Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminis ektraktorius

Labas visoms,
senai buvau prisijungus, nes kompa perinstaliavo, tai viskas buvo pasimete blush2.gif
Smagu skaityti, kad visu maziukams sekasi gerai, visi stiprus ir judrus. Maniskis tai jau didelis vyras thumbup.gif jau pats ir gult nueina ir uzmiega, jau senai pats valgo. kalba jau daug, susikalbam. Tik kai supyksta, tada barasi jau savo kalba doh.gif Smalsus be galo be krasto. Visa diena galetu rodyti pirstu ir klausineti kas cia rolleyes.gif
Rasot, kad ziurit pro padidinimo stikla, patikekit kaip as ziurejau doh.gif Sededavau prie lovytes ir ziuredavau ar tik nera kokiu pozymiu, kad gali buti cerebrinis paralyzius, nes musu gydytoja "paguode", kad po tokio gimdymo anksciau ar veliau vis tiek kas nors islenda. O kadangi daug buvau prisiskaicius, tai viskas ir tiko nuo to begalinio ziurejimo. lens.gif Atrode jis tik ir dare ta, ko negalima unsure.gif Is kitos puses ir gerai, kad mes taip juos priziurim ir stebim. Kas geriau uz mama pastebes kas jos maziukui negerai. Mes geriausios gydytojos savo vaikiukams mirksiukas.gif
O kas del antro gimdymo, tai jauciu, kad istiks mane isterija is baimes, kad tik tai vel nepasikartotu bijau.gif tures bedos su manim lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena wub.gif

QUOTE(snail @ 2008 04 17, 12:55)
SNIPE, tikrai esi teisi rasydama, kad musu vaikiukai gime po laiminga zvaigzde, matyt danguje juos kazkas saugo ir globoja  thumbup.gif , manoji dar ir pridusus gime, bet sveika, kaip ridikelis  thumbup.gif , tik va ko tai dantukai mus pamirso  ax.gif , neturim dar nei vieno  ax.gif



o del dantuku nepergyvenk mes ir dar ju neturim lotuliukas.gif net ismusu bendraamziu ir kazkur plius minus dar 15 mazyliu dar neturi dantuku ir kai klausiau stomatologes sake kad nuo 6 men - 1 m yra dantuku dygimo prosesas bet jei ir metu nebutu tai ner ko pergyvent 4u.gif

QUOTE(lendra @ 2008 04 17, 14:21)
Man jau 38 metai blush2.gif , jeigu suspesiu tai gal ir bus lotuliukas.gif
Vyras laaabai norejo vaiku, o po tokio gimdymo sako, kad daugiau bijo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif nu kolkas as stengiuos apie tai negalvot jau kai ateis laikas antram tada ir galvosim nes baime tai kazkokia yra ir manau kai ateis laikas reiks kazkaip ja perlipt ax.gif

QUOTE(rutukas @ 2008 04 19, 12:13)
O kas del antro gimdymo, tai jauciu, kad istiks mane isterija is baimes, kad tik tai vel nepasikartotu    bijau.gif tures bedos su manim lotuliukas.gif


va va kazkaip cia i mane bus panasu lotuliukas.gif bet manau jei jau busim apsisprendusios del antro tai jau busim ir pasiruosusios ir zinosim ko norim ir ne pilnai atsiduosim gyd prieziurai (nes as kazkaip jau stipriai pasitikejau gyd o apie pasekmes kazkaip stengiau negalvot ir dar apie vakuma tiek info neturejau ir galvojau kad tas cerebralinis paralyzius yra pasireiskiamas kitaip o va daba jau supratau blush2.gif nes atsimenu kad gyd tarpusavyje kazka sake vezam i operacine o kita ne dar karta bandom o jau jei pati jausiu kad kas netaip arba net isanksto su gyd tarsimes jei ne tada cezaris be jokiu kalbu - nors esu girdejus kad antras gali net graziausiai pats naturaliausiu budu ateit - tad linkiu kad taip ir atsitiktu wub.gif
Atsakyti
Sveikuciai 4u.gif
kaip laikotes ?
kaip sekasi?
ka naujo mokate? visi pradinge kazkur,matyt pavasaris veikia thumbup.gif , lauke oras siltas, saulute, tai turbut visi ir bunat lauke bigsmile.gif

