Įkraunama...
Įkraunama...

Kryžiažodžių gerbėjos?

Ir man labai patinka spręsti thumbup.gif Tik man labiau patinka klasikiniai, o ne panoraminiai, tada labiau reikia galvą pasukti rolleyes.gif Ir nesiunčiu aš tų kuponų, nes vis neprisiruošiu ax.gif Tik paauglystėje buvau pinigėlių laimėjusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veziukasR @ 2007 08 31, 14:09)
Ir man labai patinka spręsti  thumbup.gif  Tik man labiau patinka klasikiniai, o ne panoraminiai, tada labiau reikia galvą pasukti  rolleyes.gif  Ir nesiunčiu aš tų kuponų, nes vis neprisiruošiu  ax.gif  Tik paauglystėje buvau pinigėlių laimėjusi  smile.gif

panoraminiai ir man nepatinka, vaikų žaidimai schmoll.gif tokių net neperku
Atsakyti
Sveikos, kryziazodistes rolleyes.gif Uzsikreciau ir as netycia SUDOKU, nors anksciau visada praleisdavau, manydavau, kad neissprendziami. Dabar jau pradedu suprasti, kodel jiems zmones tiek laiko skiria. Uzsimaniau nusipirkti net elektrinini varianta doh.gif
Atsakyti
Anksciau su mama pirkdavome visus is eiles, spresdavome ir siusdavome. Aisq laimejimai nepadengdavo islaidu ant zurnaliuku lotuliukas.gif Galiausiai ta liga dingo. Dabar karts nuo karto nusiperku SUDOKU, bet ir tai tik pries miega paspresti biggrin.gif
Atsakyti
nusipirkau siandien japonisku,kur spalvint reikia nu bet niekaip nedaeina kaip ten juos sprest.galvojau iseis kas nors,bet tik siutas ima doh.gif gal kas nors paaiskintumet nuosekliai,nes kas ten parasyta,tai visai neaiskiai schmoll.gif aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
Čia jie internete http://www.griddlers.../pages/gpuzzles
Paaiškinimas http://www.griddlers...pages/gexample1
4u.gif
Atsakyti
vistiek nedaeina man cry.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2007 11 28, 21:26)
nusipirkau siandien japonisku,kur spalvint reikia nu bet niekaip nedaeina kaip ten juos sprest.galvojau iseis kas nors,bet tik siutas ima doh.gif gal kas nors paaiskintumet nuosekliai,nes kas ten parasyta,tai visai neaiskiai schmoll.gif  aciu is anksto smile.gif

žinok, ten labai paprasta. bandysiu paaiškinti. kiekvienoj eilutė ar stulpelėj nurodytas skaičius, pvz. 2, 5, 10, 17 ir t.t tai reiškia, kad toj eilutėj užsispalvuoja nurodytas langelių skaičius. tik bėda ta, kad nežinom kurie būtent užsispalvuoja.
taigi, susirask, patį didžiausia skaičių, gal bus 15 ar 18, jeigu visoj eilutėj pavyzdžiui, iš viso 20 ar 25 langeliai. tai reiškia, jog vidurys tikrai užsispalvuoja, tad galima užspalvint.
arba, eilutėj iš viso langelių yra 25. pvz. nurodytas skaičius yra 18 - tai atskaičiuok nuo eilutės pradžios aštuonioliktą langelį ir pasidėk tašką. tada, iš kitos pusės atskaičiuok iš eilės vėl 18niolika langelių ir padėk tašką vėl. tada užspalvink langelius esančius nuo taško iki taško, šiuo atveju tau užsispalvins vienuolika langelių. pabandyk, sėkmės mirksiukas.gif
parašyk kaip sekėsi 4u.gif
Papildyta:
kažkada ant japoniškų piešinukų ant tieks buvau užsiciklinusi kad net valgyt pamiršdavau, sėdėdavau kol nenuspalvindavau viso žurnalo. sisūdavau, esu laimėjusi ne kartą ax.gif
sudoku irgi jėga biggrin.gif jei nusiperku "klubą", pirmiausia puolu spręsti juos tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(langana @ 2007 09 09, 00:51)
Sveikos, kryziazodistes rolleyes.gif  Uzsikreciau ir as netycia SUDOKU, nors anksciau visada praleisdavau, manydavau, kad neissprendziami. Dabar jau pradedu suprasti, kodel jiems zmones tiek laiko skiria. Uzsimaniau nusipirkti net elektrinini varianta doh.gif

parduotuvėj 'iki" prie žaidimų yar pirkti sudoku, ten tokia dėžė, bet kažin kaip ten viskas, ar lenta su žetonais ar kaip. g.gif

čia dar yra, nežinau, gal jau buvo kas čia įkėlę, tuomet sorry blush2.gif
http://bigrim_user_l...3b2200daf1a714b
Atsakyti
Sudokui aš nemėgstu bebe.gif
Atsakyti
o jeigu eilutej/stulpely yra po 2 ir daugiau skaiciu,tai kaip tada? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2007 12 01, 11:45)
o jeigu eilutej/stulpely yra po 2 ir daugiau skaiciu,tai kaip tada? ax.gif


elementaru:
sakykim yra išviso 20 langelių, užspalvinta turi būti 11 3 2 tai pradedant nuo kairės pusės gali pasižymėti taip (tik pasizymeti ,bet dar netušuoti juodai) 11 langeliu / (tarpelis) 3 / 2, tuomet tą patį padaryk nuo dešinės pusės, pamatysi kad kaip bebūtu, kaikurie langeliai bet kokiu atveju tušuosis juodai,
taip ir toliau , pirmiausia žiūrėti ir tušuoti ten kur didesni skaičiai ir daugiau jųsmile.gif)
sėkmės
na tikiuosi bent jau kažkiek paaiškėjo
Atsakyti
Patinka ir man visokie kryžiažodžiai,o ypač sudoku 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti