Įkraunama...
Įkraunama...

Baigę anglų filologiją

QUOTE(Kimmie @ 2014 02 28, 21:18)
Labutis, gal ne visai į temą, bet norėjau paklausti patarimo  smile.gif kaip manote, kas būtų perspektyviau - anglų filologija ir prancūzų k., ar anglų ir ispanų? Kažkaip patraukliau skamba ispanų... Ačiū.  4u.gif


Čia, aišku, pavėluotai, bet gal į temą, taip sakant 4u.gif Pasirinkimas labai priklauso nuo to, ką toliau galvojate veikti. Mokantis anglų filologijos turbūt reikės ir vertimo studijų kažkiek, o dar jei planuojate toliau užsiimti vertimais, tai tik ispanų. Ispanai yra kol kas pažangiausi teoretikai vertimo/audiovizualinio vertimo srityje. Iš ne tokios teorinės pusės žiūrint - ispanai nešneka angliškai (pati buvau, pati mačiau, pati bandžiau šnekėt - nešneka biggrin.gif ), todėl, kad ir kokia ten būtų finansinė krizė, anglų mokytojų, šnekančių ispaniškai, reikės visada. Dėl prancūzų - mokiausi šią kalbą kaip antrą užsienio kalbą universitete, bet ispanų moku daug geriau jos net nesimokinus. Rinkčiaus ispanų be kalbų. Aišku jei labiau prie širdies pranūzų, tada prancūzų. Nereikia savęs prievartauti smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

atsiprasau, kad lendu i pasnekesiu tema, ieskau, kas Vilniuje pamokytu mano septynmeti anglu k. pradmenu. Turim pusantro menesio iki isvykimo i uzsieni, butu gerai, jei galetumet atvykti 2-3 per savaite i musu namucius (Pilaiteje) arba gal kas gyvenat ir mokot Pilaites rajone 4u.gif Lauksiu pasiulymu i az smile.gif
Atsakyti
manau, kad daug perspektyviau baigti retesnes ES kalbas, ypač skandinavų smile.gif
Atsakyti
Ieškau anglų filologų (teikiama pirmenybė jiems) arba labai gerai mokančiu anglų kalbą atlikti transkripcijos (užrašyti garso arba video failą tekstu) darbus.

Siūlomas uždarbis:

30USD 3 dienų failams už audio/video valandą
25USD 7 dienų failams už audio/video valandą
20USD 14 dienų failams už audio/video valandą

Reikia turėti paypal paskyrą.

Susisiekite:

Skype: djmanass

Pasidalinkite prašau šiuo darbo pasiūlymų jei žinote kas susidomėtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2014 07 11, 11:02)
Sveiki,

atsiprasau, kad lendu i pasnekesiu tema, ieskau, kas Vilniuje pamokytu mano septynmeti anglu k. pradmenu. Turim pusantro menesio iki isvykimo i uzsieni, butu gerai, jei galetumet atvykti 2-3 per savaite i musu namucius (Pilaiteje) arba gal kas gyvenat ir mokot Pilaites rajone  4u.gif Lauksiu pasiulymu i az  smile.gif

ar jau ismokot kalbą g.gif smile.gif
Atsakyti
Aš irgi su pasiūlymu, gal kas Kaune galėtų pamokyti anglų verslo kalbos ir dar viena zmogutį anglų kalbos nuo pradmenų? Rašykit a.ž.
Atsakyti
As baigiau anglu filologija ir dirbu anglu k. mokytoja privaciai bei vertejauju. Patinka smile.gif
Atsakyti
O neerzina tai, kad (įtariu) dirbat pagal individualios veiklos pažymą arba su verslo liudijimu? smile.gif Man čia pagrindinis minusas nors irgi labai patiko privačiai mokyt.
Atsakyti
Baigiau anglų filologiją, po to - anglų kalbotyrą, dabar doktorantūroj studjuju. Pagrinde dirbau tik per autorines arba su etatu.

Pasidarė įdomu dėl individualios veiklos pažymėjimo. Esu skaičiusi, kad jei dirbi oficialiai (esi socialiai draustas) ir išsiimi individualios veiklos pažymėjimą, vis tiek reikia mokėti soc. draudimo įmokas nepaisant to, kad jau jas už tave moka darbovietė. Čia iš tikrųjų taip? O jeigu šiuo metu oficialiai nedirbu, bet esu doktorantė (irgi esu soc. drausta universiteto) - tas pats? g.gif
Atsakyti
Dėl doktarantūros nežinau, bet įtariu, kad reikia... Dvigubas soc. draudimo mokėjimas tikrai egzistuoja jei dar kažkur dirbat. Bandė jį naikint šiemet, bet seimas nesutiko.
Atsakyti
Aš taip pat baigiau anglų filologiją. Nuo antro kurso įsidarbinau vertimų biure ir vakarais vedžiau anglų k. kursus suaugusiems. Krūvis didžiulis, bet baigusi mokslus turėjau ir diplomą ir šiokios tokios patirties blush2.gif Šiuo metu auginu vaikutį, bet prisiduriu versdama dokumentus nuotoliniu būdu keliems vertimų biurams- ne stebuklai, bet vis šis tas. 4u.gif
Atsakyti
Taip, ši specialybė dėkinga tuo, kad studijuojant galima neblogai užsidirbti, bet va didžiausias klausimas ką veikti ją baigus. doh.gif Visgi norisi, kad darbas turėtų ir socialines garantijas.
Atsakyti