Įkraunama...
Įkraunama...

Kryžiažodžių gerbėjos?

QUOTE(Auryte @ 2009 05 25, 22:17)
Gyvų yra, bet panašu, kad nelabai daug  g.gif  Oi, aš ir japoniškų gerbėja pasidariau. Tik naujas numeriukas pasirodo, taip ir nemato manęs aplinkiniai (o ir aš aplink nieko nematau)  blush2.gif

pas mane tas pats,tik MB kartais pyksta,tai sprendziu kada jo nera doh.gif Bet kai pora kartu pasiseke laimeti,tai daugiau nebepyksta lotuliukas.gif
Atsakyti
Vat SUDOKU internete yra kur spresti, o gal kas zinote panoraminiu kryziazodziu saitu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alicija* @ 2009 06 08, 12:15)
Vat SUDOKU internete yra kur spresti, o gal kas zinote panoraminiu kryziazodziu saitu?  ax.gif


noreciau ir as tokiu ieskojau bet nieko neradau verysad.gif
Atsakyti
Uch, kaip man patinka atsigulus ant zolytes svieciant saulutei spresti visokius sudoku ir kryziazodzius smile.gif
Atsakyti
Mėgstu "PRAMOGA". Dažnai visus išsprendžiu, išsiunčiu atsakymus, tačiau dar niekada nieko nelaimėjau smile.gif
Atsakyti
Gal žinote kokį žurnalą, kuriame panorominių kryžiažodžių visai nebūtų arba labai minimaliai? g.gif nepatinka man jie ax.gif
Atsakyti
Aš ir mėgėja japoniškų,man jie patys pačiausi,beje vakar pasirodė naujas numeriukas
Atsakyti
O man labiausiai patinka žurnalai, kuriuose yra kuo įvairesnių kryžiažodžių ir galvosukių :] tik panoraminių nemėgstu, man jie nuobodūs.
Atsakyti
Anksciau tai labai patikdavo presti, tik atsakymu kazkodel nesiusdavau 4u.gif o dabar tik per paskaitas pasprendziu nuobodzias kad neuzmigciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(timekiller @ 2009 07 29, 12:41)
O man labiausiai patinka žurnalai, kuriuose yra kuo įvairesnių kryžiažodžių ir galvosukių :] tik panoraminių nemėgstu, man jie nuobodūs.


Man taip pat panoraminiai ziauriai nuobodus. Nesuprantu, kodel jie tokie populiarus Fuj
aggressive.gif
Atsakyti
As taip laukiau naujo japonisku kyziazodziu numeriuko,o jis pasirodo lengvesnis ir uzduociu maziau doh.gif nusivyliau doh.gif jau issprestas,o kito dar ilgai laukti teks mirksiukas.gif
daugiau lyg ir nera japonisku kryziazodziu,tik oho grupes g.gif
gal kuri zinot,gal yra kur daugiau gauti tokio tipo kryziazodziu g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Gal kur nors matėte, ar yra žurnalai su nonogramom (dar tie kryžiažodžiai vadinami Picross arba „Piešimas skaitmenimis“)? Po vieną tokią užduotį būna „aha“ žurnaluose, bet gal kartais yra išleistas žurnalas, kuriame būtų vien tik nonogramos? g.gif
Atsakyti