Įkraunama...
Įkraunama...

Sienų dangos

Gal kokioj specifinėj aplinkoj tie lipdiniai ir tiktų... bet jei kalba eina apie eilinį daugiabutį huh.gif tai labai laviruojama ant kičo ribos.

Aišku gal temos autorė turi ir gražią viziją, negali žinot nepamačius.

Atsakyti
Salone "Simetria" prekiaujama tokiais tapetais, su reljefiniais rastais. Tapetai kazkokie tai specialus, gipso pagrindu, ir paskui juos galima dazyti kokia nori spalva.
va nuoroda, paziurek, gal irgi patiks. lincrusta

ant sienos atrodo kaip lipdiniai.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 12 06, 17:20)
Gal kokioj specifinėj aplinkoj tie lipdiniai ir tiktų... bet jei kalba eina apie eilinį daugiabutį  huh.gif tai labai laviruojama ant kičo ribos.


Temos autore rase, kad kuria savo namucius daugiau klasikiniu stiliumi. Tad gipso lipdiniai tikrai turetu graziai atrodyti interjere thumbup.gif
Va cia gan idomiai (rozetemis prie sviestuvu, sienu apreminimais) dekoruotas kuklus bet ryskus 2 kambariu butukas:
user posted image
user posted image
user posted image

Aisku, cia daugiau dekoruotos lubos, sienu pakrasciai, bet is pavyzdeliu galima pasisemti ideju ir kazka originalaus sumastyti ir saviems namuciams ax.gif
Patiko dar zurnale Mano Namai vieno miegamojo siena dekoruota rozetemis:
user posted image

Superiniu minciu mestelejo kushacius!!! thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Na aš visom keturiom už tokį stilių senamiestyje, ar bent jau stalininės statybos name, kur tai yra gana natūralu. Bet jei kalba eina apie šiuolaikinius butus arba kokiu ten blokinius, tai man niekaip tai nesiderina unsure.gif (nepykit)

Šiaip kaip stilius tai man gražu, aišku ten irgi skoningiau ir mažiau skoningai būna padaryta....

Na aišku ir tarybiniai laikai pagadino mūsų urbanistiką....
Atsakyti
Džiaugiuos uz gražias siūlomas idėjas, atrodo teks apsilankyti ir salone "Simetria" pažiūrėti į tapetus iš arčiau smile.gif giedraskiedra gerai mane suprato, kažkas panašaus į tavo pateiktas foto sukasi ir mano galvoje rolleyes.gif nenoriu tos "sunkiosios" klasikos
kaip kaip cia

be to, labai dar sudomino nikita07 darbai, sakykit kaip padaryti toki grožį thumbup.gif kaip
čia , ar tai rankų darbo dekoracijos?
Atsakyti
QUOTE(ladyinwhite @ 2008 12 07, 15:37)
Džiaugiuos uz gražias siūlomas idėjas, atrodo teks apsilankyti ir salone "Simetria" pažiūrėti į tapetus iš arčiau  smile.gif  giedraskiedra gerai mane suprato, kažkas panašaus į tavo pateiktas foto sukasi ir mano galvoje  rolleyes.gif  nenoriu tos "sunkiosios" klasikos
kaip kaip cia

be to, labai dar sudomino nikita07 darbai, sakykit kaip padaryti toki grožį  thumbup.gif  kaip
čia , ar tai rankų darbo dekoracijos?


labas ladyinwhite, malonu, kad patiko mano darbai ir susidomejai.Taip tie darbai yra ranku darbo kaip sakoma nuo A iki Z , ir padares toki darba klientui, (nesvarbu ar lipdinys ar tapyba ant sienos ) tokio daugiau ornamento ar piesinio nebedarau, tai reiskia , kad klientas turi vienetini darba, nemegstu daryti masines gamybos produkcijos, nes tai ka kuriu skaitau meno kuriniu.Kas liecia darbu eigos, tai jei zmogus susidomi, tai tada susitariame del susitikimo, nusprendziame ko jis nori, ka galiu as patarti, tada paisomi eskizai nu, o kai suderinami eskizai, tada jau imames darbu.
Atsakyti
Man tai nikitos darbai visiškas kičas unsure.gif O jei dar toks "meno kūrinys" naujame daugiabutyje doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 12 07, 22:13)
Man tai nikitos darbai visiškas kičas  :unsure:  O jei dar toks "meno kūrinys" naujame daugiabutyje  :oh  :oh



tik nepradėkit mergaitės peštis:) - gi žiauru bus
tema gi apie gipsą :))
Atsakyti
kaip žadėjau idedu foto apvadų tų, čia prašau suprasti kaip ne savireklama o kaip tech. info :), dėkui

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
http://www.public.fo...mod1medium.html

http://www.public.fo...mod2medium.html

http://www.public.fo...mod3medium.html

http://www.public.fo...mod4medium.html
Atsakyti
Prie ko cia seni ar nauji daugiabuciai ? Tema apie sienu dekoravima ,o ne kokiame daugiabutyje tai pritaikyti.Man grazu as tuo domiuosi nes turiu kur pritaikyti,o ypac
Dekor kuriamu groziu bigsmile.gif
Atsakyti
na aišku jei žmogui gražu, tai lai darosi auksinius reljefus pašilaičiuozse, kaip žmogui patinka, taip gyvena. Jei nuo to laimingesnis, tai visiem geriau.

Bet tose pvz nikitos foto kur auksinės lempos ir auksiniai išraitymai prie lovų tai ką aš žinau... unsure.gif


O jei tema apie sienų gipsinį dekorą, tai galima diskutuoti ir kur kokie tinka, kur netinka. Nematau ko čia pykt jei vienom gražu, o kitom ne.
Atsakyti