Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių vaikutis išgyvena?

Na gal ir nesąmonę aš čia pasakysiu, bet gal tam išnešiojimui/ neišnešiojimui įtakos turi genai g.gif
Mūsų giminėlėj kažkaip nė vienas 2.gif daugiau 37 sav. nedatempia, panašiai apie tą laiką ir gimsta (mano 2.gif iš viso 36sav.). Bet nė vienas 2.gif jokių trūkūmėlių neturi - gyvi, sveiki, drūti, protingi smartass.gif (čia pasigyriau, bet nekvaili tai tikrai visi).Gimsta nedidukai (2.9-3.3 kg), bet išauga ohoho blink.gif
Čia gal kam kiek reikia kartais tam pilve išbūt rolleyes.gif Gal mes tokie ,,pagreitinto brendimo"?Užaugam ir lauk į dienos šviesą, ką čia pas mamces pilvuose tūnot wink.gif
Atsakyti
Oi, aš bijau, kad nepagimdyčiau anksčiau. Man dabar tik 25 svaitėlės, bet gydytoja sako, kad kakleis 1 cm prasivėręs blink.gif
Atsakyti
Man 25 savaite ryt, ir aš kiekviena diena džiaugiuosi, kad viskas praėjo gerai ir kad mano pupai/žirniui pilvelyje dar tik augti ir augti. Labai norisi, kad leliukas išgyventų. Nu žodžiu nenoriu kelti bangų ir tikiuosi viskas bus su leliuku gerai smile.gifsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi skaičiuoju kiekvieną dienelę ir su vyru švenčiu dar vienos savaitėlės pabaigą. 4u.gif

Prieš kurį laiką galvojau, kad bus ramiau, kai sulauksiu 28 savaičių, dabar laukiu 30, dar po savaitės turbūt lauksiu 34, 36 ir 38 savaitėlės. doh.gif
Atsakyti
As per savo nestuma irgi skaiciavau kiekviena dienele.Ispradziu laukiau 3 men.paskui28sav,veliau30sav ir t.t
Atsakyti
O KAIP gimsta neisnesiotukai? Patys ar Cezario pagalba?

Po teisybe, tai ir as kiekviena diena skaiciuoju, nes jau nuo 22 savaites gydytojai gasdina, kad kaklelis laikosi "ant garbes zodzio". unsure.gif
Todel tas nestuke.gif yra tikras laukimasis. Tik l. dziaugiuosi, kad Mazam jokios prognozes nerupi - sportuoja sau is peties ir vargo nemato. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2004 07 12, 10:34)
Na gal ir nesąmonę aš čia pasakysiu, bet gal tam išnešiojimui/ neišnešiojimui įtakos turi genai g.gif
Mūsų giminėlėj kažkaip nė vienas 2.gif daugiau 37 sav. nedatempia, panašiai apie tą laiką ir gimsta (mano  2.gif iš viso 36sav.). Bet nė vienas 2.gif jokių trūkūmėlių neturi - gyvi, sveiki, drūti, protingi smartass.gif (čia pasigyriau, bet nekvaili tai tikrai visi).Gimsta nedidukai (2.9-3.3 kg), bet išauga ohoho blink.gif
Čia gal kam kiek reikia kartais tam pilve išbūt rolleyes.gif Gal mes tokie ,,pagreitinto brendimo"?Užaugam ir lauk į dienos šviesą, ką čia pas mamces pilvuose tūnot wink.gif
,
taigi ,kad net vadovėliuose normalus vistimasis trunka nuo269 dienu iki310,berods rolleyes.gif ,nesu tikra del tikslaus dienu skaiciaus,bet skirtumas gan didelis iseina.Mano maze gime 37 savaičiu ,bet gavo 10 balu,jokiu trukumu nebuvo,tad manau ,kad kartais reikia maziau laiko vaikui
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2005 04 08, 15:05)
O KAIP gimsta neisnesiotukai? Patys ar Cezario pagalba?



