Įkraunama...
Įkraunama...

Aštrus skausmas po šonkauliais

QUOTE(Feja1 @ 2007 08 05, 10:25)

Man 26 sav. ir jau kelias dienas jaučiu aštrų duriantį skausma kairėje pusėje po šonkaulais. Ypač blogai būna, kai giliai įkvepiu ar kosčiu (o tą darau nuolat, nes turėjau kažkokį virusą ir dabar kankina kosulys). Gydytoja sakė, kad gal tikriausiai vaikiukas spaudzia diafragmą, ar gali taip būti? Ar yra kam taip buvę?


Visoms besiskundziancioms skausmu po sonkauliais siulau paskaityti mano atveji:

Pries gera menesi pradejo po kairiu sonkauliu pastoviai degint, perstet, durt - lyg kaktusas po oda pakistas butu. Galvojau, kad skrandzio rugstis, bet paskui pastebejau, kad skauda ir nakti, kai nei valgius, nei gerus esu. Pasiskundziau daktarei - nusiunte kardiograma pasidaryt, itare, kad su sirdimi kasnors negerai. Aciu Dievui, seimos daktare labai gera pasitaike - is karto liepe megztini nusivilkti, pirstais per stubura perejo ir visas problemas atrado.Mano "rugstis ar sirdis" pasirode besancios stuburo bedos. Dabar nesioju spec. ortopedini nugaros-krutines itvara ir jauciuosi daug geriau. Daktare pasake, kad didejant pilvui, kinta mamos laikysena, didelis kruvis tenka stuburui ir jeigu jis dar anksciau silpnas buvo (o mano silpnas nuo paauglystes), tai ivairus skausmai ivairiomis formomis ir islenda. Nervu galunes dirginamos uz tai skausmas ir eina visur.
Atsakyti
jei tai yra toks protarpiais padiegimas, tai cia leliukas. man jau 32 sav. tai oi kaip lenda i sonkaulius. o su pirma kai laukiaus, tai tik tuos dieglius ir pamenu. o daba tai leliuko sake ilgos kojos, tai matau, kad maziukui vietos mazoka g.gif tai jau spiriasi kur jam patogu... o man tai nelabai jau kaip malonu...pakentekit, kai gims leliukas galesit i padukus pakutent mirksiukas.gif
Atsakyti
Visom cia ziuriu desini sona po sonkauliais skauda g.gif Man tai daktare sake,kad gali buti nuo kosulio (buvau virusiuka pasigavus) arba vaikiukas apsparde. Toks jausmas,lyg melyne po sonkauliu butu. Ypac,kai pasedziu siek tiek susilenkus (na,fotelyje patogiai isitaisius),pasijaucia. Dar nakti miegot ant desinio sono nelabai galiu-skauda. Jau galvojau,kad gal daktare neteisi,gal eit pas kita. Bet va pasiskaicius,kad visom taip, nusiraminau.
Atsakyti
nuo sio skausmo as pasitepu fastum geliu ir padeda, nes naktim buna kartais kosmaras, atrodo tuoj nustosi kvepuot kad neskaudetu. gydytoja sake kad sis tepalas nekenkia.
Atsakyti
Skaičiau kad kažkur 26 - 27 savaitę gimda pasieka šonkaulių lanką ir diafragmą, o jei leliukas labai aktyvus (pvz kaip mano lotuliukas.gif ) tai ir įsiremia kur į šonkaulį, o tada kaip negera buna, kai negali rasti pozos, kuri būtų patogi... ax.gif Ir šiaip aš kažkaip dėl tokių momentinių skausmų kurie užeina praeina tai nelabai stresuoju nors tik pirmas nėštumas... Juk leliui ten vietos mažai o susirietus išgulėt tiek mėnesių tai yra ką veikt... biggrin.gif Juk mankštos norisi - tai kenčia mamytė aikšu schmoll.gif Man būna net tokių dienų kai viskas atrodo viduje skauda... Bet praeina... 4u.gif
Atsakyti
o mane kankina skausmas apie bamba ir kairiajam ssone daugiau toks jausmas trsi kasnors zarnas plestu lauk, nezinau kas cia bet kita savaite eisiu pas daktare tai jau klausiu kas cia daros gal nuo uzkietejusiu viduriu cia taip ar ka, skauda daugiausia iki pietu o vakare praeina keista it tiek tikiuosi kad nieko baisaus.
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2007 10 31, 14:25)
o mane kankina skausmas apie bamba ir kairiajam ssone daugiau toks jausmas trsi kasnors zarnas plestu lauk, nezinau kas cia bet kita savaite eisiu pas daktare tai jau klausiu kas cia daros gal nuo uzkietejusiu viduriu cia taip ar ka, skauda daugiausia iki pietu o vakare praeina keista it tiek tikiuosi kad nieko baisaus.

butinai pranesk, ka sake gydytojas nestuke.gif nerimauju ir as del tu skausmeliu toj pacioj vietoj g.gif
Atsakyti
As su tokiu skausmu nesusiduriau g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

As cia naujoke dar, bet labai daug naudingos informacijos pas jus radau. Aciu! 4u.gif
Tik nerandu apie mane neraminanti skausma - antra dienele vis padiegia desiniame sone, kazkur po sonkauliais... unsure.gif Skausmas toks dilgciojantis, padiegia ir nustoja. Tad net nezinau... ar gali cia buti su leliumi susije?? g.gif Mums 8,2 sav., pas gydytoja buvau pries pora savaiciu, paziurejo, viskas gerai. Sekanti kartas po savaites. Pilvo neskauda nieko, tik va tas šonas po šonkauliais. Labai prasau, parasykite, jei kam panasiai buvo. Pradedu pergyventi, nes tai pirmas nestumas ir tiek daug nezinomybes... Internete nieko neradndu sia tema verysad.gif
Atsakyti
man nuo kokio 4-5 menesio is karto po krutine netoli nuo krutines centro daugiau i desine puse pastoviai skauda, net miegoti negaliu ant tos puses, bet mums jau 35 sav. eina ir spaudzia viska lelius, bet manau susije su tulzies pusle nes ir pykina daznai ir maudzia...bet taip anksti nezinau ar gerai, stebek kas darosi ir sekanti karta vel paminek, nestumas jau toks mdalykas, kad vis ka nors kur nors kiek nors maudzia, bet gera zinia ta- kad viskas baigiasi kai pagimdai biggrin.gif
Atsakyti
su pirmu 7-8 menesi skaudejo visus apatinius sonkaulius ypac kai kojytes pakisdavo po jais, o dabar kadangi jis vis dar skersai guli gimdoje, tai nejauciu, tik diskonfortas nuo kokio 4-5 menesio su skausmu desinioje puseje yra..
Atsakyti
Aciu Inga! 4u.gif
Jo radau informacijos, kad kai jau lelius didesnis- tai gali skaudeti, bet kai tiek mazai laiko... Angliskuose radau- kad skauda del tulzies, bet kiek tai rimta- nieks nepasako. Pabandysiu i ligonine pasiskambinti, uzklausti- ar man cia laukti kt savaites, ar kaip... as Belgijoje gyvenu, tai kol ikerti ju sistema visa g.gif
Atsakyti