Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų darėt echo?

Apklausa: kaip daznai matote ar matote savo leliuka? (443 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
1nestumas sklandus 2privalomi echoskopai+ vienas nestumo gale
tai viso 3,
2nestumas iki20sav-3 echo, nes leliukas mazytis, bet savo laika atitinka, na tiesiog esu smulki, bet viskas po echo gerai, tad jaudintis nera reikalo smile.gif

mano gine prie daznu echo nera linkusi, nes pagal ja tai vistiek kisimasis is isores ir be reikalo to nedaro, kitoms patinka kai sviecia kas menesi, man asmeniskai ir paciai tai nera priimtina, na kiekvienam savo
g.gif
Atsakyti
Na mes dar esame pirmame trimestre, bet jau ziureta 3 kartus g.gif
Atsakyti
kad ir kaip smagu matyti ekrane savo kudiki, bet suvokiu kad dazni echo nera gerai
taciau neisvengiamai ju gavome kokius 10 verysad.gif
nestumas nelengvas, pastojau po 2 nesekmingu, guleta ligonineje ir t.t.
bet optimistiskai tikiu kad sis isikisimas i leliaus erdve bus be pasekmiu
visad kudikeliui sakydavau, kad pakentek, taip reikia, tau paciai bus geriau, turim buti stiprios bigsmile.gif
Atsakyti
Manau, jei nauda nusveria riziką, vadinasi taip reikia, nes kitu atveju - rizikuojame dar daugiau 4u.gif
Atsakyti
Na mano maziukui beveik 14 savaiciu, buvo vienas echo 6 savaiciu, lankausi privaciai, sake tik tiek kiek bus butina darys, nes tie echo nera gerai, jei leliukas vystosi sekmingai ju keletos per visa nestuma uztenka. Jei privati klinika nereiskia,kad daug darys,tam,kad pinigu nuplestu,pati lankausi ir kurios mamytes cia taip rase tikrai nepritariu.
Atsakyti
Vakar maciau kaip rankyte pamojavo wub.gif o jeigu i tema, tai mums 15sav. ziurejo du kartus, 11sav. ir vakar, bet vakar ziurejo tik todel, kad man paskauda pilvo apacia ir kairi sona verysad.gif tai sake gimda spazmuoja, reikia ilsetis. Ir pasake, kad mano nestumas 15sav.,o mes su akusere kazkaip skaiciavom kad 14sav biggrin.gif taigi paaiskejo kad gimdysiu anksciau nei planavau lotuliukas.gif
Atsakyti
o as kadangi viskas gerai turejau tik du skanus...
gaila, nes pirmaji karta vaiko lytis dar nebuvo matyt o antraji nelabai mates...
Atsakyti
man dare du kartus, antru kartu - galejau ir nedaryti, bet norejosi suzinoti ar viskas gerai.
Atsakyti
kadangi daznai gulejau ligoninese,tai ten ir dare daznai
Atsakyti
O mums jau 35 savaitės ir ryt eisim 4 kartą žiūrėti. Darė dvi papildomas todėl, kad buvo įtarimų, kad padidėję smegenų skilveliai. Bet po to viskas susitvarkė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitte @ 2011 12 09, 00:52)
Vakar maciau kaip rankyte pamojavo wub.gif o jeigu i tema, tai mums 15sav. ziurejo du kartus, 11sav. ir vakar, bet vakar ziurejo tik todel, kad man paskauda pilvo apacia ir kairi sona verysad.gif tai sake gimda spazmuoja, reikia ilsetis. Ir pasake, kad mano nestumas 15sav.,o mes su akusere kazkaip skaiciavom kad 14sav biggrin.gif taigi paaiskejo kad gimdysiu anksciau nei planavau lotuliukas.gif


Man ir sona skauda! tik man desini, as 15 savaiciu ir extra subos atveju ultragarsa turejau... tik man nepaaiskino kodel, sako auga viskas, pleciasis, gal cista sprogo gal kas...

Atsakant i tema eko dare: 5 sav, 6 sav, 8 sava, 12 sav, 15 sav ir sekantis bus 19 savaiciu blush2.gif tiek daug del to, kad pradzia rizikinga buvo, o dabar toliau ir daznesni darys, nes vel kazkas... doh.gif kitaip nei pas ktias...
Atsakyti
4-5, man rodos g.gif Nėštumo pradžioje buvau kraujais paplūdusi, todėl dažniau darė echo.
Atsakyti