Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote, kad nereikėtų lyginti?

QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 24, 22:35)
po skalbimo , kai išdžiūsta, sulankstau ar pakabinu ant pakabos ir į spintą, ka reikia rengtis - tada išsilyginu.

As irgi tik kai reikia butent ta ruba uzsideti - tik tada lyginu, MB marskinius dazniausiai pats issilygina nail.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2007 08 09, 00:58)
As tai viska lyginu man tada drabuzis graziau atrodo rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Man irgi graziau biggrin.gif as taip pat viska lyginu
Atsakyti
As ir viska lyginu ir drabuzius , ir patalyne , ir ziurisi super
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2007 08 09, 21:01)
nelyginu, kai istekejau biggrin.gif  vaikstom su diedu susuglamze ax.gif


drinks_cheers.gif
Aš irgi nieko nelyginu, retkarčiais, kai pagauna įkvėpimas išlyginu vyro marškinių apykakles ir dukros vasarines skrybėlaites blush2.gif . Ir stengiamės pirkti rūbus kurie mažai lamdosi. Daugiau laiko lieka su šeima pabendrauti, o patalynės ir rankšluoščių lyginimas atrodo beprasmis laiko švaistymas g.gif
Atsakyti
Aš viską lyginu. Tik reikia neprikaupti daug, tai tada ne taip baisu pradėt lyginti, viens-du ir baigta smile.gif
Atsakyti
Nekenciu lyginti schmoll.gif Darau tai retai, nebent i koki baliu puostis ir preciziskai atrodyt reikia blush2.gif Dazniausiai paskutine minute tik prisimenu blush2.gif

Po skalbimo graziai padziaunu, ispurtau, patampau ir t.t. Stengiuosi pirkti daiktus, kurie nesiglamzo ar glamzosi minimaliai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudnosiene: 29 gegužės 2008 - 14:25
QUOTE(Rudnosiene @ 2008 05 29, 16:21)
Nekenciu lyginti schmoll.gif Darau tai retai, nebent i koki baliu puostis ir preciziskai atrodyt reikia blush2.gif  Dazniausiai paskutine minute tik prisimenu blush2.gif

Situacija tip top kaip pas mane,lyginimas man kancia,o dziovykle man dar labiau suglamzo,arba ka ne taip darau arba pagailejau pinigu geresnei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2008 04 24, 23:35)
po skalbimo , kai išdžiūsta, sulankstau ar pakabinu ant pakabos ir į spintą, ka reikia rengtis - tada išsilyginu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Reikia gerai išpurtyti prieš padžiaunant, tada beveik nereikia lyginti. Mama pamokė.
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2008 05 02, 10:59)
As irgi tik kai reikia butent ta ruba uzsideti - tik tada lyginu, MB marskinius dazniausiai pats issilygina nail.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Nematau reikalo dirbti dviguba darba, nes jei isdziuvusi ruba lygini sulankastai, o kai reikia vilktis vel lyginti nes per sulankstymo vietas lieka rezeliai. doh.gif doh.gif
Atsakyti
neperkame tokiu drabuziu, kuriuos reikia preciziskai lyginti smile.gif
Patalyne turi buti svari, o lyginti - kiekevieno asmeninis reikalas.
Drabuziai - palaidines, vyr. marskiniai ir drabines kelnes lyginamos. viskas. arba dar Jogle tai padaro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *KAJA*: 11 birželio 2008 - 11:25
Nelyginu tik kojinių ir apatinių rūbų. Man patinka lyginti. smile.gif
Atsakyti