Įkraunama...
Įkraunama...

Labai miela pasakėlė.

Maziems vaikams patinka trumpos pasakytes.Su morale manau cia viskas tvarkoj.Jei mano vaikai butu mazi,tikrai sekciau sia pasaka ir manau jiems patiktu. 4u.gif As pati nei tokios nesukurus blush2.gif
Atsakyti
Aišku, kad gražu. Norit pagrindo, moralo g.gif ? Taigi perskaičiau ir pagalvojau, kad jei kai buvai maža mergytė, man butų pasekę pasaką apie tokią gerą pelytę, aš pelių nebučiau bijojusi. Ko gi bijoti tokio mielo peliuko kuris kutena.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzute @ 2007 09 28, 12:36)
O man ši pasakėlė laaaabai švelni ir šilta wub.gif  wub.gif
Neįsižeisk, Smakaite, gal mano moralė nėra pakankamai tvirta, bet aš nelabai supratau, kur čia palikuonis gretinamas su naminiu gyvūnu?? g.gif

Tiesa sakant sutinku,tikrai nepastebejau tokio sugretinimo,labai svelni pasakele.vaikuciams gi patinka visi gyvuneliai:pelytes,meskuciai,zuikuciai...nesuprantu ,Smakaite,apie ka tada tu seki pasakas,gal pasidalink su mumis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(faina.faina @ 2007 11 03, 19:59)
Maziems vaikams patinka trumpos pasakytes.Su morale manau cia viskas tvarkoj.Jei mano vaikai butu mazi,tikrai sekciau sia pasaka ir manau jiems patiktu. 4u.gif As pati nei tokios nesukurus blush2.gif



Sutinku 100 proc. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Būtinai paseksiu savo mažiukui bigsmile.gif
Atsakyti
Ištikro labai ačiu mamytėms ax.gif 4u.gif jus labai geros.. kaikurios nesupranta blink.gif kaip tokia viena.. Na, mes mergaitės labai mėgstame žaisti namus.. todėl man patiktų būti mama ir užsiregistravau čia blush2.gif blogai nepadariau?? wub.gif doh.gif: nestuke.gif:
Atsakyti
QUOTE(Ievutte @ 2007 12 27, 17:43)
Ištikro labai ačiu mamytėms  ax.gif  4u.gif  jus labai geros.. kaikurios nesupranta  blink.gif  kaip tokia viena.. Na, mes mergaitės labai mėgstame žaisti namus.. todėl man patiktų būti mama ir užsiregistravau čia  blush2.gif  blogai nepadariau??  wub.gif  doh.gifnestuke.gif:

as kai buvau maza, irgi megdavau zaisti lelem hihihi.gif mergaites... ax.gif
o dabar laukiuos savo lelytes mazytes ir apsilankiau cia, kad pasipildyciau pasaku kraiteli, nes kai buvau maza ir ismokau skaityti, skaiciau pati sau pasakas, noriu, kad mano vaikutis prisimintu mano skaitytas pasakas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viduciux @ 2007 12 29, 18:47)
as kai buvau maza, irgi megdavau zaisti lelem hihihi.gif mergaites...  ax.gif
o dabar laukiuos savo lelytes mazytes ir apsilankiau cia, kad pasipildyciau pasaku kraiteli, nes kai buvau maza ir ismokau skaityti, skaiciau pati sau pasakas, noriu, kad mano vaikutis prisimintu mano skaitytas pasakas  mirksiukas.gif



Sekmes tureti vaikeli nestuke.gif tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Ačiū ax.gif blush2.gif tik gal yra klaidų? doh.gif
Atsakyti
Manau puiki pasakaite,as ir paseksiu savo mazyliui. bigsmile.gif
Atsakyti
Puiki pasakele... 4u.gif
Atsakyti
trumpa, bet miela smile.gif
Atsakyti