Nenoriu įgelti, noriu atskirti - yra nešynės, kuriose vaikas kabo, yra nešioklės, kuriose vaikai nešiojami. Kai paskaičiau Mažylyje straipsnį apie daugybę nešiojimo priemonių ir žurnalistės bandymus išvesti bendrus patarimus kaip rinktis nešiojimo priemonę, bei Žitkausko aiškinimus kiek kokioje nešiojimo priemonėje galima nešioti - akivaizdu, kad NEŠYNĖS ir NEŠIOKLĖS yra labai panašios paskirties, bet jų naudojimo instrukcijos bei patarimai kaip išsirinkti yra visiškai skirtingi ir neįmanoma jų vieningų pateikti.
Beje Žitkausko mintys apie nešiojimą išsakytos Mamos žurnalui kiek skiriasi nuo tų, kurios dėstomos Mažylyje. Apie vaikjuostes ir tiesų vaiką
Man nešioklė reikalinga tam, kad galėčiau ir vaikui artumą suteikti, su juo bendrauti, ir darbus nudirbti, ir vyresniais pasirūpinti. Jis visada šalia manęs, visada matau, kas jam yra, kas jam įdomu, galiu papasakoti ir pakomentuoti, ką darau ir ką jis mato, kai nemiega.
Nepamiršk, turiu ir nešiojimo NEŠYNĖJE patirties - jos taip pat niekada nenaudojau namuose, nes buvo nepatogu. O turėdama ir šiokios, ir tokios patirties galiu pasakyti, kad dabar vaikjuostės nekeisčiau į jokią net ir pačią krūčiausią Chicco ar Babybjorn pradedant nuo vaiko gimimo iki jam sueis 3 metai.
QUOTE(alfa159 @ 2008 04 24, 10:51)
Niekad nesu namuose vaiko nesiojus nesynej. Gi vis kazka veiki namuose, o ne ratus po namus suki... Gi panesioji ta vaikuti ant ranku, bet smagu ir jo pozas keisti, ir paniurkyti visaip, o ne nesioti kaip koki balvoniuka nepajudinama...
QUOTE(elele @ 2008 04 25, 11:42)
O kaip teisingai lotoso poza isodinti vaika? ir nuo kada jau galima taip nesioti?
Elele, perkeliu tavo klausimą į silngų - vaikjuosčių temą, ten mamos tikrai paaiškins.