Snipe, gal jau dantukai isdygo g.gif bigsmile.gif ? nes pas mumi, vis dar ju nematyti lens.gif , o manoji ir taip tinginiuke, su vaikstyne laksto kaip pasiutus, uz ankyciu vedama irgi eina, bet va stotis dar nebando, o apie ropojima net negalvoja schmoll.gif , bet nepergyvenu, ateis laikas atsistos ir nuzigiuos irnesakyk.gif

tikiuosi visi sveiki, nesergat ir dziaugiates saulyte thumbup.gif
Atsakyti
sveikos visos,
tikrai jau senai lankiausi cia. Per geras oras prie kompo sedeti. Maniskis kuo toliau tuo daugiau kalba, tik uzsispiria ir nekartoja kartais doh.gif Siaip viskas gerai pas mus, neserga (pfu pfu), auga po truputi. Svaiksta, tam tikra zodzio prasme, del dideliu masinu. Gali valandom ziureti issiziojes i masinas blink.gif Tai va, tiek pas mus tu naujienu.
o del dantuku, maniskiui irgi tik kazkur 10 men isdygo. Tada dygo kekem, o dabar liko paskutiniai kruminiai, tai vel sustojo dygimas.

Su vaikstyne tai mazasis nelabai mego, nes ne visur galejo prieiti, tai ji nervindavo. Jam budavo geriau repeckom, varinedavo kai torpeda doh.gif O taviskiai, snail, ko gero smagiau vaikstynej ir labai nesivargina kitaip pradeti judeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2008 05 10, 13:00)
Snipe, gal jau dantukai isdygo  g.gif  bigsmile.gif ? nes pas mumi, vis dar ju nematyti  lens.gif , o manoji ir taip tinginiuke, su vaikstyne laksto kaip pasiutus, uz ankyciu vedama irgi eina, bet va stotis dar nebando, o apie ropojima net negalvoja  schmoll.gif , bet nepergyvenu, ateis laikas atsistos ir nuzigiuos  irnesakyk.gif


ne ne mes dar neturim doh.gif o ropojam tai ropojam doh.gif nespeju net pagegt ir rekordas 15 s pastovim thumbup.gif

QUOTE(rutukas @ 2008 05 13, 11:00)
sveikos visos,
tikrai jau senai lankiausi cia. Per geras oras prie kompo sedeti. Maniskis kuo toliau tuo daugiau kalba, tik uzsispiria ir nekartoja kartais doh.gif Siaip viskas gerai pas mus, neserga (pfu pfu), auga po truputi. Svaiksta, tam tikra zodzio prasme, del dideliu masinu. Gali valandom ziureti issiziojes i masinas blink.gif Tai va, tiek pas mus tu naujienu.
o del dantuku, maniskiui irgi tik kazkur 10 men isdygo. Tada dygo kekem, o dabar liko paskutiniai kruminiai, tai vel sustojo dygimas.


jums gerai kad jus turit i ka vaandu valanadas spoksot lotuliukas.gif jei vienas nu 15 min diena gal pazaidizia vienas o po to sako jau atsibodo doh.gif tai reikia gudraut lotuliukas.gif

Smagu girdet kad visiems gerai thumbup.gif sakau gal koki myta padarom KAUNAS o ga kas kiti seip nores prisijung ar pro sali vaziuos bet speju reikt data taip gerokai i prieki uzmest nes cia visos retai beuzsuka nu kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SNIPE: 15 gegužės 2008 - 14:36
sveikos smile.gif

mes irgi jau kankinames su dantukais cry.gif jau apie 1.5 menesio... ir patine dantenytes, ir sloga turejom, ir naktys neramios blink.gif jau taaaip pavargom, o tu dantuku kaip nera taip nera mastau.gif

na bet kada nors jie juk vistiek isdyks irnesakyk.gif

o siaip viskas gerai, daug judam, bet dar nesedim, neropojam.
jau skridom lektuvu - labai patiko rolleyes.gif
ir labai patinka zmones mano zuikiui lotuliukas.gif pati visus kalbina, sypsosi doh.gif

siltu dienu visiems ir visoms oro_buckis.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamiske @ 2008 05 25, 12:14)

labas, kas atsitiko, ko liudna. Pasipasakok, visoms mums buvo baisu ir liudna. Gal ka galesim patarti console.gif
Atsakyti
labukas, kur visos dinge? koks grazus musu puslapis, su zuviukais wub.gif Oras per grazus prie kompo sedeti. Visa savaite kas dien i Kauna vazinejom, norejau pasiulyti, kad susibektumem kur su kaunietem, bet atsimindavau tik kai jau masinoj sededavau blush2.gif Vyrui dabar sesija, tai daznai bunam. Gal dar kada susibeksim, visai noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutukas @ 2008 05 30, 11:55)
labukas, kur visos dinge? koks grazus musu puslapis, su zuviukais wub.gif Oras per grazus prie kompo sedeti. Visa savaite kas dien i Kauna vazinejom, norejau pasiulyti, kad susibektumem kur su kaunietem, bet atsimindavau tik kai jau masinoj sededavau blush2.gif Vyrui dabar sesija, tai daznai bunam. Gal dar kada susibeksim, visai noreciau ax.gif



