Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūros matavimas

turiu microlife termometra kuriuo matuojama temperatura ausyje, mokejau 120 lt., manau kaip uz termometra tai nemazi pinigai. Mokejau sia nemaza suma, nes dukryte daznai serga ir matuoti ilgai temperatura labai vargina. Taciau teko labai nusivilti. Kiek kartu temperatura matuosi, tiek kartu parodo skirtingai. Suprasciau jei skirtusi temperatura 1 ar 2 laipsniais, bet viena karta rodo 38.5, kita karta 36.7. Tai kaip cia suprasti. Priduosi vaikui vaistu, o pasirodo temperaturos nera. Vezem i servisa nes galvojom kad sugedes, ten jie tikrina su tokiu aparatu ir pasake kas veikia gerai. Nezinau ar as cia nemoku matuoti, gal blogai atitaikau kaip istatyti i ta ausi, nu bet kokia cia nauda jei as juo vistiek nebepasitikiu ir pamatavus su juo dar permatuoju ir su gyvsidabriniu. Po to isigijau chico elektronini, vel tas pats variantas. Bandziau ir sau matuotis, rodo visiskus grybus. Vienu zodziu supratau kad mano pirkinys niekam tikes. verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Turiu Chicco bekontaktini termometra, na daiktas geras, tik neturiu instrukcijos liet.kalba. Gal kas galetu padeti susigaudyti jame ?
Atsakyti
turim microlife termometra su lankščiu galiuku ir kol kas džiaugiamės, labai greit pamatuoja temp. nereikia vaiko zyzinti ilgai
Atsakyti
mes turim Braun firmos termometra
user posted image
Atsakyti
Mes turime paprasta su baterijom ir vat toki user posted image Sitas man labai patinka per keles sekundes ismatuoja temperatura thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalnaja @ 2006 12 09, 12:40)
Mes turime paprasta su baterijom ir vat toki  user posted image Sitas man labai patinka per keles sekundes ismatuoja temperatura thumbup.gif

kaip jis naudojamas ir kiek mokejai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 12 11, 16:52)
kaip jis naudojamas ir kiek mokejai? mirksiukas.gif

kainuoja 151 lt. su centais Garantija duodama 3 metams 4u.gif
Naudojimas: ikisti i ausyte pasigirsta 1 pyptelejimas tada paspausti mygtuka kai supypses 2 kartus istraukti pamatysit rezultata ant ekrano procedura truksta apie 10-15 sekundziu thumbup.gif Ir jokiu asaru tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalnaja: 12 gruodžio 2006 - 11:13
QUOTE(Shalnaja @ 2006 12 12, 12:12)
kainuoja 151 lt. su centais Garantija duodama 3 metams 4u.gif
Naudojimas: ikisti i ausyte pasigirsta 1 pyptelejimas tada paspausti mygtuka kai supypses 2 kartus istraukti pamatysit rezultata ant ekrano procedura truksta apie 10-15 sekundziu  thumbup.gif Ir jokiu asaru  tongue.gif

o kur ji galiu nusipirkti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 12 12, 14:31)
o kur ji galiu nusipirkti? mirksiukas.gif

Vistineje Apotheca Herbaria kuri randasi Zirmunu g-ve 64 Vilniuje nors manau,kad ir Euro vaistinese ju yra g.gif
Atsakyti
mes naudojam microlife termometrą-čiupltuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalnaja @ 2006 12 12, 12:12)
kainuoja 151 lt. su centais Garantija duodama 3 metams 4u.gif
Naudojimas: ikisti i ausyte pasigirsta 1 pyptelejimas tada paspausti mygtuka kai supypses 2 kartus istraukti pamatysit rezultata ant ekrano procedura truksta apie 10-15 sekundziu  thumbup.gif Ir jokiu asaru  tongue.gif

bet tai kainele blink.gif gal koks stebuklingas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2006 12 13, 22:39)
bet tai kainele  blink.gif  gal koks stebuklingas  lotuliukas.gif

Na ir kodel jis yra stebuklingas blink.gif As netaupau ant vaiku schmoll.gif Ir kodel nenusipirkti gero daigto?Galu gale juo gali naudotis visa seima yra pakeiciamu antgaliu. Kam man rykdyti vaika su paprastu termometru ji laikyt kol jis reks....O cia i ausyte ikisai mygtuka paspaudei ir viskas jokiu asaru ir diskomforto tongue.gif Cia jau jusu asmeninis pasirinkimas su kokiu matuoti temperatura ju yra nuo 3 litu iki net nezinau kiek...Kam ko reik tas ta perka.Yra dar zindukas kuris matuoja temperatura jis kainuoja iki 50lt. dabar jau nebepamenu,bet mano vaikas jo nepripazino schmoll.gif
Atsakyti