Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas

Nera tas tinklinis toks jau baisus dalykas, kaip atrodo. Baisus gali buti zmones, kurie daro ka nors ne taip. As pati ta darba dirbu jau sestus metus. Ir nieko, nenukreizejau, nesuzverejau. Manyciau, atvirksciai. Asmeniskai man tai dave labai daug. Tur but teisybe sako, kad 2 metai tinkliniame- tolygu 10 metu paprasto gyvenimo patirties. Turiu omeny bendravima su zmonem, supratimo, pakantumo kitam atsiradima, suvokima, kad kitas turi teise buti kitoks, nei as noreciau.
Ir dabar dirbu, nors mano vaikinui tik devintas menuo, o as mazeikiuose. Ir pradejau nuo Vision. Ir ta pacia Inga labai gerai pazistu. O Kristale teisi, reikia ieskoti, kad sistema taves neisnaudotu. Kaip tik tokioj dirbu. Produkcija- kuno prieziuros priemones ir kosmetika (tai, ka naudojame visos su retom isimtim), pradzia- 50 lt, nera privalomo ispirkimo. Tikras tinklinis marketingas, o ne isnesiojamoji prekyba ar finansines piramides. Ir po butus ar istaigas nevaikstau. Ir saviskiams nerekomenduoju. Taigi, jei kam idomu, ta tema galim pasneketi.
Ner tas velnias toks baisus, kaip ji paiso. Pastebejau, kad baisu tam, kas nezino.
O tu, kurie beldziasi i duris- dalia labai sunki. Uzjauciu ir labai gerbiu juos.
Taigi, mamkos, geriau suzinoti (nors gal ir neprireiks) negu pasmerkti is anksto.
Atsakyti
Saltrune, saunuole.
Atsakyti
Saltrune, saunuole.
Atsakyti
Aiwute, o tai kuo skiriasi tinklinis marketingas nuo tu, kurie beldziasi i duris?
beje, ir tikrai idomu - kaip gerbti ju darba? As jau minejau - jei pamatau prie duru prekybos agenta, duru net neatidarau. O ka tureciau daryti? Anksciau atidarydavau - tai jau kai pristos, niekas, jokie atsikalbinejimai nepadeda! Sugaisti kokias 10 min. (o daznai man ir jos svarbu, nes dirbu namuose) bereikalingai teisindamasi, kad nenori pirkti kokiu puodu ar signalizacijos i rankinuka. Buvau atradusi toki argumenta - pasakau, kad namuose neturiu ne kapeikos, iki algos dar keletas dienu. Tada tikrai atsikinisa. Na bet sorry, tokie "pasiteisinimai" mane zemina - kodel as turiu kazkam aiskinti (net meluoti), kad neturiu pinigu? Manau uztektu vieno "ne, jusu prekes manes nedomina". Bet tik pasvajoti galima, kad jie nuo to atsiknistu rolleyes.gif
Atsakyti
Sweikutes. Atsakau: visu pirma, tuo, kad tinkliniame marketinge dazniausiai parduodi tam, kuri gerai pazisti. Ir kai pas Tave ateis tavo drauge, klasioke ar gera pazistama, ir parodys tai, kuo uzsiima, tai manau, kad tikrai isklausysi. Ir tada galesi nuspresti- reikia tau to, ar ne. Naudinga tau tai, ar ne. O tada ir nuspresi, pirti dabar ar veliau, o gal visai nepirkti. Ten visada yra pasirinkimas. Tavo pacios pasirinkimas, be ikyrybiu ar prievartos. Antras skirtumas- produkcijos kokybe. Tinkl. marketinge esme pardavima padaryti pasikartojanti, t.y. jei tau patiko produktas, kuri tau pardave tavo pazistamas zmogus (O jais mes dazniausiai pasitikime ir zinom, kad neapgaus, o jei apgaus, tai tik viena karta smile.gif , ane?), tai tu ji ir kita karta pirksi. O tam jau reikalinga bent jau patenkinama kokybe. Trecias skirtumas- yra griztamasis rysys. T.y. jei kilo kokiu klausimu, neaiskumu ar problemu- visada gali paklauisti to, kuris pardave, nes turi jo koordinates, ir ts zmogus suteiks visa informacija, kuria turi. Blogiausiu atveju kartais gali ir pakeisti produkta ar grazinti pinigus, jei netiko ( o tuos su tasem uz duru gaudyk laukuose).
Vaje, kiek daug prirasiau, pabos skaityti net, ane?
Tai iki. Buvo malonu pasneketi.
Atsakyti
Aiwute, buvo tikrai idomu paskaitineti tavo paaiskinima. Suzinojau, kad pati, nors griezciausiai nusiteikusi pries visokio plaiko agentus, esu aktyvi tinklinio marketingo pirkeja - drauge platina kosmetika, tai geresnio pienelio, nei is jos, nesu naudojusi thumbup.gif Aisku, dabar zinosiu. Vadinasi tinklinis marketingas - OK, bet tie visokie reklamos agentai su keptuvem prie duru - na jau ne, manes nera namie ph34r.gif
Atsakyti
Va va, kuo gerai tas tinklinis marketingas, kad gali ir meginuku pabandyt ir jei netinka - grazint. O siandien nuejau i vaistine, sakau ar turit meginuku tokio ir tokio kremo. Neturim. Sakau, tada jei pirksciau visa indeli to kremo ir jei netiks, galesiu grazint? Pardaveja ispute akis "aisku ne, juk bus pradaryta". tai sakau, sitokius pinigus moku ir jei netiks - kur tada man ji det?... Nebeturejo ka atsakyt.
Atsakyti
Vasara, tikra teisybe del megineliu-problema..Tik deja visoki AVON kremai man vistiek netinka..Beje, geros firmos vaistinems duoda meginelius-todel galima kazka atrast..
Atsakyti
Vaistiniu pardavejos irgi megsta naudptis geru firmu kremais, pageidautina uz nemokamai, o trumpiausias kelias i tai: padalinti meginelius 50/50. (50 klientams, 50sau biggrin.gif )
Atsakyti
Auges, zinai tuoj galvosiu kad taip yra. Perejau per kelias vaistines, tai ziuri kaip i durna smile.gif
Apskritai cia gal ne prie sios temos klausimas, bet is tiesu kaip yra su kremu, parduodamu parduotuvese grazinimais, jei sualergizuoja ar netinka. Turbut yra koks vartotoju teisiu gynimas? bet pvz. tokiems kremams ar galioja taisykle, nes juk "pradarytas indelis" unsure.gif
Atsakyti
Su grazinimu tai tikrai be sansu. Na kas gi paskui nores pirkti pradaryta indeli? Cia jau butu kito vartotoj teises pazeistos.
Turetu buti arba meginukai, arba testeris. Turetu pas pardaveja buti po pradaryta egzemlioriu, kurio ji su kokia mentele duotu pameginti uzsitepti, kad visi nekaisiotu nesvariu pirstu i krema...
Atsakyti
Dėka jūsų atsiminiau ir aš tą Super Bank system, mes ten pakliuvom vieni pirmųjų ir net mašiną nusipirkom. Eto bylo davno , no pravda tongue.gif
Atsakyti