Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas

QUOTE (dovvlc @ 2004 01 22, 17:23)
Mokame nuo 50 iki 80 Lt. bandomuoju laikotarpiu, vėliau 80Lt, dar vėliau 85 - 105.

Cia uz viena pasirasyta sutarti?
Atsakyti
Taip už vieną, priklausomai nuo skaičiaus. 1-5 - 50 Lt, 6 - 10 -60Lt. ir t.t. clap.gif
Atsakyti
Nieko baisaus tas tinklinis marketingas, tik kad skirtingos firmos naudoja ivairias jo pakraipas. Ir Avon, ir Oriflame yra tokio tipo kompanijos, jose yra procentine premijavimo sistema, priklausomai nuo daromos apyvartos. Kitose firmose yra ispusta produkto kaina, ir kuo zemesnes pakopos narys, tuo daugiau uz ta pati produkta moka, bet cia jau vadinama nelegali piramide, ir tikrai tokios firmos pinigus suka tolka tak uz visai paprasta produkta. Yra tokiu kaip VIsion, kur pradine "stavke" unsure.gif bent jau anksciau buvo - 200 usd per menesi, uz kuriuos gauni kazkiek buteliuku produktu, ir turi kas menesi pirkti uz tuos pacius 200 ir pardavinet, arba jei atvesi po penkis zmones i menesi, kurie kiekvienas po 200 uzsako, tai tau atsiperka, o jei nerandi? tai tik kisi ir kisi, arba iskrenti is sistemos.

Jau geriau tokiose paprastose dalyvaut, kaip Oriflame, Avon, tai bent jau neisnaudoja taves niekas, viena kita lita gali uzsidirbt, pati su nuolaida sau kosmetika gali pirkt. Arba kokia Tupperware tikriausiai nieko, tik kad pradzioj turi sau produktu nusipirkt ir kazkiek uz dyka padirbet, kol mokaisi is seno konsultanto....
bet visur yra tas pats pardavimas, tik kita forma.

Manau svarbiausia issirinkt kokybiska produkta, ir ziuret kad sistema taves neisnaudotu - kad nebutu privalomu pirkimu. biggrin.gif
Atsakyti
Vat aš ir iš ko ta Inga K. susikrovė turtus mad.gif Žinot, jei nuo žmogaus po 200žalio tai susidaro, oi susidaro tie 25000 ph34r.gif O apskritai, gal čia mišku pasirodysiu, bet kas ta Vision yra? Aš pirmą kartą apie ją girdžiu. Paaiškinkit man tupai mergelai... smile.gif
Atsakyti
Man tai pikta, o gal is dalies pavydu del tokiu dalyku - juk kitiems zmonems einasi kaip sviestu patepta toks biznis, jiems labai lengva patraukt paskui save zmones, itikint ideja ??? nezinau, bet kazkada troskau tokia but, bet man atrodo lyg per jega viska reik issikovot, ir cia nebutinai apie tinklini marketinga snekant.
O apie Vision as ne tiek daug zinau, bet teko susidurt su zmonem, kurie gilinosi labiau i ju sistema. Ten pagrinde "vitaminai", bet yra ir valymo priemoniu lyg tai.... Nu ir aceit stebuklus jie daro. Blogiausia, tai kad dideles dalies vitaminu sudedamoji dalis yra zensenis, ir jis is tiesu stipriai stimuliuoja, tai iskart jauciasi toks - pakylejimo pojutis, jegu atsiranda, tik nustoji juos gert ir vel iprastas rimtas gryzta, o liekamasis zensenio poveikis nezinau koks... tik manau, kad ner gerai pastoviai stimuliuojancias medziagas gert.... Gal atsiras man priestaraujanciu, labai prasau, bus naudinga suzinot, bet vargiai pakeisiu savo nuomone
Oj, sneku as cia gal be reikalo, bet teko susidurt su tokiais visionistais arsiais, kad labai labai stipriai paveike mano nuomone. Norejo teigiamai, o gavosi labai neigiamai.... Nezinau kokio naivumo reikia but rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 01 06, 23:43)
QUOTE (traliabum @ 2004 01 06, 20:12)
o tu platintioju biznis tai kaip sakoma "tu man uzdirbk milijona, as tau duosiu tukstanti", negi gaila cool.gif nezinau bet negirdejau dar nei vieno realaus zmogaus is to turtus susikrovusio, ar bent jau prasigyvenusio, o pasakos visada yra sekamos norint suzavet. cool.gif

Tai kaip nežinai? taigi dabar labai garsiai apie tai šnekėti pradėjo Inga (Ar Ingrida?)Krukauskienė..jau ir per TV parodė "Antra pusė" laida ir to paties pavadinimo žurnale buvo jos patirtis aprašytair jos "algelė", kurią ji užsidirbo būtent tinklinio marketingo būdu. 25000 dolerių/mėn. vien už tai, kad per n metų į verslą įtraukė 10000 žmonių..pati apie tai pasakoja ir rašo, negi negirdėjot? Pradėjo nuo Oriflame, bet dabar kiek žinau yra Vision "viršūnėlėse".

gal pasirodysiu tundra kokia, ale tikrai nezinau unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Traliabum paskaityk apie tai www.antrapuse.lt clap.gif
Atsakyti
Niekada neperku is visokiu reklamos agentu ir platintoju. Is principo. Pakesti negaliu, kai man bruka tai, ko man visai nereikia. O jei ir reikia, tai juolab pakest negaliu, kad nori atimti is manes apsipirkinejimo malonuma, kai galiu rinktis is keleto panasiu daiktu mad.gif
Atsakyti
Manu, kad viskas yra daug blogiau, negu atrodo iš pirmo žvilgsnio. Reklama tirk stipriai veikai mūsų gyvenimą, kad mes tiesio jos nebepastebime, tiksliau pamatome ir piktinamės tik pačiomis primityviausiomis jos formomis. Šiaip agentų darbe nematau nieo blogo, ir jei neturi tuo metu darbo, trūksta pinigų- valio, pirmyn. Pamatai naujų žmonių, bendrauji, prdedi kiekkitaip matyti gyvenimą. Tik neužmirškite saugoti save- būdamos nepatyrusios neįsivelkite į kompanijas, kurios reikalauja didelių investicijų išjūsų, nes jūsų darbo tikslas- uždirbti, o ne išleisti. Apsibrėžkite tvirtai prieš pradėdamos, kokią sumą išleisite, ir nė cento daugiau- tik taip apsisaugosite nuo sukčių.
Atsakyti
na, man tai prekybos agentu darbas tik uzuojauta kelia (cia butent tie,kurie vaiksto ir siulo prekes visur). Juk jie kaip sunys kartais turi pasijausti, kai yra isvaromi net neisklausyti arba jau ant duru pamato pranesima "Prekybos agentai nepageidaujami".
Atsakyti
Nepaneigsi, kad Avon, Oriflame ir co. irgi yra tas pats prekių platinimas, faktiškai agento darbas.
Atsakyti
Na bet su pastaraisiais bent jau man neteko susidurti taip, kad bjauriai ir ikyriai man kistu kokia preke. Tiesiog ateina su katalogu, pasiulo, as arba susigundau pavartyti, arba ne, bet jokio primygtino kisimo. Su kosmetikos platintojais bent jau mandagiai pakalbu, o su visokiais ten knygu, kaseciu, puodu ir signalizaciju i rankinukus siulytojais tai ne nesneku, o jei ateina i namus - duru neatidarau ph34r.gif
Atsakyti