Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių vaikutis išgyvena?

Pagimdziau lygiai 36 sav., sveika 3 kg 50 cm berna. Kaip gydytojai aiskino, tiesiog augo greiciau, ir pats nusprende, kada gimti, kad mamai zalos nepadaryti (esu smulki). Gime naturaliai (isskyrus siaura dubeni, nebuvo indikaciju operacijai).

Dabar antras nestumas, ir vel vaikelis truputi "i prieki" vystosi, pagal echo. Kaip supratau, pas mane tiesiog augimo hormono lygis aukstesnis uz vidurki.
Taip kad tos savaites salygines, viskas priklauso nuo konkretaus vaikiuko issivystymo ir ar prieslaikinis kilo del kokiu sviekatos problemu.
Atsakyti
As skaiciuoju irgi kiekviena diena, nes del placentos pravia teks cezariu 36sav.gimdyti,jei anksciau neatitruks placenta.Aciu dievui jau per 31 sav.perkopem. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 07 07, 20:54)
Mano pirmas vaikelis į pasaulį pasiprašė 25-ą savaitę. medikų pagalba paprašėm jo pasilikti dar bent savaitelę. taip sulaukiau 26-os savaitės. daugiau laukti buvo nebegalima (vandenų buvo likę beveik nulis). skatino gimdymą. pagimdžiau 784 g vaikutį. išgyveno tik 11 dienų  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

aišku, yra tokių atvejų, kai ir 23-os savaitės naujagimius ištraukia, bet vaikiukams toks ankstyvas gimimas tikrai atsiliepia gyvenime...

Uzjauciu verysad.gif , mano leliukui dabar toks pat amzius, vaje kaip bijau kad tokios nelaimes neaplankytu doh.gif . Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Lenkijos Valbžycho mieste gimė neįprastai mažas kūdikis, šeštadienį rašo šalies dienraštis „Super express“.

384 gramus svėrusi mergaitė buvo vos delno dydžio, tad gydytojai iš pradžių labai būgštavo dėl jos gyvybės.

Lenkijos neonatologijos konsultantė Ewa Helwich sakė, kad tai unikalus atvejis šalyje.

Naujagimės Julios mama Sylwia Jablonowska savo dukrytę lanko kasdien, tačiau prisiliesti prie jos dar negali, nes kol kas ji laikoma inkubatoriuje.

Julia, kuriai jau 50 dienų, gimė 22 nėštumo savaitę. Mergaitė vystosi normaliai ir jau formuojasi jos veidelio bruožai. Mama tikina, kad Julios lūpos - tokios kaip tėvelio, o nosytė - tokia kaip jos.

Valbžycho gimdymo namų profesorius Slawomiras Suchockissakė turįs daug vilčių, jog Julia išgyvens.

Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 09 06, 11:13)
Uzjauciu verysad.gif , mano leliukui dabar toks pat amzius, vaje kaip bijau kad tokios nelaimes neaplankytu doh.gif . Laikykis 4u.gif


ačiū tau. bet dabar turi ne mane užjausti, o save žiūrėti mirksiukas.gif nėr ko tau po tokias temas landžiot. viskas tau ir tavo lialiui bus gerai. ir išnėšiosi iki galo, ir pagimdysi lengvai. tik reikia tuo tikėti mirksiukas.gif

QUOTE(Dile @ 2007 09 07, 14:28)
Lenkijos Valbžycho mieste gimė neįprastai mažas kūdikis, šeštadienį rašo šalies dienraštis „Super express“.

mačiau aš šit žinutę... gaila vaikiuko. net jei išgyvens, tai, kas jos laukia, gyvenimu nepavadinsi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 09 08, 13:03)
ačiū tau. bet dabar turi ne mane užjausti, o save žiūrėti  mirksiukas.gif nėr ko tau po tokias temas landžiot. viskas tau ir tavo lialiui bus gerai. ir išnėšiosi iki galo, ir pagimdysi lengvai. tik reikia tuo tikėti  mirksiukas.gif
mačiau aš šit žinutę... gaila vaikiuko. net jei išgyvens, tai, kas jos laukia, gyvenimu nepavadinsi  unsure.gif

Tikiuosi kad bus viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 09 08, 12:03)
net jei išgyvens, tai, kas jos laukia, gyvenimu nepavadinsi  unsure.gif

Pavadinsi, plius viskas jai bus gerai, vystytis su gimimu ji juk nenustojo 4u.gif niekas nesako, kad bus lengva, bet reikia tiketi, kad bus gerai, sulig kiekviena diena jis vis labiau kabinasi i givenima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikytuke užšalde iki 2009 :(: 09 rugsėjo 2007 - 08:55
Ilindau cia tik siaip paskaitinet, bet dabar net baugu pasidare nuo tokios statistikos... fear.gif

Mums jau 24savaite eina, pas daktare buvau antradieni ir apziurejus sake, kad viskas gerai rolleyes.gif Tyrimai taip pat geri. Tikiuosi ir toliau taip bus nestuke.gif

Visoms linkiu sekmes ir stiprybes 4u.gif
Atsakyti
sad.gif+2007 09 09, 08:54-->
QUOTE(Zuikytuke užšalde iki 2009 sad.gif @ 2007 09 09, 08:54)

ar kada matei dvidešimt kažkelintą savaitę gimusį vaiką?
ar bent įsivaizduoji, kokios vystymosi komplikacijos jo laukia?
ar kalbi tik "iš lempos", ale nuraminti čia atėjusias nėštukes?
g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 09 09, 18:05)
ar kada matei dvidešimt kažkelintą savaitę gimusį vaiką?
ar bent įsivaizduoji, kokios vystymosi komplikacijos jo laukia?
ar kalbi tik "iš lempos", ale nuraminti čia atėjusias nėštukes?
g.gif  g.gif  g.gif


Kartu gimdziau su pana, kuri pagimde 24-25 savaite, aisku buvo sunku perkopti kol is reanimacijos paleido... Bet dabar, vaikas kaip ir visi kiti, absoliuciai sveikas, pilnai issivystes. tik viska pradejo daryt veliau.
dazniausiai tokie mazyciai turi problemu tik del akyciu, bet ne visi!! Ir patikek as maciau ne viena toki vaika, ir daugumai viskas gerai!!!
Atsakyti
pirmaja dukra pagimdziau 28 savaiciu 48cm 2.300gr.net i inkubatoriu nedejo,nes valgyt valge pati,o per pora menesiu pasivijom bendraamzius,uzaugo sveika pana,dabar 17 metu,tfu tfu tfu-jokiu bedu nebuvo,tikiuosi ir nebus
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 09 09, 18:05)
ar kada matei dvidešimt kažkelintą savaitę gimusį vaiką?
ar bent įsivaizduoji, kokios vystymosi komplikacijos jo laukia?
ar kalbi tik "iš lempos", ale nuraminti čia atėjusias nėštukes?
g.gif  g.gif  g.gif

Taip mačiau, pilnai išsivystęs. Infekcijų rado, tačiau gyvena, auga, viskas su juo gerai.
Atsakyti