Įkraunama...
Įkraunama...

Sienų dangos

Stengiantis atgaivinti šią puikią temą, stipriai paveluotai idedu kaip ir zadejau savo pirmuosius gipso liejinius:)


user posted image

user posted image

user posted image


Objektas -Vilnius privatus namas. užsakovas -pažystama dizainerė-krištolinės sielos žmogus..

Kur gipsas?- tai ten tie apskritimai viduje auksuoti -jų formos iš gipso

Dėl foto kokybės-atsiprašau-darbinės-ne publikavimui
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2008 12 17, 22:42)
Stengiantis atgaivinti šią puikią temą, stipriai paveluotai idedu kaip ir zadejau savo pirmuosius gipso liejinius:)


prikolnai čia bigsmile.gif tokia, sakyčiau, seksuali siena gavosi biggrin.gif

respekts hi.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2008 12 18, 03:29)
prikolnai čia  :bigsmile:  tokia, sakyčiau, seksuali siena gavosi  :D

respekts  :hi:



ačiu-
..oi, aš ir pastebėjau -kažkaip vis labiau ta sexualinė potekstė išlenda.. Reiškias pats laikas pasipuošt kaip tais ir eit tvarkyt savo asmenius santykius:))
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2008 12 18, 16:47)
ačiu-
..oi, aš ir pastebėjau -kažkaip vis labiau ta sexualinė potekstė išlenda.. Reiškias pats laikas pasipuošt kaip tais ir eit tvarkyt savo asmenius santykius:))


ne ne, geriau sublimuok į kūrybinę energiją, padaryk ką nors gražaus, ir įdėk nuotraukų čia mirksiukas.gif tokia menininko dalia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2008 12 18, 17:51)
ne ne, geriau sublimuok į kūrybinę energiją, padaryk ką nors gražaus, ir įdėk nuotraukų čia  mirksiukas.gif tokia menininko dalia  lotuliukas.gif



aš ne menininkas ,aš špakliuotojas- aš irgi norėčiau gyvent kaip visi normalūs..
Atsakyti
Sveiki, gal kas galite imesti nuoroda, ar foto su sienu, is kamstines medziagos pavydziais? labai labai reikia. aciu ax.gif
Atsakyti
dekor, niekur nerandu kokios firmos jūs dekoratyvinį tinką naudojate unsure.gif ...
kol kas esu sumasčiusi tokį varianta: imu pigiausią netonuotą modeluojamą tinką iš Exterus. tinkuoju. dažau bazine spalva, vietomis atsainiai praeinu su kita spalva, vietomis užnešu brondzos ir visa tai nulakuoju matiniu laku tinkui. g.gif
laukiu kritikos arba patarimų... turiu eksperimentui 19 m2 sienų. patalpos paskirtis- įėjimas į trobą, arba kitaip- tamburas... atsparumas teplumui būtinas.
norisi kažkaip pigiau prasisukt, neišlaidaujant... g.gif
Atsakyti
as noriu padaryti sendintas sienas,kazkas patare kalkiniu gipsu tepti,ar dazyti,ydomu kaip tas vyksta?dabar nuglaistytos sienos ir stovi,nes vis dar ieskojimu stadijoje,o laikas eina,eh. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(markur @ 2009 01 13, 15:34)
Sveiki, kaimyne drekoravosi sienas, tai labai puikiai atrodo. http://dekoro.projektas.lt


Mano tėvų namų svetainės viena siena taip pat tokiu pačiu būdu dekoruota. Derinta persikinė spalva su šiek tiek violetinės ir bordo. Atrodo tikrai gerai, tačiau patarimas - nepermarginti.
Atsakyti
As siek tiek panasius dalykus dariau pati, tik vienspalvius, bet reljefas labai gerai matosi nes grazei krenta seseliai. Man nepatinka lygios sienos, o tuo metu pinigeliu samdyt meistrams neturejom, todel nusipirkau storam sluoksniui tinkamo glaisto ir viska pasidariau.
Taip pat ketinu kabinti kilima. Nors daug kas sako kad tai nemadinga, bet esu nusiziurejusi modernu toki, kuris labai tinka prie mano sienu rasto, nes as jas dar ir siek tiek ispiesiau. O vaiko kambari taip pat padariau reljefa, kambari nudaziau zaliai, o reljefo nelygumus orandzine spalva, atrodo thumbup.gif labai gyvas ir zaidimams tinkamas kambarys
Atsakyti
Tinasio, ar galėtum įmest to žaliai oranžinio kambario nuotraukų? Iš toli ir iš arti. Būtų labai įdomu pažiūrėti. bigsmile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ner_ko: 18 sausio 2009 - 13:24
QUOTE(markur @ 2009 01 13, 15:34)
Sveiki, kaimyne drekoravosi sienas, tai labai puikiai atrodo. http://dekoro.projektas.lt

mums panašiai darė svetainėj dažytojai, o šiemet įrenginėjom dukrai kambarį, tai MB sugalvojo pats pasidaryti pagal tą mintį, tik kitomis medžiagomis. Detaliau kaip viskas buvo daroma:

1. Rotbandu padarė reljefą, t.y. tiesiog nutepė rotbandu sieną ir su glaistykle "tep-lep" principu biggrin.gif išbraukė, kad gautųsi nelygumai. Čia pradedamo darbo vaizdelis, tačiau tamsus tas rotbndas ir nelabai matosi reljefo

user posted image

2. Reljefą nutepė gruntu (kažkoks pieno konsistencijos skystis) ir pora kartų kruopščiai nudažė dažais. Foto matosi tos jau nudažytos pagrindine spalva reljefinės sienos kraštas. Priekyje pilka dar nedažyta dekoratyviniu tinku dengta sienos dalis.

user posted image

3. Viršutiniam sluoksniui rinkomės ryškesnius dažus, eksperimentavom su pigmentais, plakėm, bandėm ir vėl plakėm, tačiau nepavykdavo gauti norimo kontrasto efekto, kol vienoj dažų parduotuvėj konsultantas, sužinojęs ką kuriam, nepatarė dažyti grynu pigmentu thumbup.gif Taigi pigmento suėjo vos vienas buteliukas, nes dažė trumpo plaukelio voleliu ir dengėsi tik viršutinis reljefo sluoksnis. Taip ir gavosi tas margumynas.

user posted image

user posted image

Apskritai visai džiaugiamės rezultatu - pigu, paprasta ir gan greita cool.gif
Atsakyti