Įkraunama...
Įkraunama...

Sienų dangos

QUOTE(srauni_upe @ 2008 12 08, 18:38)
na aišku jei žmogui gražu, tai lai darosi auksinius reljefus pašilaičiuozse, kaip žmogui patinka, taip gyvena. Jei nuo to laimingesnis, tai visiem geriau.

Bet tose pvz nikitos foto kur auksinės lempos ir auksiniai išraitymai prie lovų tai ką aš žinau...  unsure.gif
O jei tema apie sienų gipsinį dekorą, tai galima diskutuoti ir kur kokie tinka,  kur netinka. Nematau ko čia pykt jei vienom gražu, o kitom ne.


Jums neitinka, nei klasika daugiabutyje, nei dekoras, zodziu, nieko teigiamo blush2.gif
Ar vartete paskutini Zmoniu numeri? Ten yra straipsnis - geras pavyzdys kaip isirengti namus klasikiniu stiliumi sovietiniu laiku daugiabutyje (beje, apie tuos pacius namus buvo rasoma ir "Mano namai" zurnalo kazkuriame numeryje). smile.gif Nu ir nepasakysi, zmogau, kad negrazu!!! Netgi labai grazu, puosnu ir brabangu! Viskas yra imanoma, viskas yra suderinama, TIK reikia tureti skoni ir saika visame kame! O jei dar namu savininkui tai patinka, tai isvis...
Vat pabandykit priestarauti dizaineriams, kad klasikinio stiliaus interjere nedera halogeninis apsvietimas, moderni santechnika... Nemanau, kad jie Jums pritartu ax.gif
Atsakyti
O kuo tai susiję su minėta auksine... http://public.fotki..../dekorai/1.html?

Tiesiog labai nemėgstu auksų

Gal yra skirtumas tarp šito ir pvz to rožinio interjero?





Atsakyti

o man pvz., patinka aukso spalva, o rožinė - barbiška schmoll.gif ir dekor aukso atspalvio apvadai atrodo super smile.gif spalvos, interjeras bei jo detalės kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas ir nėra ko čia ginčytis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 12 08, 21:25)
O kuo tai susiję su minėta auksine... http://public.fotki..../dekorai/1.html?

Tiesiog labai nemėgstu auksų


As apie auksini dekora nekalbu blush2.gif Kalbu apie klasikini stiliu daugiabutyje (na kad ir pasilaiciuose), Jums tai atrodo nesuderinami dalykai... Bet siuolaikinis interjeras + klasika (musu atveju, jam atstovaujantis gipsinis dekoras) = saunus derinukas gaunasi. Kiek tenka sklaidyti zurnalu, daug kur dizaineriai jungia klasika su modernu interjeru ax.gif
Cia eilinis variantas - kas vienam tinka, kitam nepatinka mirksiukas.gif
Atsakyti

Galbūt dekor ir nikitos07 reiktų paklausti, kokios statybos butuose (naujos, stalininės, chrusciovkej ir tt.), namuose, kotedžuose tai daryta? Kokia jų nuomonė šiuo klausimu - jei diskutuojam apie dekorus, tai iki galo mirksiukas.gif


QUOTE(juu @ 2008 12 07, 22:13)
Man tai nikitos darbai visiškas kičas  unsure.gif  O jei dar toks "meno kūrinys" naujame daugiabutyje  doh.gif  doh.gif

Atsakyti
QUOTE(giedraskiedra @ 2008 12 08, 21:01)
As apie auksini dekora nekalbu  blush2.gif  Kalbu apie klasikini stiliu daugiabutyje (na kad ir pasilaiciuose), Jums tai atrodo nesuderinami dalykai... Bet siuolaikinis interjeras + klasika (musu atveju, jam atstovaujantis gipsinis dekoras) = saunus derinukas gaunasi. Kiek tenka sklaidyti zurnalu, daug kur dizaineriai jungia klasika su modernu interjeru  ax.gif 
Cia eilinis variantas - kas vienam tinka, kitam nepatinka  mirksiukas.gif


pašilaičių atveju aš mieliau derinčiau šiuolaikinį su "klasikiniu", pastarojo palikčiau tik šiek tiek elementų. Be to to tai vadinamo klasikinio stiliaus yra skoningų ir neskoningų variantų.
O dar nežinau kaip mastyčiau jei gyvenčiau kokiam blokiniame name, gal ir man norėtųsi kažkaip praskaidrint tą aplinką.

