Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE
Uzuosdavus ju kvapa paimdavo buteliuka ir uzmigdavo

o ką ji geria vietoj pienuko? kas buteliuke yra?
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2007 08 04, 10:50)
o ką ji geria vietoj pienuko? kas buteliuke yra?

Arba labai skiestos sultys, tiek kad truputi skonis jaustusi, arba truputi saldinta arbatele. Zinau kad negerai, bet ji niekad gryno vandens negere, nepavyko isiulyt schmoll.gif
Atsakyti

Mano mergytei 8men.,galvoju maitinti iki metu tai tikrai,bet va naktimis tai noreciau pamiegoti.,valgo vos ne kas valanda.Toks ir valgymas,keleta gurksniu patraukia ir uzmiega,po valandos rekia vel papo,gaunasi kazkoks zaidimas. g.gif g.gif
Atsakyti
Mano mažylei 10 mėn,naktim valgyti keliasi kas valandą.Taigi vakar pagaliau susiėmiau ir paskelbiau karą naktiniams valgymams,deja ištempiau iki 3 val,teko nusileisti.Šiandien vėl laukia tragiška naktelė. doh.gif
Atsakyti
Aš tai irgi bandau nutraukti matinimą. Bandau jau pusę metų, bet rezultato beveik jokio verysad.gif Didžiausia to priežastis, yra tai, kad mergytė pripratusi užmigti kai maitinu. Kitokiais būdais ją užmigdyti man labai sunku, vieną kartą pavyksta, kitą kartą nepavyksta, kai įsirėkia, tai jokios pabaigos nesimato tam rėkimui, kukčioja visa, nu tai ir pamaitinu. Bandysiu ir aš pasitepliot visokiais neskanumais krūtinę. Gal dar kas nors kokių patarimų turite?
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2007 08 04, 11:59)
Arba labai skiestos sultys, tiek kad truputi skonis jaustusi, arba truputi saldinta arbatele. Zinau kad negerai, bet ji niekad gryno vandens negere, nepavyko isiulyt schmoll.gif

Aha, mano vyresnis sūnelis taip pat 1 metukų atprato nuo kruties, bet buteliukas jam dar ilgai buvo geras draugas ax.gif ir vandens jis taip pat ne miego. O durkryte, kuri nuo mp atrpato 2metukų, buteliuko nepašė ir jo jai nereikėjo.

Nors... mano vaikai vis tiek ir po maitinimo nutraukimo dažnai naktį pabusdavo, maždaug iki triju metu blush2.gif . Yra manoma, kad tokia yra vaikų fiziologija - jiems yra sunku visą naktį išmiegoti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2007 08 06, 23:17)
Nors... mano vaikai vis tiek ir po maitinimo nutraukimo dažnai naktį pabusdavo, maždaug iki triju metu blush2.gif . Yra manoma, kad tokia yra vaikų fiziologija - jiems yra sunku visą naktį išmiegoti.  g.gif

Mano vyresnioji viena is tu, kuri dar daznai visa nakti neismiega. Atsibunda ir ji gerti. Tik skirtingai nuo mazosios jai ir vandens galima duoti.
Atsakyti
Niu va taip jau yra mes pirnuko nevalgom jau trecia savaite bet ir keliames tai misisnuko,ar seip prabunda ir ir vartosi pyksta .gal tikrai tokia fiziologija cia ju doh.gif
Atsakyti
patarkit prasau,baigiau maitinti krutimi ,vienu zodziu viena krutis visai tuscia ,o kitoje dar vis randasi pienas,po keliu paru buna pilna kieta krutis,o maziui duoti nebenoriu, nes jis jau pamirso ir siaip visa diena nepraso ir nakti ismiega nezindomas,ka daryti su ta krutimi,kad koks mastitas nesusidarytu,man gal nutraukineti po truputi piena ,kad daugiau nesirinktu,ar atvirksciai laikyti,kad perdegtu g.gif
Atsakyti
mes jau antra savaite negaunam pienelio,ir sekasi visai gerai, smile.gif neskauda krutines,guzu nebera.o ir maziui gerai be pienuko.tik naktimis keliasi misinuko nori,bet manau susitvarkysim ir greit naktimis visai nebevalgysim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dubuo @ 2007 08 09, 14:48)
mes jau antra savaite negaunam pienelio,ir sekasi visai gerai, smile.gif neskauda krutines,guzu nebera.o ir maziui gerai be pienuko.tik naktimis keliasi misinuko nori,bet manau susitvarkysim ir greit naktimis visai nebevalgysim thumbup.gif

o tai kada tu duodi vakare misinuka,maniskis tai 9vakaro isgeria 220ml. ir po to tik ryte 7valgo. g.gif gal nakti jis nori tik atsigerti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2007 08 09, 21:20)
o tai kada tu duodi  vakare misinuka,maniskis tai 9vakaro isgeria 220ml. ir po to tik ryte 7valgo. g.gif gal nakti jis nori tik atsigerti schmoll.gif




8 vakare padarau 220ml,bet tik puse isgeria,o nakti 4 valanda dar apie 100ml,isgerdavo kol uzmigdavo,ir ryte 8 val...o dabar isvis neprabunda biggrin.gif ir ismiega visa naktele smile.gif
Atsakyti