulingas, tik nesusirkit  4u.gif


jega thumbup.gif mes aip nemokam lotuliukas.gif

tada rasiau kad persuka ranka bet neurologe nieko nepasake del ko taip bet daba lygtais jau isnyko nes ropot pradejom o del kumscio dabar tai sugniauzias tai ne cia manau gal jam taip patogiau g.gif

o seip kas pamato sako kad ramus musu vaikis bet kai ateina laikas siust tai to nepasakyciau lotuliukas.gif

va va o po gimdymo atsimenu kaip sesute kazka murmejo kad maniskis lyg verke ar neramus buvo tai sake kad jam tikriausiai galvyte skauda bet as tada kazkaip dar viso sito baisumo nesuvokiau ir nesigilinau tik va kai atradau si skyreli tai supratau kaip galejo viskas baigtis - nes dabar mes augam kaip ir visi kitu musu bendraamziai jei ne tas uzrasas ir ttt tai sakyciau mes gan po laiminga zvaigzde gimem ir tikiuosi ateityje neislys pasekmes ax.gif

bet kiek paskaitai tai cia daug kam ta zvaigzute gan ryskiai sviecia o kam maziau bet svarbu kad yra kazkokiu budu ir priemoniu kaip tuos trukumus pasalinti kad musu angeleliams butu kuo geriau ir su mamyciu patirtim pasieksim kuo geriausiu
rezultatu wub.gif

ir ka palinkesimvaikuciams jei jau gimsit vakumo pagalba svarbiausia kad butu kuo maziau pasekmiu 4u.gif

nu va rasant tokia mintis atejo o jus kada pasakysit ar isvis sakysit vaikams kad tu gimei su vakumo pagalba (gal kam ir kvailai nuskambejo) bet nezinau nu kagangi kad mano vaikis gime tai mes su vyru zinom ir dar keletas mamu is bendraamziu skyrelio ir tiek o nei tevai nei .... nezino ir nezinau ar kada pasakysiu isdrysiu pasakyt - bo bijau kadpo to jei kas netaip tai ir prikaicios kad va vakumas kaltas o kai nezinos tai ir nebus ant ko kaltes verst - ax.gif
Atsakyti
na va... pasisakysiu ir as velei.
mano zuikiui jau 10 menesiu. siaip vystosi normaliai, sakyciau net gana aktyvus, kaip berniukas- 5 menesiu jau sliauziojo, 7 jau atsistojo, o 10 jau tepsioja po namus. aisku daznai ant uzpakalio leidziasi, bet mokosi.

is to vakuumo, vis del to sakyciau, kad buvo pasekmeles. na siokios tokios. manau neramesnis buvo. nes menkiausias rezimo pokytis, menkiausias negalavimas ir vaikis darosi nervingas, neramus, piktas. sunku uzmigti, sunku paciam uzsiimti... po savaites, kitos- ziu, vel viskas gerai- ir linksmas ir zaidzia ir pats miegulio nueina (uzmiega pats).
viena mama buvo uzsiminusi apie galvos skausmus, nezinau, bet turbut ir ta vaikutis jaute, nes kazkaip budavo dienu, kai nei pamperso pakeisti- paguldyti, nei siaip ka padaryti, tik glaustosi ir verkia.
gydytojai sako- vaikas sveikas kaip ridikas, tuo dziaugiuosi ir labai tikiu!



Atsakyti
labas, mamos. As i savo vaika ziuriu kaip pro padidinamaji stikla blink.gif , bet tai ne del vakumo, o todel kad tai mano vienintelis vaikas, o gal ir paskutinis ax.gif , o del nervingumo net nezinau ka pasakyti, gal ca ne vakumo pasekoje, o paprasciausiai toks charakteris g.gif , neaisku ar gime lengviau nera kartais piktesni blush2.gif
atsiprasom uz rasta, nes tupi ant keliu ir nori peles bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
SNIPE, tikrai esi teisi rasydama, kad musu vaikiukai gime po laiminga zvaigzde, matyt danguje juos kazkas saugo ir globoja thumbup.gif , manoji dar ir pridusus gime, bet sveika, kaip ridikelis thumbup.gif , tik va ko tai dantukai mus pamirso ax.gif , neturim dar nei vieno ax.gif
kas del pasakojimo, tai manau, kad papasakosiu kai jau bus suaugus moteris, juk ir pati kazkada lauksis kudikio, bet taip toli dar neziuriu, noriu dziaugtis sia diena wub.gif


Houkur saunuolis tavo zuikis thumbup.gif toks stiprus berniukas thumbup.gif

Lendra, zinok mes cia visos ziurim i savo vaikus pro padidinamaji stikla, man drauge vis sakydavo, kad as perdetai rupinuos ir pergyvenu, bet dabar pati turi dukryte, nors ir gimusia CZ, bet lygiai taip pat del visko pergyvena, tikriausia, kitaip jau but negali ax.gif . O kodel sakai, kad galbut paskutinis vaikas? nenori daugiau vaikuciu del tokio gimdymo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snail: 17 balandžio 2008 - 12:55
Man jau 38 metai blush2.gif , jeigu suspesiu tai gal ir bus lotuliukas.gif
Vyras laaabai norejo vaiku, o po tokio gimdymo sako, kad daugiau bijo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti