Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomonė apie neįprastus vardus

Na, žiūrint, koks vardas... Juk Rasa, Ramunė, Rūta ir pan. tai irgi bendriniai žodžiai, tik šie vardai mums įprasti. O kuogi tulpė už ramunę blogesnė lotuliukas.gif

O šiaip tai tokie, gal ir retesni, vardai, kaip Beržas, Ąžuolas, Vėjas, Upė man siaubas kaip gražu. Savo vaikui irgi tokį rinkčiau, bet vyrui nepatinka - motyvacija:"O tai kodėl ne Laiptinė"? Kai laukėm vaiko, rinkom vardus, ir nusprendėm, kad jeigu mergaitė, tai bus Miglė. Bandžiau išsiderėti, kad būtų Migla, nes man taip daug gražiau, bet vyras nei per kur smile.gif Na bet gimė bernas ir nereikėjo nei Miglos, nei Miglės.
Atsakyti
visose šalyse čiudakų pasitaiko biggrin.gif
pas mus Chosėmarijos, kažkur Elfai...

aš šiaip už neįprastus vardus, kai jų skambesys nesipjauna su kalbai įprastu garsynu ir kai reikšmės nėra nerimtos.
Atsakyti
QUOTE(juodaplauke_ilgakase @ 2007 07 29, 23:49)

Tai įdomu, ką manot apie tokius vardus? Tarkim, jeigu patiktų žiūrėti į žvaigždėtą dangų ir todėl pavadinti vaiką Žvaidžde? Arba megstamiausią savo spalva (tarkim, Raudona?  biggrin.gif )



taigi yra - Žvaigždikis, Reda, Redas tongue.gif

ką aš žinau, šiaip jau lietuvių vardynas daugmaž nusistovėjęs, kai kurie vardai išstumti į pavardes, nors seniau jie buvo. pvz., vardas pagal ypatybę - Mažys, Maželis. arba visi Vanagai, Vilkai mastau.gif

visa, kas nauja, yra pamiršta sena smartass.gif nors aš pipirus ir elfus palikčiau mažybiniam maloniniam vartojimui, o ne oficiaiam vadinimui smile.gif
Atsakyti
Kažkaip prisiminiau anekdotą, kad kiniečiai, gimus vaikui, pro langą išmeta puodą ir koks garsas nuskamba puodui nukritus, taip vaiką ir pavadina smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2007 08 04, 11:11)
Kažkaip prisiminiau anekdotą, kad kiniečiai, gimus vaikui, pro langą išmeta puodą ir koks garsas nuskamba puodui nukritus, taip vaiką ir pavadina smile.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2007 08 04, 12:11)
Kažkaip prisiminiau anekdotą, kad kiniečiai, gimus vaikui, pro langą išmeta puodą ir koks garsas nuskamba puodui nukritus, taip vaiką ir pavadina smile.gif




cia idomu smile.gif mes pavadinome savo maziuka wub.gif Jokubu, nors buvo visokiu ideju vyro, prisiskaite zodynu ir krito jam Djukas vardas, as buvau pries labai. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorijaaaaa: 06 rugpjūčio 2007 - 13:34
QUOTE(Viktorijaaaaa @ 2007 08 06, 14:32)
cia idomu  smile.gif mes pavadinome savo maziuka  wub.gif Jokubu, nors buvo visokiu ideju vyro, prisiskaite zodynu ir krito jam Djukas vardas, as buvau pries labai. lotuliukas.gif


ir gerai, kad buvai prieš. Nesąmonė kažkokia blink.gif
Atsakyti
na, man Elfas tai 100 kartu geriau nei viena forumiete kad rase, jog jos brolis Kantauras smile.gif
O del pasikeitimo suejus 18-kai metu, tai jei Spyglys nepasikeite, tai jei jis butu buves Elfas irgi nemanau kad butu pasikeites smile.gif O va Kiauleikyte eme ir normalu varda pasikeite. Manau, kad ne nuo vardo o nuo zmogaus priklauso.

O Angelas, tai kodel gali buti Angele, o Angelas tai jau ne...

Kuri gi izymybe pavadino dukryte Apple? man tai labai graziai skamba, nors pati Obuoliuke ar Kriause nenoreciau buti smile.gif Bet Vysnia arba Braske tai gal ir nieko baisaus butu.

QUOTE(Viktorijaaaaa @ 2007 08 06, 14:32)
cia idomu  smile.gif mes pavadinome savo maziuka  wub.gif Jokubu, nors buvo visokiu ideju vyro, prisiskaite zodynu ir krito jam Djukas vardas, as buvau pries labai. lotuliukas.gif


cia trubut sulietvintas zodzio "duke" variantas smile.gif

Jau netgi visai graziai tie Elfas ir Elfe man skamba, tik cia gaunasi panasiai kaip Zmogus, Feja ar pan.
Atsakyti
gal ir pavadino Apple, bet kai paskaitai jų forumuose, tai visi irgi šaiposi iš tų vardų...
Atsakyti
daug yra vardų kurie kaip bendriniai žodžiai -- Eglė, Ąžuolas, Tauras, Rasa.
bet tai nereiškia kad reik duot vardus Kopūstė ar Kibiras, nesvaru kad skamba gražiai ir turi prasmę. niekur nereik persistengt. galima iš pačių geriausių intencijų pavadint vaiką Žvaigždinka ar Mėlynium, bet esu tikra, kad jie vėliau paklaus "o kodėl aš ne Mantas ar Laura? (ar kitoks įprastas normalus vardas, kokius turi kiti vaikai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dios: 09 rugpjūčio 2007 - 21:31
Galvoju,kad renkant vaikui varda ,reiketu galvoti apie vaika,kaip jis jausis,tai nera nesvarbu
tarkim koks indeniukas jausis tarp indeniuku saugiai,pavadintas Taiklioji akis:),nes ir jo draugai bus Ryto rasa arba Uztekanti saule:),o stai jeigu lietuviuka taip pavadintume,tai jam gyvenima tikrai apkartintume:),juk vaikui su tuo vardu visa gyvenima gyventi,o ne mums
Elfas man tarp kitko skamba svelniai,bet tarkim vaikutis bus su antsvoriu....taigi taps pajuokos objektu tarp benrdaamziu
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 08 08, 23:29)
na, man Elfas tai 100 kartu geriau nei viena forumiete kad rase, jog jos brolis Kantauras smile.gif
O del pasikeitimo suejus 18-kai metu, tai jei Spyglys nepasikeite, tai jei jis butu buves Elfas irgi nemanau kad butu pasikeites smile.gif O va Kiauleikyte eme ir normalu varda pasikeite. Manau, kad ne nuo vardo o nuo zmogaus priklauso.

Aš ne į temą, labai atsiprašau... blush2.gif Bet kaip Kiaulleikytė pasikeitė? Tai koks jos vardas? blush2.gif
Atsakyti