Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų darėt echo?

Apklausa: kaip daznai matote ar matote savo leliuka? (443 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man kiekvienos apziuros metu padaro mazyte exo ( karta i men) o tokias issames tai 2 kartus dare Siaip as irgi uzsienyje, bet lankausi privaciai pas daktara, todel ir mazyte savo daznai matau thumbup.gif
Atsakyti
as per visa nestuma turejau 10 echo mirksiukas.gif
Atsakyti
Su dukryte man darė vienną kartą, kai buvo 18 sav. ir to tikrai buvo permažai, nes gimdymo metu buvo problemų, kurias galėjo išspręsti echo.
dabar mums 12 sav ir echo darytas jau 2 kartus biggrin.gif
Atsakyti
Mes darėm echo kiekvieną mėnesį. Labai laukdavom ir abu su vyru kiekvieną kartą džiaugdavomės pamatę savąją Smiltelę smile.gif. nepakartojamas jausmas kai pamatai savo leliuką pilvelyje žiovaujantį thumbup.gif
Atsakyti
O kelinta savaite pirma echo daretes? g.gif Mane pas gine uzrase, kai bus 9-ta savaite. Turputi bijau, kad per velu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2007 09 20, 16:02)
O kelinta savaite pirma echo daretes?  g.gif  Mane pas gine uzrase, kai bus 9-ta savaite. Turputi bijau, kad per velu.  unsure.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latte: 20 rugsėjo 2007 - 15:13
QUOTE(BusyBee @ 2007 09 20, 16:02)
O kelinta savaite pirma echo daretes?  g.gif  Mane pas gine uzrase, kai bus 9-ta savaite. Turputi bijau, kad per velu.  unsure.gif



nesibaimink 4u.gif
9 sav ginė jau matys ar lelius gerai isitvirtines mirksiukas.gif
kiti net iki 12 sav nestuke.gif neprižiūri, nes yra didelė persileidimo rizika verysad.gif
viskas bus gerai ir greit pamatysi maža plakančia širdele wub.gif
Atsakyti
O ar ekoskopas parodo tiksliai kokio laiko yra nestumas?
Atsakyti
nors mum dar tik 16 savaitele eina, bet greitai apturesim 7 echo doh.gif kai du kartus su gresianciu guli ligoninej, taip jau buna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 09 23, 03:48)
O ar ekoskopas parodo tiksliai kokio laiko yra nestumas?



labai tiksliai nenustato, bet savaites ar daugiau paklaida, tiksliau apskaičiuot galima pagal paskutines mm.
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2007 09 20, 16:02)
O kelinta savaite pirma echo daretes?  g.gif  Mane pas gine uzrase, kai bus 9-ta savaite. Turputi bijau, kad per velu.  unsure.gif

man pirma kart dare 4sav bet dar nieko nemate o kai nuejau 7sav jau matem maza zirniuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2007 09 20, 16:02)
O kelinta savaite pirma echo daretes?  g.gif  Mane pas gine uzrase, kai bus 9-ta savaite. Turputi bijau, kad per velu.  unsure.gif

siaip jei nera jokiu problemu ar nusiskundimu pirma echo daro 18 sav.oficialiai ju priklauso tik du-trys per visa nestuma.paskutini apie 36 sav daro,gimdymo eigai nustatyti ir viskas.aisku realiai buna ju daugiau,nes tai mamai kazkas neramu,tai daktarui norisi paziureti.viskas priklauso kur lankaisi pas daktara.mano gine kai paprasydavau padarydavo echo ir moketi net nereikdavao (nors siaip 15lt) biggrin.gif bet is viso gal kokius 4-5 kartus per visa nestuma dare.
Atsakyti