Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilių parkavimas nėštukėms

Manau ir be lipduko priklijavimo nebaustų policininkai storulytės būsimosios mamytės g.gif jau paskutinę savaitę dar turėjom važiuoti į Senukus ir mb sustojo būtent invalidų stovėjimo vietoj,nes laisvų vietų buvo likę tolokai. ax.gif

Atsakyti
Uzsienyje,prie prekybos centu arciausiai duru yra vietos invalidam,paskui mamom su vaikais.Turbut ir nestuke.gif ten gali statyti savo masinas.Bet vistiek invalidam pirmumas.As asmeniskai tam pritriu.
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 08 12, 21:02)
o tai tada žmones sveriančius virš 100 kg. irgi invaidais vadint ir jiem tokį pažymėjimą duot?
gi juie irgi nebepilviai  bigsmile.gif

o nėštukių prekybos centruose gerokai daugiau nei invalidų


Na čia galima būtų ginčytis daug ir iš oro... kiek tenka pastebėti, kad tos neštukės būna dažnai su SB, tai kaip ir nebekyla problemų aikštelėse, bei prekybos centruose ax.gif
na o kas liečia storuliukus, na jie amžini neštukai, bet ir jiems kojytes skauda, sąnariukus, širdutes.... dauguma jų ir yra neįgalieji... verysad.gif nes su nutukimu ir baisios ligos ateina...
Atsakyti
Aš tai tik už. O jus pažiūrėkite kiek nuliovų mersų parkuojasi skirtose invalidams vietose. doh.gif
Tai jau geriau tegul būsimos mamytės parkuojasi jose, nei koks naujas rusas-lietuvis arba bankininkas. schmoll.gif
Atsakyti
Lipdukai čia nei prie ko, reikės turėti pažymėjimą, kad esi nėščia bigsmile.gif , nes gal nestuke.gif nepastebės lotuliukas.gif , o šiaip neturiu nieko prieš, tegu būna tokia galimybė, nes dažnai į tas vietas nuliovas mašinytes vyrai mūrai pasistato sad.gif
Atsakyti
šiaip tai gal ir thumbup.gif bet... kažkaip blogai jausčiausi į invalido vietą pastačius schmoll.gif manau kad galima būtų padaryt dar po kelias vietas nestuke.gif ir mamytėm su mažais vaikiukais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 08 13, 09:45)
Aš tai tik už. O jus pažiūrėkite kiek nuliovų mersų parkuojasi skirtose invalidams vietose.  doh.gif


o tu žinau, kad invalidams už automobilį dalį pinigėlių iki tam tikros sumos valstybė kompensuoja, kad piktiniesi?
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 08 13, 19:08)
o tu žinau, kad invalidams už automobilį dalį pinigėlių iki tam tikros sumos valstybė kompensuoja, kad piktiniesi?

šiaip kompensuoja, aš taip įsivaizduoju, už to automobilio įrengimą tam neįgaliajam (spec. įranga), o ne už patį auto...
bet tema apie parkavimąsi neštukėms prie pc
Atsakyti
ale kokios bjaurios bobos, ziuriu..
Per gyvenima kuri karta buna nescia, kuri - du, retai kuri daugiau.. Bet jokios pagarbos nejauciat pacios nesciai moteriai.. Kodel nesudaryt galimybes storai mamytei pasistatyti automobili arciau? Juk ji ypatinga, visuomene turetu tokias globoti..
Aisku, jei jus pries - niekas juk neatima teses statytis uz puskilometrio smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2007 08 13, 22:11)
ale kokios bjaurios bobos, ziuriu..
Per gyvenima kuri karta buna nescia, kuri - du, retai kuri daugiau.. Bet jokios pagarbos nejauciat pacios nesciai moteriai.. Kodel nesudaryt galimybes storai mamytei pasistatyti automobili arciau? Juk ji ypatinga, visuomene turetu tokias globoti..
  Aisku, jei jus pries - niekas juk neatima teses statytis uz puskilometrio smile.gif)


aš ne už tai kad sudaryt tokią galimybę, o už tai kad jos neatimt iš kitų, likimo nuskriaustų mamų.

ir aplamai tas nestuke.gif dėmesio perdėtas reikalavimas jau tuoj per gerklę ims lyst doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 08 13, 22:14)
ir aplamai tas  nestuke.gif  dėmesio perdėtas reikalavimas jau tuoj per gerklę ims lyst  doh.gif [/i]

Lakūdra, tu kaip visada savam repertuare thumbup.gif lengva tau spręsti apie pirkinių tąsymą iki mašinos, kai tavo mieste prie didžiausios parduotuvės vos 100 mašinų telpa. o kai turi kulniuoti pusę kilometro - tai net ir vienas nupirktas mineralinio buteliukas pradeda toną sverti.

be to, didmesčiuose invalidų vietose dažniausia sustoja visai ne invalidai... schmoll.gif

aš asmeniškai tik už tokią naujovę. greičiau jau ir vilnius prisijungtų
Atsakyti
O man sunku suprasti kodėl tie didieji prekybcentriai negali padaryti šalia invalidams skirtų ir tarkim šeimoms ar nėščiosioms atskirų stovėjimo vietų. Tuomet nebūtų jokių pykčių ir nesusipratimų. Asmeniškai aš nėščiosios kortelės ant mašinos panelės nenorėčiau palikti. O jei kaikam užeis noras išdaužti langą? Ir šiaip, tai dokumetas tam neskirtas.

Bet svarbiausia, kad bent kažkas ta linkme daroma thumbup.gif
Atsakyti