Sveikutes 4u.gif
oras geras, tai ir ramu sitam puslapelyje bigsmile.gif
puslapis tikrai labai grazus thumbup.gif


oras geras, tai daug laiko praleidziam lauke, tai i kaima tai vel kur, vis lekiam ir lekiam thumbup.gif
pabuvojom dvejuose krikstynose, ir per gimtadieni planuojam savas, tai tokie malonus rupesciai bigsmile.gif

o pas mus nieko naujo is pasiekimu nera ax.gif , neturim dar nei vieno dantuko ax.gif , neropojam, manau roposim, kai pradesim vaiksciot lotuliukas.gif . pati dar irgi neina, tik uz rankyciu vedama, ir atsistot dar nemoka, bet viskas pries akis, ir viska mes ismoksim irnesakyk.gif

kaip jus gyvenat, ar sveiki, tiesa, buvom apsirge, karstine ar kaip ta liga mus kamavo doh.gif , auksta temp, poto nubere, dar ir angina kabinosi, bet dabar jau sveika kaip ridikelis thumbup.gif

sveikateles visiems 4u.gif ir saulutes user posted image
Atsakyti
pamaciau temele vaikiukai gime vakumo pagalba uzejau ir as pasiveikint pas jus 4u.gif

mano mazasis padauziukas ir gime vakumo pagalba, vaikiukas priduses buvo verysad.gif
dabar mano isdykeliui 1,9men. kol kas nesimato nieko blogo vystosi kaip ir visi vaikuciai. gal mazokai dar kalba, bet nieko prades ir jis. labai smalsus neispasakytai viska kartoja megdzioja kaip koks bezdzionikas. o aktyvumas tai vaje vaje, ne 5minuciu ramiai nepasedi, eina ir eina juda ir juda, lipa krenta vel lipa. tik va pastebejau kad jis toks truputi na agresyvus, jei ka draudziu neleidziu daryt ka jis nori, tai tada matau kiek pykcio vaiko veide ir pribeges, gnybia, kanda, musa mane. va mane tas neramina kad toks mazas dar bambizas bet va jam tokie pykcio potrukiai uzeina(aisku kai as ka nors draudziu smile.gif ) ir siaip nakti miega neisramiuju, zirzalioja duodas jis po ta lova per nakti po 100 sykiu apsisuka jis joje turbut. va tai toks tas musu isdikutis Domas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke @ 2008 06 10, 17:17)
pamaciau temele vaikiukai gime vakumo pagalba uzejau ir as pasiveikint pas jus  4u.gif

mano mazasis padauziukas ir gime vakumo pagalba, vaikiukas priduses buvo verysad.gif
dabar mano isdykeliui 1,9men. kol kas nesimato nieko blogo vystosi kaip ir visi vaikuciai. gal mazokai dar kalba, bet nieko prades ir jis. labai smalsus neispasakytai viska kartoja megdzioja kaip koks bezdzionikas. o aktyvumas tai vaje vaje, ne 5minuciu ramiai nepasedi, eina ir eina juda ir juda, lipa krenta vel lipa. tik va pastebejau kad jis toks truputi na agresyvus, jei ka draudziu neleidziu daryt ka jis nori, tai tada matau kiek pykcio vaiko veide ir pribeges, gnybia, kanda, musa mane. va mane tas neramina kad toks mazas dar bambizas bet va jam tokie pykcio potrukiai uzeina(aisku kai as ka nors draudziu smile.gif  ) ir siaip nakti miega neisramiuju, zirzalioja duodas jis po ta lova per nakti po 100 sykiu apsisuka jis joje turbut. va tai toks tas musu isdikutis Domas. biggrin.gif

sveikute,
tarp musu maziu nedidelis skirtumas thumbup.gif Maniskis irgi lovoj sukasi kaip vijurkas, bet zinok beveik visi vaikai taip duodasi. Drauges mergaite irgi kuiciasi per visa nakti doh.gif Piktumo ir maniskis pilnas, bet labai ir jautrus. jeigu pabaru ar uzrekiu stipriau, tai taip verkia, kad atrodo buciau musus verysad.gif Po kivircu visada pats atlekia ir apsikabina, pasako, kad myli wub.gif Kalba tai daug, bet daug ir nesuprantamu zodziu, savu.
Dar pasigirsiu, jau i puoda daro kaku ir labai daznai ir sysiu clap.gif Gal per vasara visiskai ismoks. Galvojau bus sunkiau, bet gana sklandziai viskas einasi, tfu tfu, bijau prisikalbeti doh.gif Tik va dar einam miegoti su soske blush2.gif ir su ja tai tikrai bus bedos kai noresim atpratinti doh.gif bijau net pradeti. Tai tiek pas mus naujienu 4u.gif
Linkejimai vaikiukam musu temeles friends.gif
Atsakyti