Gimsta visaip. As dvynukus 29 savaite gimdziau. pirma - pati, o antra per cezari, nes apsiverte. Gime po 1100 gr. 3 menesius praleidom santarishkese. Kita pana, kartu gulejom, pagimde 30 savaiciu, 1900 gr. tai apie menesi pragulejo... Dar kita 30 savaiciu 780 gr, nes nustojo vistytis vaikas, dar kita 25 savaiciu irgi apie 700-800 gr,visi leliukai sveiki ir gyvi. kazkas tik blogiau mato, kitas blogiau kalba. bet manau pasivys.. dabar visiems biski daugiau 3 metu. mano vaikai pradejo vaiksciot nuo metu ir 1 menesio, kalbet kazkur nuo beveik dveju metu.. dabar darzelyje pvz kalba geriau uz kelis vaikus, tik kad labai smulkus nors ir valgo darzelyje uz save, uz kitus ir dar praso, ir po 6 val vakaro dar 2-3 kartus lotuliukas.gif nepasakyciau kad yra labai irzlus... yra isnesiotu daug irzlesniu vaiku.. ir del ligu... gal iki metu sirgo 3 kartus po pora dienu, ir pirma menesi darzelyje pagavo kazkoki rota virusa... bet poliklinikoj paskutini kart lankemes kai reikejo paskutinius skiepus daryt. neserga isvis. TTT... Taigi aisku linkiu visoms danesioti iki kiek galima daugiau! As dabar vel nescia 23 savaite... tikrai labai bijau vel to paties, nes kodel 29 savaiciu nubego vandenys niekas iki siol nenustate. todel mano geriausias draugas nuo siol yra magnis ir kiti vitaminai smile.gif Bet ne kiekviena diena gimdoj yra svarbi, o kaip sake mano gydytojas pas kuri gimdziau kiekviena sekunde yra svarbi.. ir tempe laika iki pat galo... aisku vaikams spejo subrandinti plauciukus injekcijomis, bet vistiek gulejo pajungti prie aparatu, valge ilgai per zondus, kol viena diena sesutems nematant ikisau vaikui buteli.. puiciai suvalge savo doze per pora sekundziu. nuo to laiko patys pradejo valgyt. tik pati niekad nemaitinau, nes tikrai neturejo jegu valgyt is kruties.
Atsakyti
Vadoveliai teigia, kad tinkamai priziurimas vaikiutis isgyvena gimes 26-27 savaiciu. Buna ir stebuklu (viena mergaite USA siemet isgyveno gimusi 21 savaites, bet medikai teigia, jog taip nutiko tik todel, kad mergaite juodaode, o ju organizmas atsparesnis ir stipresnis).
Atsakyti
Mano pirmas vaikelis į pasaulį pasiprašė 25-ą savaitę. medikų pagalba paprašėm jo pasilikti dar bent savaitelę. taip sulaukiau 26-os savaitės. daugiau laukti buvo nebegalima (vandenų buvo likę beveik nulis). skatino gimdymą. pagimdžiau 784 g vaikutį. išgyveno tik 11 dienų verysad.gif verysad.gif verysad.gif

aišku, yra tokių atvejų, kai ir 23-os savaitės naujagimius ištraukia, bet vaikiukams toks ankstyvas gimimas tikrai atsiliepia gyvenime...
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 07 07, 18:54)
Mano pirmas vaikelis į pasaulį pasiprašė 25-ą savaitę. medikų pagalba paprašėm jo pasilikti dar bent savaitelę. taip sulaukiau 26-os savaitės. daugiau laukti buvo nebegalima (vandenų buvo likę beveik nulis). skatino gimdymą. pagimdžiau 784 g vaikutį. išgyveno tik 11 dienų  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

aišku, yra tokių atvejų, kai ir 23-os savaitės naujagimius ištraukia, bet vaikiukams toks ankstyvas gimimas tikrai atsiliepia gyvenime...

Atsiliepia ir, deja, neigiamai. Plaučiukai dar būna neišsivystę, vaikučiai visai neturio jokio imuniteto ligoms, nuolat serga pačiomis įvairiausiomis ligomis ir dažniausiai negali gyventi pilnaverčio ir ilgaamžio gyvenimo verysad.gif
Atsakyti
oi...geriau as neskaitysiu...Ilindau is smalsumo... Lenda kartais mintys, kad gims anskciau, nes as jau labai netrivoju maziuka laikyt rankose! Vyras sako: o kodel anksciau? Juk stresu neturi... Bet per ta mano norejima...Vis tik geriau, sustosiu galvoti "kad tik greiciau kad tik greiciau"...
Atsakyti