Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote, kad nereikėtų lyginti?

jei jau reikia lygint tai ligint ir reikia, nes marškiniai nelyginti nekaip atrodo bet pavz patalynė tai peilis kaip lygint reikia
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2008 07 14, 03:11)
Prieš džiaudama išpurtau, paskui išdžiuvusius į spintą dedu ir lyginu tik tada, jeigu reikia ir tik prieš apsirengimą blush2.gif

Aš taip pat jeigu ir prireikai lygint tai prieš apsirengimą,labai retai kada susidedu krūvą ir lyginu,nes būdavo prisilyginu o paskui vistiek kažkiek susiglamžo ir vėl tą patį reikia kartot doh.gif
Atsakyti
Aš tai lyginu, beveik viską, nes nemalonu dėvėti susiglamžiusius drabužius.
Atsakyti
niekada nelyginu patalynės blink.gif skant po šonais gerai išsilygina lotuliukas.gif tik lankstydama tvirtai pabrūžinu, delnais palyginu, kol stovi spintoj išsilygina bigsmile.gif
o šitą bajerį išgirdau kirpykloj, viena motera pasakė kad nelygina, blem galvoju o kam aš taip darau g.gif kol visus "čecholus" išlygindavau tai karsta.gif nuo to laiko taip nedarau blush2.gif
beje sužinotų mano mama blink.gif būtų box.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 19 rugpjūčio 2008 - 10:41
as anksciau viska lygindavau, nes labai jau susiglamzydavo, bet mama pamokino kitaip daryt smile.gif dabar kai isskalbiu, isimineju po viena daikta is skalbenkes, papurtau ir sulankstau graziai, dedu i tazika, paskui sekanti ruba traukiu ir vel sulankstau ir dedu ant virsaus ir taip visus rubus. tai jie kol yra dregni graziai sulankstyti ir pasilygina smile.gif paskui padziaunu graziai. tai apie 50 proc lyginimo atkrito thumbup.gif aisku jau labai didelis daiktas taip neissilygins, bet vaikiski rubeliai kai kurie tai super lygus buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2008 08 19, 13:15)
as anksciau viska lygindavau, nes labai jau susiglamzydavo, bet mama pamokino kitaip daryt smile.gif dabar kai isskalbiu, isimineju po viena daikta is skalbenkes, papurtau ir sulankstau graziai, dedu i tazika, paskui sekanti ruba traukiu ir vel sulankstau ir dedu ant virsaus ir taip visus rubus. tai jie kol yra dregni graziai sulankstyti ir pasilygina smile.gif paskui padziaunu graziai. tai apie 50 proc lyginimo atkrito thumbup.gif aisku jau labai didelis daiktas taip neissilygins, bet vaikiski rubeliai kai kurie tai super lygus buna smile.gif

Darau lygiai taip pat ir tikrai nedaug ką tenka lyginti mirksiukas.gif
Rudenį,žiemą-džiovinu džiovyklėje ir tik baigus džiovinti iš kart susilankstau tongue.gif
Atsakyti
Kažkada esu pirkusi Thomas Philips parduotuvėje, tokį purškalą lyginimui, nepamenu kaip vadinasi, kainuoja apie 7 LT, bet superinis dalykas, kažkaip ant etiketės buvo parašyta, kad lyginimas be lygintuvo ar pan. Tai juo papurškus ir ranka pagločius drabužis kaip mat išsilygina., lygintuvo tikrai nereikia thumbup.gif Iš pradžių negalėjau patikėti, kai draugė gyrėsi, bet kai pabandžiau, tai thumbup.gif Tik vienas reikalavimas, kad audinys ne sintetinis būtų, sintetikos nelygina schmoll.gif
Atsakyti
Nepastebejau, kad labai susiglamze nauji rubai butu schmoll.gif
o skabdama, dedu audiniu minkstiklio, vyras dar idejo filtra kazkoki minkstinanti vandeni (prie vandes padavimo i skalbykle) tai beveik nieko nelyginu, ispurtau dziaudama ir viskas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Pacific @ 2008 08 19, 13:15)
as anksciau viska lygindavau, nes labai jau susiglamzydavo, bet mama pamokino kitaip daryt smile.gif dabar kai isskalbiu, isimineju po viena daikta is skalbenkes, papurtau ir sulankstau graziai, dedu i tazika, paskui sekanti ruba traukiu ir vel sulankstau ir dedu ant virsaus ir taip visus rubus. tai jie kol yra dregni graziai sulankstyti ir pasilygina smile.gif paskui padziaunu graziai. tai apie 50 proc lyginimo atkrito thumbup.gif aisku jau labai didelis daiktas taip neissilygins, bet vaikiski rubeliai kai kurie tai super lygus buna smile.gif

As visada taip dziaunu, tik niekda nesusimasciau, kad ir tai padeda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2008 08 19, 13:15)
as anksciau viska lygindavau, nes labai jau susiglamzydavo, bet mama pamokino kitaip daryt smile.gif dabar kai isskalbiu, isimineju po viena daikta is skalbenkes, papurtau ir sulankstau graziai, dedu i tazika, paskui sekanti ruba traukiu ir vel sulankstau ir dedu ant virsaus ir taip visus rubus. tai jie kol yra dregni graziai sulankstyti ir pasilygina smile.gif paskui padziaunu graziai. tai apie 50 proc lyginimo atkrito thumbup.gif aisku jau labai didelis daiktas taip neissilygins, bet vaikiski rubeliai kai kurie tai super lygus buna smile.gif


blink.gif kaip jūs drėgnus drabužius sulankstote? kažko nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 09 10, 15:24)
blink.gif kaip jūs drėgnus drabužius sulankstote? kažko nesuprantu  g.gif

sulanksto graziai slapius deda viena ant kito
susispaudzia ir issilygina kol nueina padziauti mirksiukas.gif
pakui dar graziai padziauna ir viskas ciki

as ir lyginu tik tuos rubus kurie butini - marskiniaia bliiuskes ir kelnes
vaikui ttai tik tuos rubus lyginu kai reikia pasipuosti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 09 11, 13:36)
sulanksto graziai slapius deda viena ant kito
susispaudzia ir issilygina kol nueina padziauti  mirksiukas.gif
pakui dar graziai padziauna ir viskas ciki

as ir lyginu tik tuos rubus kurie butini - marskiniaia bliiuskes ir kelnes
vaikui ttai tik tuos rubus lyginu kai reikia pasipuosti  lotuliukas.gif


aaaaa supratau doh.gif o aš galvojau... aš paprasta iškart bėgu prie džiovyklės, išpurtau ir kabinu, na reiks pabandyti ši būdą g.gif
Atsakyti
Mano drauge isigijo rubu dziovykle ir labai gyre,tai rubus ten kazkokiu ipatingu budu sukrato ir jie nesusiglamzo,aisku kelnem kanto nepadaro,bet jau megztukus,patalyne ar siaip bliuzeliu lygint nebereikia.bet cia reikia vietos ir finansu turet,nes ji is ekspozijos pirko ir tai virs tukstancio mokejo.
Atsakyti