Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote, kad nereikėtų lyginti?

QUOTE(staselė @ 2007 08 14, 17:16)
KAS TAI PER LYGINTUVAS IR KIEK JiS Kainuoja?



Tai gali but bet kurios geresnes firmos lygintuvas" Tefal", "Philips", "Braun", turintis vertikalaus garo funkcija.Tai reiskia, kad garo funkcija veikia ne tik, kai lygintuvo padas buna horizontalus, bet ir laikant ji vertikaliai. Perkant tiesiog reiktu gerokai pakamantinet konsultanta: tegu palygina tarpusavy keliu firmu gaminius, papasakoja, kaip reiktu lygint svarkus ir pan.
Kaina, mano manymu- apie 250-300 lt. Jri priziuret toki lygintuva pagal instrukcija- jis tikrai tarnaus bent 10 metu- o perkant pigesni, jis gali "kainuoti" brangiau. Man taip nutiko... ax.gif su 2 lygintuvais... blush2.gif
Atsakyti
Geriausia atgailėti pinigėlių džiovyklei - lyginsit vienetus kartų thumbup.gif Aš nuo balandžio dar lygintuvo rankose neturėjau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2007 08 17, 09:39)
Geriausia atgailėti pinigėlių džiovyklei - lyginsit vienetus kartų  thumbup.gif Aš nuo balandžio dar lygintuvo rankose neturėjau  tongue.gif


Tai kad vyro brangiu marskiniu (ir dar kai kurie kiti rubai)as nekisu i dziovykla, nes negalima. Vistiek tenka lyginti. doh.gif
Atsakyti
Aš visus drabužius, išėmus iš salbyklės gerai išpurtau, ištampau ir tik tada džiaunu. Taigi, lyginti tenka vos keletą. O spintoje viskas sukabinta ant pakabų, tai nesiglamžo. Patalinės ir rankšluosčių niekada nelyginu blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2007 08 09, 23:31)
nelyginu, kai istekejau biggrin.gif  vaikstom su diedu susuglamze ax.gif


Mes irgi... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nail.gif
Atsakyti
po skalbimo , kai išdžiūsta, sulankstau ar pakabinu ant pakabos ir į spintą, ka reikia rengtis - tada išsilyginu.
Atsakyti
o aš kažkaip atvirkščiai, visada išlyginu patalynę g.gif tada kai guliesi į lovą labai malonus švaros kvapas būna thumbup.gif čia turbut man nuo vaikystės taip ax.gif
Atsakyti
Irgi buvau ipratus lyginti visus drabuzius,patalyne.Buvo keista matyti,kad Danijoje,dauguma visai nelygina patalynes ir daugumos drabuziu.Tiesiog graziai sulanksto ar pakabina.
Atsakyti
Oj atsimenu, kai mane mama pastatydavo prie lygintuvo ir kruvos rubu, tai praktiskai puse dienos ir zulini juos doh.gif Bet laikai keiciasi, laiko vis sutaupyt norisi, tai jau nebelyginu nei patalynes, nei ranksluosciu. Uztenka gerai ispurtyti, lygiai, graziai sulankstyti ir viskas. O vyras baltinius pats issilygina biggrin.gif
Atsakyti
O as lyginu tik savo drabuzius. Vyro ne liezuvis.gif
Taip dar daugiau laiko susitaupo hihihi.gif
Atsakyti
Anksčiau daug ką lygindavau,bet dabar retai ką tenka lyginti,nes įsigijom džiovyklę,kai man pasiūlė pirkt džiovyklę-pagalvojau,kad tai-nereikalingas daiktas mirksiukas.gif Išdžiovinu,rūbai būna šiek tiek drėgni ,bet kol sulankstau-lieka sausi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jblmami @ 2007 08 17, 21:11)
Tai kad vyro brangiu marskiniu (ir dar kai kurie kiti rubai)as nekisu i dziovykla, nes negalima. Vistiek tenka lyginti. doh.gif

Džiovinu viską,ką skalbiu...maždaug pusė metų,bet dar nieko nesugadinau mirksiukas.gif
Atsakyti
lyginu tik dazniausiai nesiojamus ir tikrai besilamdancius drabuzius ax.gif
o ziauriai besilamdancius lyginu garais, tai jei ir nauja drabuzeli nusipirkus,pasikabinus ant pakabos gali "pragarint".
Atsakyti