Nesu tokia kategoriška, kaip kad sakot.


Atsakyti
QUOTE(ladyinwhite @ 2008 12 08, 22:04)
Galbūt dekor ir nikitos07 reiktų paklausti, kokios statybos butuose (naujos, stalininės, chrusciovkej ir tt.), namuose, kotedžuose tai daryta? Kokia jų nuomonė šiuo klausimu - jei diskutuojam apie dekorus, tai iki galo  mirksiukas.gif


Aš tai matau didelį skirtumą tarp dekor ir nikitos darbų smile.gif Kaip jau minejau, dekor pavyzdžiai man patiko, ir aš esu įsitikinusi, kad TURINT SKONĮ galima tikrai gražiai ir skoningai suderinti klasiką su modernu smile.gif

O kičas visur bus kiču - tiek naujame, tiek sename name ax.gif
Atsakyti
sveiki, nu kas liecia klasikos stiliaus, tai manau juu tau reiktu dar daug zurnalu pavartyti, siaip nera skirtumo kur klasikinis stilius bus irengtas, visur ji galima pritaikyti ar nauja statyba ar sena cia tau pvz. nuosavi namai kiek zinau naujos statybos ar as klystu juu, visi jie pas mus Lietuvoj senos statybos, dar naujuose daugiabuciuose taip pat jei zmogus nori klasikos, kad klasikos stilius yra nesenstatis tai yra labai gerai, ir dar siuo metu kiekvienam nors ir moderniam styliuje yra dedamas kazkoks akcentas klasikos, tai butui suteikia labai grazaus ir malonaus sarmo.o kas liecia gipso, tai as savo sienu dekoacijuose nenaudojiu isvis gipso, gipsas tokiems darbams netinka, nes cia ranku darbas ir lipdoma rankomis, o ne formelese isliejama ir klijuojama.ti , kad juu linkiu daugiau dometis interjeru ir reiksti savo nuomone, nes siuo metu tu tik snypsta rasai, tik , kad parasyti.Nors kritika as visad priemu ir net megstu, bet tik is nusimananciu zmoniu, o tu i tuos nusimanancius zmones net per nykscio naga neisipaisai.tad sekmes.

ps. ir tai yra padaryta kotedze
Atsakyti
QUOTE(nikita07 @ 2008 12 08, 22:58)
sveiki, nu kas liecia klasikos stiliaus, tai manau juu tau reiktu dar daug zurnalu pavartyti, siaip nera skirtumo kur klasikinis stilius bus irengtas, visur ji galima pritaikyti ar nauja statyba ar sena cia tau pvz. nuosavi namai kiek zinau naujos statybos ar as klystu juu, visi jie pas mus Lietuvoj senos statybos, dar naujuose daugiabuciuose taip pat jei zmogus nori klasikos, kad klasikos stilius yra nesenstatis tai yra labai gerai, ir dar siuo metu kiekvienam nors ir moderniam styliuje yra dedamas kazkoks akcentas klasikos, tai butui suteikia labai grazaus ir malonaus sarmo.o kas liecia gipso, tai as savo sienu dekoacijuose nenaudojiu isvis gipso, gipsas tokiems darbams netinka, nes cia ranku darbas ir lipdoma rankomis, o ne formelese isliejama ir klijuojama.ti , kad juu linkiu daugiau dometis interjeru ir reiksti savo nuomone, nes siuo metu tu tik snypsta rasai, tik , kad parasyti.Nors kritika as visad priemu ir net megstu, bet tik is nusimananciu zmoniu, o tu i tuos nusimanancius zmones net per nykscio naga neisipaisai.tad sekmes.

