Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų darėt echo?

Apklausa: kaip daznai matote ar matote savo leliuka? (443 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
iskilo man tas klausymas, nes man dar 4 menuo, bet turejau jau 5 seansus g.gif ir vel esu nesikuklinti atvaryt ant dienu apsiziureti.man jau net neramu, kad gal perdaug ax.gif aisku tai malonumas o nekancia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blondzinka @ 2007 07 25, 19:06)
iskilo man tas klausymas, nes man dar 4 menuo, bet turejau jau 5 seansus g.gif ir vel esu nesikuklinti atvaryt ant dienu apsiziureti.man jau net neramu, kad gal perdaug ax.gif  aisku tai malonumas o nekancia wub.gif


Man gyd. žiūrėdavo kas mėn., iki paskutinio mėn, po to žiūrėdavo dažniau, praktiškai kiekvieno apsilankymo metu. Tikrindavo ne kiek lelių, bet placentą, vandenis. Tiesa dar 13 sav. buvau papildomai nulėkus pas genetikus dar vienai, tikslesnei echo. Ir nieko, lelius liuks gimė mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blondzinka @ 2007 07 25, 20:06)
iskilo man tas klausymas, nes man dar 4 menuo, bet turejau jau 5 seansus g.gif ir vel esu nesikuklinti atvaryt ant dienu apsiziureti.man jau net neramu, kad gal perdaug ax.gif  aisku tai malonumas o nekancia wub.gif

Gal tikrai daugoka g.gif man iki 5 mėnesio irgi buvo žiūrėta apie 5 kartus, tai kai nuėjau tartis dėl gimdymo pas kitą sakė, jog nežiūrės nes ir taip daug žiūrėta unsure.gif tai šiandien pas ją buvau ax.gif šiaip jau mano brolis radiologas, ir sako, kad nėra gerai per daug žiūrėti jei nebūtina, visgi ultragarsas eina per visą kūną, virpesiai ir t.t. kol kas nėra įrodyta, kad tai visiškai nekenkia, manau, geriau nepadauginti 4u.gif
Atsakyti
a5 pas ginės dėl nestuke.gif buvau kol kas tik 2 kartus blush2.gif na, mažiukai mes dar esame. tai buvo kol kas tik vienas echo. pentadienį eisiu dar vienam . tai gaunasi 2 mėnesiai ir 2 echoskopijos. manau, taip ir turėtų būti, ypač pirmosiuose mėnesiuose
Atsakyti
QUOTE(blondzinka @ 2007 07 25, 20:06)
iskilo man tas klausymas, nes man dar 4 menuo, bet turejau jau 5 seansus g.gif ir vel esu nesikuklinti atvaryt ant dienu apsiziureti.man jau net neramu, kad gal perdaug ax.gif  aisku tai malonumas o nekancia wub.gif

Man 32 sav., švietė 4 ar 5 kartus, pradžioj pirmas kartas kai buvo 5 sav.
Atsakyti
QUOTE(blondzinka @ 2007 07 25, 20:06)
iskilo man tas klausymas, nes man dar 4 menuo, bet turejau jau 5 seansus g.gif ir vel esu nesikuklinti atvaryt ant dienu apsiziureti.man jau net neramu, kad gal perdaug ax.gif  aisku tai malonumas o nekancia wub.gif


Maniski jau turbut daugiau ziurejao.[pradzioje itare nesivystanti tai kas savaite ziurejo, poto kas dvi savaites, nezinau kaip bus toliau.Bet man taip ramu kai ji
(ja) ??? pamatau besivartaliojanti, sirdele paklausau
Atsakyti
Maniski irgi nuo 6 iki 12 savaites kas savaitele ziurejo, bet dabar sake jau darys taip, kaip priklauso ir siek tiek reciau matysimes ax.gif wub.gif
Atsakyti
o man per visą nėštumą vieną vienintelį echoskopą darė. 24 savaitę atrodo g.gif sakė daugiau nėra reikalo bigsmile.gif
Atsakyti
Man nemažai žiūrėta, bet 2 kartus teko gulėti ligoninėj, ir ten abu kartu po dvi echo darė
Atsakyti
QUOTE(*MiAu* @ 2007 07 26, 15:58)
o man per visą nėštumą vieną vienintelį echoskopą darė. 24 savaitę atrodo  g.gif  sakė daugiau nėra reikalo  bigsmile.gif


Man taip pat. Padarė apžiūrą 20 savaitę ir viskas. Daktarė sakė, kadangi viskas gerai tai ir nėra reikalo jį šildyti biggrin.gif Na nebent pati norėčiau lytį sužinot. O man kadangi jokio skirtumo tai be reikalo ir neisiu.
Atsakyti
na o man tai tik 3 kartus per vis1ą nėštumą echo žiūrėjo rolleyes.gif Pirmą kartą žiūrėjo berods 12 sav, antras kartas buvo 22sav ir paskutinis 38sav...O kitą savaitę po echo darė operaciją planinę(mergytė sėdėjo) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2007 07 26, 16:12)
Man taip pat. Padarė apžiūrą 20 savaitę ir viskas. Daktarė sakė, kadangi viskas gerai tai ir nėra reikalo jį šildyti biggrin.gif  Na nebent pati norėčiau lytį sužinot. O man kadangi jokio skirtumo tai be reikalo ir neisiu.


drinks_cheers.gif
Ir man tas pats. Pirma karta ziurejo 7 sav. - isitikinti, kad mano gyventojas auga tikrai sekmingai isitvirtines wub.gif , antra karta matemes 20 sav. - issimatavom 4u.gif . Dabar jauciames gerai, tai niekas musu ir nesviecia biggrin.gif . Kas per daug - nesveika mirksiukas.gif , man uztenka zinojimo, kad Jam ar Jai pas mane gyventi gera wub.gif
Atsakyti