Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūros matavimas

mes turim baby ono elektronines ir prie kaktos ir i ausyte, su infraraudonais spinduliais lux
Atsakyti
Mes naudojam elektronini termometra,as kazkaip nekisu maziui i uzpakaliuka,pasimatuojam pazastelei,aisku su triuksmu. doh.gif
Atsakyti
Mes turim ir paprasta elektronini ir termometra ciulptuka, nors kartais abu man rodo labai zema temperatura, nezinau ar cia mano vaikas toks saltas ar termometrai grybauja... blush2.gif
Atsakyti
na diena vartojam paprasta,o nakti tai ,kad labai ju nekankint tai elektronini thumbup.gif
Atsakyti
Mes pirkimo chicco elektroninį. Brangiai kainavo. Bet labai nepatenkinta esu. Labai sudėtinga naudoti, funkcijų begalė, o mygtukai trys. Tai greičiau su paprastu pamatuosi temperatūrą, negu kol susigaudysi, ką ten Chicco paspaust reikia.
Atsakyti
QUOTE(needita @ 2007 05 11, 15:21)
Mes pirkimo chicco elektroninį. Brangiai kainavo. Bet labai nepatenkinta esu. Labai sudėtinga naudoti, funkcijų begalė, o mygtukai trys. Tai greičiau su paprastu pamatuosi temperatūrą, negu kol susigaudysi, ką ten Chicco paspaust reikia.


Na jis mums labai patinka ir nieko ten sudėtingo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(needita @ 2007 05 11, 15:21)
Mes pirkimo chicco elektroninį. Brangiai kainavo. Bet labai nepatenkinta esu. Labai sudėtinga naudoti, funkcijų begalė, o mygtukai trys. Tai greičiau su paprastu pamatuosi temperatūrą, negu kol susigaudysi, ką ten Chicco paspaust reikia.


Mes tokį gavom dovanų, na, išsiaiškinau vieną kartą prisėdus, kaip ten kas ir viskas, nieko sudėtingo, kai instrukciją perskaitai mirksiukas.gif O dėl patikimumo tai kolkas nežinau, nes neteko dar pasinaudoti ir tikiuos neteks dar greit blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
pirkom AEG elektroninį.
Naudojom kelis kartus.
Tikiuosi ir ateityje dažnai neprireiks 4u.gif
Atsakyti
Naudojam elektroni i subiniuka ir greit ir paprasta biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi naudojam elektronini - dickei i burna, mazei i sikniuka thumbup.gif Ir greit, ir saugu biggrin.gif
Atsakyti
o man tai patikimiausias gyvsidarbrinis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(martinika @ 2007 05 18, 22:07)
Mes irgi naudojam elektronini - dickei i burna, mazei i sikniuka thumbup.gif Ir greit, ir saugu biggrin.gif

vieną termometrą abiems: tiek į burną tiek ir į sikniuką? blink.gif blink.gif
Atsakyti