ps. ir tai yra padaryta kotedze


Nikita, as suprantu, kad nemalonu, juk, švelniai tariant, nepagyriau Jūsų darbų smile.gif Bet tie Jūsų "nė per nago juodymą" ir panašiai tai tikrai juokingai ir pagiežingai nuskambėjo biggrin.gif

Aš kalbėjau NE apie klasiką apskritai, o apie KIČĄ. O Jūsų darbai būtent tokie (suprantu, kad gali būti situacija, kad Jūsų skonis netoks, kad tiesiog vykdėte užsakovų norus, tačiau, tokiu atveju, tų darbų nerodyčiau blush2.gif )

Beje, žurnalų ir netik esu prisivarčius užtektinai smile.gif
Atsakyti
ai geriau nieka nederinti juu ;))

Jei čia manes klausiat -tai objektai daugiausia privatūs namai, apvadai šiaip ruošti ant gautų atliekų pasibandyt technologijas- vėliau bus daromas užsakymas bute-tiesa senos statybos su ~3m lubomis. Dirbu dabar tik su dizaineriais ir kurie objektai nepriimtini -atsisakoma. bet esu pradžioje pridares "egipto" daugiabučiuose;))- tai nieko -kapeikas gauni- ir žvangindamas jomis eini toliau.. kapeikų gi reikėjo..

Prof. interjeras tai didėlė investicija- gali buti net ne tiek financinė kiek intelektualinė- taigi iškyla klausymas ar to tikrai reiktu ? reiktu- bet nedaugeliui- tam nedaugeliui ir reikėtu tą ir palikti.
Nes dažniausiai kičas gimsta kai truksta fin. ir intel. galimybių bet noro daug- tada ir prasideda -
nori kad butu inerjeras šiltas tai išdažo viską persikine- nežinodami kad šilta spalva atsigaus tik prie esančios šalia šaltos spalvos,ir kad gyvenant mūsų klimato juostoje puse metų šalta dieninė šviesa,ir niekaip nebus taip "šilta" kaip Italijoj
nori kad butų spalviškai harmoninga ir nuvaro viska vienos spalvos variacijom-nežinodami kad spalva harmoninga tik tarpusavio papildančių spalvų principu -kad geltona tik tada bus geltona kai rezonuos su violetine.
nori kad butu spalvinga- ir suvaro visas spalvas sukurdami chaosa.
nori kad butu šviesu tamsiam koridoriui ir nudažo ji šviesiai, ko pasekoje šviesi prie mažo apšvietimo virsta į slogų purvą.
Užsinori prabangiai- ir dažas imituoja auksą, laminatas - medį,plitelės- akmeny. vietoj to kad dažą naudotu kaip dažą, o laminatą-kaip laminatą.
nori šviesos-tai nuleidžia ir taip žemas lubas ir prisideda liuminiscencinių lempų..

Daugiabučiose reiktu ir daugiabutinio interjero- paprasto ir funkcianalaus su baldais iš kokios "IKEJA". o atlikusias kapeikas investuot i save:))


Atsakyti
nesiruosiu as cia piktis, nes nesu is tokiu, bet del kico mano darbuose tikrai nesutinku, todel ir pikta man pasidare.ten kur dekoras su auksu, siaip ten yra siuolaikinis eklektiko stilius, nes klientu pageidavimas buvo klaasika sujungti su modernizmu.Tad pries kanors kritikuojank gal reiktu issiklausyneti, o paskui vertinti ir reiksti savo nuomone kicas ar ne, patinka ar ne.

p.s jei isizeidei juu tai sorry, bet kita karta isiaiskink viska o, paskui kritikuok
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2008 12 08, 23:34)
ai geriau nieka nederinti juu wink.gif)

Daugiabučiose reiktu ir daugiabutinio interjero- paprasto ir funkcianalaus su baldais iš kokios "IKEJA". o atlikusias kapeikas investuot i save:))


Išties pradėjau labai žavėtis dekor kaip asmenybe smile.gif

Klausimo, ar etiška ir protinga daryti klasiką modernioj aplinkoj, nagrinėti net nenorėjau, kažin, ar būtų čia mane supratę bigsmile.gif Todėl apsiėjau su paprastu "tinka tinka" biggrin.gif

Atsakyti