Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūros matavimas

as naudoju Chicco elektrini, nes mano zuikiui tik menuo, subiniuky matuot nemoku ir kazkodel bijau, a su situo fit fti i pazastuke ir greit pamatuoja thumbup.gif
Atsakyti
KOl buvo mazuciukas matuodavau per uzpakaliuka,o dabar pazasty,naudojam elektronini termometra.
Atsakyti
Mes irgi pažastyje,nes spec.į šiknutę kažkokį pieno riebumą vis rodo,visą laiką mažą.
Atsakyti
as tai irgi matuoju pazastyje su elektroniniu termometru, nes i uzpakaliuka tai niekaip nepavyksta maniskis nesiduoda lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes irgi su elektroniniu matuojam tik manau kad reik geresni nusipirkti nes po dideliu ziemos salciu kai pro laukeli nesiau pradejo truputeli kvailioti.. ax.gif
Atsakyti
As naudoju elektrini,pirkau vaistinej,mokejau gerokai virs 20lt,nes man is parduotuves tai nelabai patikimas atrodo... schmoll.gif siaip tai juo labai patenkinta,pamatuoja labai greitai,o kisu i i pazastyte mirksiukas.gif
Atsakyti
norejau paklausti, nusipirkai chico elektronini termometras ir sau isidejusi i pazasti, kai sucypsi, jis rodo man 35,8 laipsnius, ar as kazka negerai darau ar termometras uz 40 lt lievas? schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Nezinau tie elektriniai termometrai nepasitikiu as jais jau 2 pirkau ir mokejau nemazus pinigus ir nei vienas is ju nerode nermalios temperaturos grybauja keliom padalom maziau,kai poto pamatuodavau su paprastu pasyrodydavo kad temp. daugiau nei tas elektr. rodo. g.gif
Atsakyti
Mes turim AND firmos elektronini termometra (neteko nusivilt) ir gyvsidabrini. Tai abejais matuojant taip pat rodo. Taip, kad isbandzius naudoju elektronini. Ir jau metai, o jis ne karto nepavede.Bet kai supypsi reikia palaukti dar minute - buvo parasyta instrukcijoj.
Atsakyti
QUOTE(Akytė @ 2006 09 29, 14:30)
norejau paklausti, nusipirkai chico elektronini termometras ir sau isidejusi i pazasti, kai sucypsi, jis rodo man 35,8 laipsnius, ar as kazka negerai darau ar termometras uz 40 lt lievas? schmoll.gif  g.gif

Tų elektroninių termometrų nebūtina dėti į pažastį. labai patogu juos naudoti, pridėjus už ausies. labai patogu ir greiatai. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit bekontakti termometra? Kazin, ar negrybauja g.gif .
Galvoju pirkt.
Atsakyti
QUOTE(conviva @ 2006 06 29, 18:14)
Mes matuojam skaitmeniniu IR spindulių ausies termometru, kuris matuoja per 1 sekundę  thumbup.gif  Kadangi jo matavimo diapazonas platus - nuo 0 iki 100 laipsnių, tai juo matuoju ir kambario, ir pašildyto pienuko temperatūrą (tereikia pridėti prie buteliuko)  thumbup.gif Aišku, kainavo nemažai, bet verta  ax.gif


O kur toki termometra pirkot ir kiek kainavo? Maniskes dukros daznai serga, tai galuotis su tais gyvsidabriniais termometrais, ypac nakti, tikrai nelengva verysad.gif Anksciau kelis elektroninius termometrus turejom (kainavo apie 40 Lt), bet rode visiskas nesamones, na, bet gal toks nemeluotu g.gif Nebezinau koki ir pirkt, o ziemos ligu metas jau arteja doh.gif
Atsakyti