Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote, kad nereikėtų lyginti?

man taip pat patinka lyginti drinks_cheers.gif o dar kai pavyzdžiui patalynė išskalbta su kokiu Lenoru ir išlyginta, tai taip malonu gultis į tokią lovytę wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nieko nelyginu, beveik. Pilu minkstikli i skalbe, gerai iskratau pries dziaudama, istampau ir padziaunu.
Atsakyti
tik išėmus iš skalbimo mašinos,gražiai sulankstau rūbus ir dedu į krūvelę,jie susislegia ir po pusvalandžio ar valandos einu džiaut
tikrai būna mažiau susiglamžę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDAMA @ 2008 06 25, 23:08)
tik išėmus iš skalbimo mašinos,gražiai sulankstau rūbus ir dedu į krūvelę,jie susislegia ir po pusvalandžio ar valandos einu džiaut
tikrai būna mažiau susiglamžę thumbup.gif

Ir man reiks taip pabandyt.Dabar tik gerai ispurtau dziadama ir visus kampukus patvarkau, kad lygiau butu.Lyginimas mane jau gun_rifle.gif nes skalbiu kone kasdien ir kruvos skalbiniu buna lyginti.Atsibodo tiesiog kasdien daryt ta pati.
Atsakyti
skalbiankej yra lyginimo programa,tai istraukiu maziau susiglamziusius rubus,paskui dar pakratau ir padziaunu,ir lygint nereikia blush2.gif
Atsakyti
Ir aš taip darau ,pakratau gerai prieš džiaudama, o nudžiaudama iškarto sulankstau ir tiesiai i spintą,na o geresnius ,išeiginius rūbus ,vistik lyginu ax.gif
Atsakyti
isskalbus patampau.paglostau ir lygu
Atsakyti
Prieš džiaudama išpurtau, paskui išdžiuvusius į spintą dedu ir lyginu tik tada, jeigu reikia ir tik prieš apsirengimą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDAMA @ 2008 06 25, 21:08)
tik išėmus iš skalbimo mašinos,gražiai sulankstau rūbus ir dedu į krūvelę,jie susislegia ir po pusvalandžio ar valandos einu džiaut
tikrai būna mažiau susiglamžę thumbup.gif


Visiškai taip pat darau, patalynę dviese gerai patampom, papurtom, bet vistiek lyginu, nes man nei patalynė, nei rankšluoščiai, o tuo labiau rūbai nelyginti, tai schmoll.gif
Atsakyti
as viska liginu man malonesni rubai patalyne liginta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2008 07 14, 02:11)
Prieš džiaudama išpurtau, paskui išdžiuvusius į spintą dedu ir lyginu tik tada, jeigu reikia ir tik prieš apsirengimą blush2.gif


Va va lygiai tą patį darau, gerai iškratau ištampau, paskui tvarkingai sulankstau ir sudedu į spintą arba sukabinu, anksčiau lygindavau, bet trūko kantrybė, vyras pastoviai viską sukiša atsidarė duris kažką išsiėmė o likusius pagrūdo ir uždarė duris doh.gif doh.gif tada reik iš naujo lygint, be to ir patys drabužiai apsiglamžo nes spinta nėra baisiai erdvi
Atsakyti
aš būtinai skalbinių minkštiklio pilu, kitaip neįmonamoma lyginti. Lygintuvas mano su garu, tai visada pasirūpinu, kad jame užtektinai vandens būtų , o lyginu ne itin krupščiai, kai kurių rūbų išvis nelyginu, arba tik tada kai reikia apsivilkti. Dalį rūbų išlyginu ir pakabinu ant pakabų.
Atsakyti