Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių vaikutis išgyvena?

QUOTE (MAMA2T @ 2004 02 14, 17:18)
Tai mamos ir buna israsytos namo, o lelius laikomas iki kol jis pilnai ishsivystes ir viska pats moka daryti... kartais juk pralaiko pora menesiu... Mama bet kada gali pas leliu ateiti ir buti,kiek nori, gauna ji ir palaikyti ir pamaitinti (jei pati maitina - aisku, didiziausia pieno dalis stovi namie, saldymo kameroje rolleyes.gif )

Na tiesa pasakius as irgi negirdejau, kad su aparatais visokiais leliuka namo isleistu unsure.gif , bet ilgai dirbau ligoninej - maciau visokiu zmoniu. Ir su ivairiais keistumais. Zinau tik, kad gydytojas neturi teises sulaikyt, kai pacientas verziasi namo. Siuo atveju mama su 2.gif
Atsakyti
QUOTE (Shinshila @ 2004 01 29, 14:25)
Mielos mamytes, net ir dvi savaites neisnesiotas kudikis stipriai skiriasi nuo pilnai isnesioto. Maniskis neturejo blakstienu, antakiu, nebuvo mazuju naguciu, ausytes buvo 'karpytos'.
Be to neisnesiotukai buna jautresni, nervingesni, silpnesnio imuniteto.
Tikrai linkiu visoms gimdyti laiku!

blink.gif Na nežinau, kaip ten be blakstienų ir t.t., bet maniškė, nors gimė 35 sav., turėjo ir blakstienas, ir antakius, ir ausis normalias, ir nagučius tikrai visus g.gif Ir nebuvo apžėlus (tiktai galvytė, kūnelis nea). Ir valgė, ir kvėpavo pati.
Na dėl nervingumo tai nežinau, kol kas ramus vaikis, kad tik neprisišnekėčiau g.gif Daba mum 9 mėnesiai, bet kažkokių bėsų su atsilikimais lyg ir nėr.Na nesam spartuoliai, dar nelakstom, bet nesam ir visiški autsaideriai tongue.gif
Atsakyti
mano mergina gime 38 sav. bet irgi viskas buvo gerai savo vietose na balas nebuvo 9-10 bet siaip viskas normoj.
Atsakyti
QUOTE (Jolkiux @ 2004 03 07, 17:52)
mano mergina gime 38 sav. bet irgi viskas buvo gerai savo vietose na balas nebuvo 9-10 bet siaip viskas normoj.

Mano 35 sav. mažė gavo 9 balus rolleyes.gif nerblogai kaip tokiai ,,ankstukei"
Atsakyti
mano ,,maze" gime 37.5 savaiciu - ir svere 4020 gr doh.gif .Nu jei buciau dar 2 savaites tempus tai ir visi 5 butu susirinke biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano abu gime mazdaug 39-a savaite. Didzioji buvo nervinga, turbut del sunkaus gimdymo, biski plaukuota smile.gif Bet kazin nuo ko tie plaquka, nes jau 37 sav. kudikis - isnesiotas.

Miau
Atsakyti
as tai isvis nesuprantu pagal ka tuos balus skiria g.gif
Maniskis gime isnesiotas 40-41sav, gavo 8-9balus pagal apgar skale. Cia turbut nuo gu\ydytojo priklauso, kiek jis tu balu duos rolleyes.gif
Atsakyti
Uz:
sirdies darba
kvepavima
riksma
odos salva
ir dar kazka, neatsimenu

Uz kiekviena punkta nuo 0 iki 2 balu.
Mano mazius gavo 9/9, nes buvo pameles; t.y. uz visus punktus po 2 balus, o uz odos spalva - 1 bala. Dizioji lygtai 7-8; nes buvo pridususi (kvepavimas 1 balas, sirduke - 1 balas, spalva - 1 balas; dar du punktai po 2 balus, is viso 7 balai).

Miau
Atsakyti
Oficialiai pagal Lietuvos įstatymus, jei moteris gimdo po 22sav, tai vadinama gimdymu , iki 22 sav- savaiminiu abortu ir kūdikio mirtis nėra fiksuojama, jam nesuteikiama pavardė etc. Prieš kokius 8-9m. ši riba buvo 28 sav. Taigi, realiai kūdikis gimęs>22sav. turi visus šansus išgyventi. Viskas priklauso nuo priežasties, dėl ko paskubintas gimdymas- jei dėl kokios motinos ligos, kuri nėra susijusi su nuolatiniu kraujotakos sutrikimu (t.y. kūdikis maisto gavo pakankamai ir galėjo normaliai vystytis), šansų turi žymiai daugiau. Jei dėl kūdikio ligos- galimybės išgyventi mažesnės, bet juk visaip pasitaiko. Todėl svarbiausia didžiulis optimizmas, nes tik tikėjimas ir mūsų jėgos suteiks papildomą šansą, o liūdesys ir rankų nuleidimas nieko nepagelbsti...
Atsakyti
Mano panelytė gimė 30 sav.,1410 g, 41 cm, pagal Apgar gavo 7- 10 balų. Ačiū diebui, peti kvėpavo, pati valgė. Kaži kokių didesnių problemų ir neturėjom (tfu tfu tfu). Jei su vaiku užsiimi, tai vystymasis labai neatsiliks - va, mums 7 mėn. - jau gan tvirtai sėdim, puikiai žingsniuojam, reaguojam į savo vardą ir darom daug visokių dalykų, kuriuos moka būtent tokio amžiaus kleckai. Tik tiek, kad esam mažutės ir smulkuės, bet tai tikrai ne bėda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 06 liepos 2004 - 23:12
visoms mamytems, pagimdziusioms anksciau galiu pasakyti viena dalykeli-mano drauge,kuriai dabar 21neri gime 7.5 men ir dabar visiskai sveika moteris,greitai pati bus mamyte (kazkur rugpjucio vidury + -) ir jai nera ir nebuvo jikiu psichiniu,vystimosi,augimo ar dar kokiu problemu. o ji gime dar tarybiniais laikais,kai nebuvo tokios techikos kaip dabar... smile.gif
Atsakyti
O as manau, kad ir isnesiotas vaikutis gali buti su kokiais nors negalaivimais. jei viskas gerai, tai ir anksciau gimes vaikutis bus sveikas ir tvirtas.
Atsakyti