Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūros matavimas

Mes tai matuojam su elektriniu termometru , skirtu matuoti užpakaliukyje. MAn labai gerai vien dėl to, kad užtrunka nepilną minutę (o su gyvsidabriniu tai reiktų bent 5 min laikyt, o kai lelius pats kaip gyvsidabriukas, tai kančia ir jam ir mamai). O dėl tikslumo, tai dar nenusivyliau
Atsakyti
Aš naudoju elektroninį.Pabandžiau sulyginti-gyvsidabrinį į pažastytę,o elektroninį į burnytę(kai mažoji snaudė).Rezultatas nelabai skyrėsi.Tai ir naudojam jį.Taip greičiau
Atsakyti
As naudoju elektronini termometra skirta matuoti temperatura kaktytes viduryje. Tik kelios sekundes, o temperatura matuoja tiksliau nei gyvsidabriniai. Nors irgi sakoma, kad reikia ismatuoti tris kartus ir imti didziausia temperatura, taciau dar nebuvo, kad rodytu skirtingai. Manau tikslumas priklauso nuo to kokios firmos yra produktas. Buvome nusipirke ir matuojanti ausyje, taciau grazinome atgal, nes kiekviena karta reikia keisti kistuka, o tai jau papildomos islaidos.
Atsakyti
O mes kai reikia matuojam visokiais būdais ax.gif . Ir geriausias tas termometras, kuris rodo ne per aukštą temp. mirksiukas.gif O iš tikrųjų tai kiek mamų ar tėčių, tiek nuomonių.
Man atrodo, kad elektroninis netikslus todėl dažniau naudoju gyvsidabrinį. O vyras sako, kad tie gyvsidabriniai iš vis labai pavojingi ir jų namuose net laikyti negalima g.gif
Tai va.
Atsakyti
O mums tai tėvelis nupirko Vokietijoj labai patogų ir tikslų elektroninį termometrą,jis dedasi prie ausytės,per sekundę parodo temperatūrą.Man svarbiausia,kad nereikia į užpakaliuką vaikui kaišioti... biggrin.gif
Atsakyti
mes dar maži (2 mėn) bet turim elektroninį su lanksčiu galiuku. matuojam besikeisdami sauskelnes, kai prausiamės į užpakaliuką. mažiukas neprieštarauja ir man patogu.
Atsakyti
Mes temperatura matuojame paprastu gyvsidabriniu termometru, pzastyteje. Kol kas su suneliu nesunku susitarti wub.gif O dar turime ir Microlife termometra kur per viena sekunde pamatuoja, bet kazkodel nelabai juo pasitikiu g.gif
Atsakyti
LAba diena,

mes turime ciulptuka termometra. Man asmeniskai jis visai nepatinka. Visu pirma netikslus, antra mano vaikas turi ciulptuka kitos formos tai termometra kategoriskai atsisako imti, trecia tempa reikia matuoti 5 min. doh.gif
Atsakyti
O mes naudojam paprastą gyvsidabrio termometrą ir matuojam užpakaliuke. Visai nebūtina laikyti 5 min, reikia žiūrėti, kaip gyvsidabrio stulpelis kyla, ir kai jis sustoja, tai tiek temperatūros ir yra (čia mane "greitosios" gydytoja taip pamokino blush2.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovvita: 19 birželio 2006 - 12:40
As irgi matuoju temperatura gyvsidabriniu termometru uzpakaliuke. O laikau 3 min. Tai kiek jau pasiekia tiek (sesele sake, kad turi uztekti 3 min.) ir atemu 0.5 laipsnio.
Atsakyti
Ir gydytojai sake ir pati tam pritariu kad praejo tie laikai kai temperatura uzpkaliuke matuodavo. Nu ir apskritai - kam cia kaisiot tam nabagui vaikeliui i uzpakali? blink.gif As matuoju su elektroniniu kakliuko raukslej, o jei aukstesne tempa ir jau reikia tiksliai stebeti ar kyla ir pan, tada su gyvsidabriniu pazasteleje - tenka prisiglaudus pakalbinti ir palaikyti ax.gif
Linkiu kad jums ir jusu vaikiukams nebutu jokio poreikio naudoti termometra 4u.gif
Atsakyti
kažkaip man tai vaikiuko gaila užpalkaliuke matuoti, o urbūt ir sunkiai nulaikyčiau.
Va prieš pora dienų turėjom temp., tai matavau elektroniniu termometru pažastytėje, apkabinusi panešiojau ir labai greitai pamatavau. O dėl tikslumo, tai turbūt nuo termometro priklauso, bet kiek girdėjau tai elektroniniai pora dalių rodo daugiau, nei yra iš tikrųjų. o kiek tiesos g.gif
Atsakyti