Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų darėt echo?

Apklausa: kaip daznai matote ar matote savo leliuka? (443 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
na mums eina 19 savaite ekoskopa dare 9 savaiteje,o dabar darys 21 savaiteje bigsmile.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmo tai pacioj pradzioj dare kas menesi, paskui reciau. tiesiog nestumas netiketas buvo todel vis ir ziurejo ax.gif
Atsakyti
Dabar mums 30 sav
tai darem 5 echo
9sav
12sav
15sav
20sav
28sav

dar viena darysiu ki bus apie 35 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiskas_migdolas @ 2012 05 04, 09:39)
Dabar mums 30 sav
tai darem 5 echo
9sav
12sav
15sav
20sav
28sav

dar viena darysiu ki bus apie 35 mirksiukas.gif

o kodel taip daznai darete,jus pati to norejote ar tiesiog buvo koplikaciju? man echo dare 3kartus nestume,is ju tik 2 nuotraukos,daktare sake jog daryti echo nelabai jau ir sveika,reikia jy daryti tik tada kada reikia,nes jis gali pakenkti...
Atsakyti
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2012 05 04, 08:50)
o kodel taip daznai darete,jus pati to norejote ar tiesiog buvo  koplikaciju? man echo dare 3kartus nestume,is ju tik 2 nuotraukos,daktare sake jog daryti echo nelabai jau ir sveika,reikia jy daryti tik tada kada reikia,nes jis gali pakenkti...


Man echo daro kiekviena karta, kai ateinu, t.y. kas 2savaites, i tarpa buvo 3 genetikes echoskopai. Daro taip daznai, nes laukiuosi dvynuku, kas karta matuoja, ziuri, kad vienas nuo kito neatsiliktu, nes pradzioje vienas buvo mazesnis. Echoskopo kenksmingumas nera moksliskai irodytas, manau, kad daugeliu atveju tai yra ir piniginis klausimas, kiek kasos apmoka, tiek echoskopu ir gauname. Gydytoja pasake, kad echoskopijos metu leliukai girdi ta bjauru garsa, kai tikrina placentos kraujotaka.

O kodel ir kuom gali echoskopas pakenkti, gal jusu gydytoja pasake? Labai idomu butu isgirsti kita nuomone, ne tik savo gydytojos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Polina @ 2012 05 04, 20:43)
Man echo daro kiekviena karta, kai ateinu, t.y. kas 2savaites, i tarpa buvo 3 genetikes echoskopai. Daro taip daznai, nes laukiuosi dvynuku, kas karta matuoja, ziuri, kad vienas nuo kito neatsiliktu, nes pradzioje vienas buvo mazesnis. Echoskopo kenksmingumas nera moksliskai irodytas, manau, kad daugeliu atveju tai yra ir piniginis klausimas, kiek kasos apmoka, tiek echoskopu ir gauname. Gydytoja pasake, kad echoskopijos metu leliukai girdi ta bjauru garsa, kai tikrina placentos kraujotaka.

O kodel ir kuom gali echoskopas pakenkti, gal jusu gydytoja pasake? Labai idomu butu isgirsti kita nuomone, ne tik savo gydytojos  smile.gif

tai jum du maziukus reikia stebeti,todel taip daznai ir daro 4u.gif o del echo darymo,man kaip pasake as taip pat ir jum sakau,argumentuot nepaargumentavo kodel echo nera gerai,gal jusu ir tiesa del lt stygiaus...zinot pirmas kartas buvo,ka daktare pasake tuo ir patikejau biggrin.gif
Atsakyti
Echo daremes 4 kartus. Tris kartus privalomai ir ketvirta neplanuota del pilvo skausmu.
Atsakyti
Darėm echo 12 sav., 18 sav., 30 sav. ir bus dar vienas kartas ax.gif heart.gif
Atsakyti
9sav 12sav 17sav 7mėn 8mėn 4u.gif
Atsakyti
Pas gyd lankiausi kas 5 sav, tai kiekviena karta ir dare echo. Nestumas nebuvo komplikuotas ir tu echo as galejau atsisakyt, bet as ir pati labai norejau pamatyt savo auganti stebukliuka. Po echo visada pasidarydavo ramiau biggrin.gif
Atsakyti
As norejau maziau, bet isejo, kad vos ne kiekviena menesi. Is pradziu dare gal 7 savaite, nes kraujavo ir norejo paziureti ar ten is vis kas nors vystosi. Tada 11 ir 21 savaiciu dare genetinius tyrimus (as gyvenu ne LT, man atrodo cia juos daro daugumai, siaip mums kaip ir rizikos faktoriu nera). 16 savaiciu buvau kelionej ir pradejo skaudeti sona, ilgai nepraejo, dare dar viena, kad paziuret kodel. O paskutini dare 27 savaiciu, nes apsinuodijau maistu arba virusa pasigavau, daug vemiau. Dabar jau 30 savaiciu, turbut dar link galo viena darys. Kaip suprantu, bet kada galima paprasyt, kad padarytu, bet as nenoriu, nemanau, kad jie daznai reikalingi.
Atsakyti
kadangi nestumo pradzia sunki buvo tai echo jau dbar turejau gal 6 o man dar 15sav smile.gif
Atsakyti