Įkraunama...
Įkraunama...

Kepimas orkaiteje

ash daugeli dalyku irgi kishu i orkaite. Ir balandelius ten troshkinu ir mesa kepu, sparnelius ir kt. labai paprasta, sudejai ir tvarka, belieka tik garnyra pasiruost mirksiukas.gif
Atsakyti
O kiap balandėlius orkaitėj paruošt g.gif Aš visąlaik puode darau ant viryklės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2005 04 22, 11:50)
Turiu tokią formą su grotelėm, apačioje pilu vandenį o ant grotelių dedu maistą, gaunasi kaip ant garų.Tai gaminu ir žuvį.

O kaip ta formelė atrodo g.gif Kokios čia firmos g.gif LAbai jau geras dalykėlis thumbup.gif Man dukrytei labai patieklaiukus būtų gerai gaminti thumbup.gif
Atsakyti
Man atrodo,kad bet kurios firmos viryklėje yra grotelės.O orkaiteje maistas ruoštas išties skanus,jei per daug neperkepęs,nes tada baisiai sausas gaunas
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 04 22, 15:42)
O kaip ta formelė atrodo g.gif Kokios čia firmos g.gif LAbai jau geras dalykėlis thumbup.gif Man dukrytei labai patieklaiukus būtų gerai gaminti thumbup.gif

Aha, man irgi įdomu smile.gif listen.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 04 22, 13:40)
O kiap balandėlius orkaitėj paruošt g.gif Aš visąlaik puode darau ant viryklės ax.gif

ash suvynioju balandelius, dedu i taip vadinama "britvona" ir i orkaite, gale idedu grietines ir pomidoru padazho thumbup.gif
Atsakyti
Sigitulka pabandyk toki paprasta omletuka savo vaikiukui. Mano bernai jau dideli, bet labai megsta.As si omletuka darau geleziniame bliudelyje.Pries tai kol paruosiu viska, ijungiu orkaite, kad isiltu.Mano bliudelis, toks kaip paprasta lekste tik gelezinis.Tai va, i ta bliudeli imusu 3 kiausinius, juos suplaku su druskyte, idedu sauksta sviesto ir ipilu pieno iki pat virsaus(bliudelio), viska sumaisau ir orkaiten.Iskepa greitai.Pati pamatysi,kad jau neskysta. smile.gif tada jau trauk
Atsakyti
QUOTE(Regingel @ 2005 04 22, 16:26)
ash suvynioju balandelius, dedu i taip vadinama "britvona" ir i orkaite, gale idedu grietines ir pomidoru padazho thumbup.gif

O kas tas britvonas g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 04 22, 19:47)
O kas tas britvonas g.gif  blush2.gif



toks sunkus, špižinis indas.
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 04 22, 15:42)
O kaip ta formelė atrodo g.gif Kokios čia firmos g.gif LAbai jau geras dalykėlis thumbup.gif Man dukrytei labai patieklaiukus būtų gerai gaminti thumbup.gif



Šiandien Hyper Maximoje kaip tik mačiau tokių formų. Kainuoja apie 25 Lt. tokia nemaža ji. ax.gif
Atsakyti
BAndysiu ieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Apie formą ax.gif Čia ne orkaitės grotelės. Čia tokia kepimo forma.Aš pirkau Norfoje, mokėjau kažkur lyg tai 17 lt g.gif Atrodo kaip paprasta kepimo forma, bet znt jos uždetos grotelės. Galima ją naudot ir be grotelių, aš pvz kugelį kepu ir ttt. O kai ruošiu maistą ant grotelių, įpylu į formą vandens, uždedu grotelės ir delioju maistą. Taip ir vištos gabaliukus kepu, ir kotletus, ir žuvį.Nuo garų maistas gaunasi toks sultingas, o jei noriu paskrudinti įjungiu viršų.
O balandėlius darau taip. Paimu kepimo formą, dedu daug tarkuotų morkų, svogūnų, lauro lapų, tada sudedu balandžius ir vėl morkų...Biški įpylu sultinio, ir statau troškinti.Priš pabaiga pomidorų padažas + grietinė.Pabarstau žalumynais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 25 balandžio 2005 - 08:01