Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų darėt echo?

Apklausa: kaip daznai matote ar matote savo leliuka? (443 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
aisku, kad neaisku, vienom daro, kitom ne, jauciu tos kur eina privaciai tom daro, nes valdiskai yra numatytas jei gerai zinau vienas nemokamas paziurejimas.bet man gal per daug vistiek, reiks kit karta pasakyt, kad nedarytu tiek daznai. g.gif
Atsakyti
man 16 savaite ir 3 kart jau ziurejo doh.gif, bet as ne Lietuvoj gyvenu. Lietuvoj kiek zinau per visa nestuke.gif 3 kartus daro. thumbup.gif
Atsakyti
Vieną kartą thumbup.gif
Atsakyti
man daba 5 menuo ir man yra ziureja 3kartus, du kartus kai buvau 6 savaiciu, nes man skaudejo pilva, o dar viena karta pati nueijau 14 savaiciu privaciai kad paziuretu, nes mano gine tik 22 savaiciu darys, o man nekantru buvo pamatyti, nes tada judesiuku dar nejutau tai ir nerimavau ar viskas gerai smile.gif
Atsakyti
man sestas menuo, ir echo dare tik karta, 22 savaite... biggrin.gif
Atsakyti
iki 12 sav. man darė 3 kartus poliklinijoje ir 1 kartą privačioj
Atsakyti
LA, man dare 3 kartus, ir manau kad tai jau pakankamai bigsmile.gif
Atsakyti
Mums beveik 19 savaičių ir žiūrėjo 3 kartus jau smile.gif Ketvirtas bus tik rugsėjo gale, tai man išeis 1,5 karto per 2 mėn 4u.gif
Atsakyti
Kadangi nestumo pradzia buvo komplikuota, tai jau 9 savaiciu buvo padaryti 3 echo. Veliau vaikeli stebedavom kas antra menesi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mums jau daryti 2 echo doh.gif Pirmakart nieko nemate, o si treciadieni jau pamaciau savo akimis wub.gif
Atsakyti
musu leliui jau beveik 5 men nestuke.gif .esam abu labai laimingi.labai laukiam savo stebuklo 4u.gif .dar tik viena karta tedare.esam uzsieni todel sunkiau.jei viskas gerai uztenka 2 kartu per visa nestuma thumbup.gif
Atsakyti
kokius 3-4kartus man jau dare eho rolleyes.gif
Atsakyti